Boğaziçi Otelleri

Sessiz ve sakin ortamıyla huzur dolu bir tatil vaat ediyor Boğaziçi otelleri…Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Türü

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Boğaziçi Otelleri

Toplam 8 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
  • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

"Harika ve leziz balık"

9.6

Misafir yorumu

5 yorum
* Tesisi ücretsiz ara 0 850 600 52 38
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

"Aracınız olmadığı sürece"

3.6

Misafir yorumu

9 yorum
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

"Her şeyiyle mükemmel"

10

Misafir yorumu

1 yorum
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.
Milashan Otel
Milashan Otel

Milashan Otel

Etstur çağrı merkezi 0 850 600 60 60

Etstur

En uygun oda fiyatı

128 TL

En Uygun Fiyata Git
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

Boğaziçi Otelleri ve Boğaziçi Otel Fiyatları

Sessiz ve sakin ortamıyla huzur dolu bir tatil vaat ediyor Boğaziçi otelleri…

Milas'a 28 km, Bodrum'a ise 30 km mesafede bulunan şirin bir köy Boğaziçi. Eski ismi Bargilya olan bu şirin köy, daha sonradan Boğaziçi olarak anılmaya başlanmış. Bunun nedeni ise köyün boğaza yakın ve iki dağ arasında bulunan konumu. Geçmişte Lidya medeniyetine beşiklik eden Boğaziçi'nde, o dönemlerden kalma pek çok tarihi eser ve gizli mağara yer alıyor.

Oldukça sessiz ve sakin bir ortamı var Boğaziçi'nin. Dolayısıyla tatilde hareketten ziyade huzur arayanların tercih ettiği bir yer Boğaziçi. Bu nedenle de bölgede birçok konaklama alternatifi bulunuyor. Boğaziçi otellerinin büyük bir kısmı Boğaziçi Tuzla Gölü ile Ege Denizi arasındaki dağlık bir yarımadada bulunuyorlar. Lüks otellerden butik otellere ve apart otellere kadar pek çok seçenek yer alıyor Boğaziçi otelleri arasında. Ancak en büyük çoğunluğu apart daire şeklinde hizmet veren oteller oluşturuyor.

Sonsuzluk havuzu dediğimiz, denize sıfır görünümü veren havuzlar, Boğaziçi otellerinin en büyük özelliği diyebiliriz. Boğaziçi otellerinin denize biraz mesafesi var ama araçla 5 dakika gibi bir sürede sahil kenarına ulaşabilirsiniz. Çoğu Boğaziçi otelinin özel plajı alanı yer alıyor. Genelde mutfaklı konaklama birimlerine sahip olan Boğaziçi otelleri, misafirlerine muhteşem bir göl, deniz veya dağ manzarası sunuyor. Ayrıca hemen hemen tüm Boğaziçi otellerinin fitness merkezi, sauna ve Türk hamamı gibi birimleri de bulunuyor.

Sükunet içerisinde bir tatil yapmak ve özlediğiniz huzura kavuşmak istediğinizde Boğaziçi'ni tercih edebilir ve Boğaziçi otelleri arasından size en uygun olanında rezervasyon yaptırabilirsiniz. Vakit kaybetmeden sitemiz üzerinde yer alan Boğaziçi otellerini incelemeye başlayabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Lidya dönemine ait pek çok tarihi eseri bünyesinde barındıran Boğaziçi, huzur dolu bir tatil düşleyenler için ideal bir bölge…

Boğaziçi, Milas'a 28 km, Bodrum'a ise 30 km mesafede yer alıyor. Eskiden Bargilya olarak anılan Boğaziçi, boğaza yakın ve iki dağ arasında yer alan konumu dolayısıyla şimdiki ismini almış sonradan. Boğaziçi'ni keşfederken, adım attığınız her an Lidya medeniyetinden kalma bir tarihi esere denk gelebilirsiniz. Bunun yanı sıra pek çok gizli mağaraya da rastlayabilmeniz olası Boğaziçi'nde.

Sessiz ve sakin yapısıyla Boğaziçi, tatilinde huzur isteyenler için oldukça ideal bir adres. Şöyle kafa dinlemek, dış dünyadan kendinizi soyutlamak istediğinizde gönül rahatlığı ile Boğaziçi otellerini tercih edebilirsiniz. Bu anlamda birçok konaklama alternatifi yer alıyor Boğaziçi'nde. Lüks otellerden butik otellere ve apart otellere kadar pek çok seçeneğin bulunduğu Boğaziçi'nde, otel fiyatları biraz yükseklerde seyrediyor.

Boğaziçi otel fiyatları özellikle yaz aylarında bir hayli artışa geçiyor. Bunun nedeni ise Boğaziçi otellerinin lüks segmentte hizmet veriyor olması. Otelin hizmet kalitesi ve misafirlerine sunduğu olanaklar Boğaziçi otel fiyatlarını en çok etkileyen unsurlar. Boğaziçi otel fiyatları genelde oda fiyatı bazında ücretlendiriliyor. Fiyatlara çoğu zaman kahvaltı da dahil oluyor. Genel olarak 2017 Boğaziçi otel fiyatlarının 115 TL ile 495 TL arasında değiştiğini söyleyebiliriz.

Siz de yaz tatilinizi sessiz ve huzur dolu bir ortamda geçirmekten yanaysanız eğer Boğaziçi'ni tercih edebilir ve bütçenize uygun olan bir Boğaziçi otelinde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon Boğaziçi otel fiyatlarından daha uyguna yararlanmanızı sağlayacaktır. Vakit kaybetmeden sitemiz üzerinde yer alan Boğaziçi otellerini ve Boğaziçi otel fiyatlarını incelemeye başlayabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın