Bolulu Hasan Usta, Çiğli

Bolulu Hasan Usta

  • İzmir / Çiğli
  • AOSB 100026 Sok. No:48

Bolulu Hasan Usta

Bolulu Hasan Usta İzmir'in tarihi Kemeraltı Çarşısı'nda 1982 yılında üretime küçük bir dükkanın altında iki çeşitten ibaret olan sütlü tatlısını o meşhur karadut şerbetiyle süsleyip satarak bu işe ilk adımı attı.

Bu tatlı işi onun elinde bir bebek gibi büyüyerek gelişti ve bu günkü delikanlı olgunluğu ile endüstriyel yapısına kavuşarak 140'ı aşkın bayisine hizmet vermektedir.

Bolulu Hasan Usta bütün bu başarısını değişmeyen kalitesinin simgesi olan doğal ürünleri kullanmaya ve başladığından beri değişmeyen lezzet formülüne borçludur.

Bu daima müşterinin beğenisini, hizmet kalitesi esas alınarak hijyen ve titizlik en üst seviyede tutularak devamlı kılmış ve bugünlere gelinmiştir.

Ana hedef olarak alınan lezzet, hijyen, hizmet Türkiye'de tatlıyı el değmeden korumalı paketler içinde sunulmak suretiyle bir ilk gerçekleştirilmiş ve buna önayak olunmuş ve bir örnek teşkil etmiştir. BHU markasıyla tatlıyı endüstriyel anlamda üreten ilk firmadır.

1 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
1
Ayıplı ürün satışı
2

-

İzmir Bornova şubesinden 28 Haziran Cuma günü 2 adet paket fırın sütlaç aldım. Ertesi gün yemek için elime aldığımda son kullanma tarihinin aldığım gün olduğunu fark ettim. Son tüketim tarihi dolmuş 2 ürünü bana paket yapıp satmışlar. İşletmenin tarihleri kontrol etmesi, tarihi dolanları yok etmesi gerekirken müşterilere satması çok kötü. Gıda zehirlenmesi yaşamak istemiyorsanız gitmeyin derim.