Balıkesir Merkez Otelleri

Doğal alanları, tarihi yapıları ve sosyal yaşantısı ile bir turizm cenneti; Balıkesir Merkez…Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Yıldız

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Balıkesir Merkez Otelleri

Toplam 10 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
  • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

"Odalar temiz"

"Odalar tertemiz"

10

Misafir yorumu

3 yorum
* Tesisi ücretsiz ara 0 850 600 62 91
Hotel Yılmaz

Etstur

En uygun oda fiyatı

170 TL

En Uygun Fiyata Git
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

Balıkesir Merkez Otelleri ve Balıkesir Merkez Otel Fiyatları

Doğal alanları, tarihi yapıları ve sosyal yaşantısı ile bir turizm cenneti; Balıkesir Merkez…

Balıkesir Merkez, piknik alanları, parkları, hareketli caddeleri ile Balıkesir'i ziyarete gelenlerin uğrak noktalarından biri haline geldi. Özellikle Balıkesir'in hemen hemen her yerine toplu ulaşım imkanı sağlaması nedeniyle de Balıkesir Merkez, fazlasıyla tercih edilen bir bölge.

Tüm bunların yanı sıra tarihe ışık tutan yapıları ve doğal güzellikleri ile Balıkesir Merkez her daim keyifli vakitler geçirebileceğiniz bir yer. Pek çok restoran ve kafenin de bulunduğu Balıkesir Merkez, özellikle yerli turistlerin fazlasıyla ilgisini çekiyor.

Balıkesir Merkez otelleri, bu anlamda Balıkesir Merkez'i ziyarete gelenlerin her türlü konaklama ihtiyacına cevap verebilecek düzeyde. Balıkesir Merkez otellerinin çoğu toplu ulaşım araçlarına, hareketli caddelere, kafe ve restoranlara yürüme mesafesinde bulunuyor. Balıkesir Merkez otellerinin bir kısmı oda + kahvaltı konseptinde hizmet veriyor. Bununla birlikte bazı otellerin kendi bünyelerinde işlettikleri restoranları da mevcut.

Balıkesir Merkez otellerinden birinde konaklamaya karar verdikten sonra vakit kaybetmeden rezervasyon yaptırmanızı tavsiye ediyoruz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Balıkesir'de sosyal hayatın nabzını tutan Balıkesir Merkez, şehirde yapılacak konaklamalar için ideal adreslerden biri…

Balıkesir Merkez, ülkemizin en önemli turizm kentlerinden biri olan Balıkesir'in sosyal hayatının kalbinin attığı yer. Parkları, tarihi yapıları, etkinlikleri ve daha pek çok sosyal aktivitesiyle, şehrin en hareketli bölgesi olarak ön plana çıkıyor Balıkesir Merkez.

Balıkesir'in çevresinde yer alan doğal güzellikler, Balıkesir Merkez'e biraz uzak. Ancak yine de keyifli vakitler geçirebileceğiniz pek çok alan var Balıkesir Merkez'de. Yemyeşil parklar ve piknik alanları, tarihi eserler ve müzeler, kafe ve restoranların sıra sıra dizildiği hareketli caddeler Balıkesir Merkez'de bir hayli yoğunlukta.

Hem turistik gezi, hem de iş seyahati amacıyla şehre geldiğinizde Balıkesir Merkez otellerinde konaklama yapabilirsiniz. Özellikle kent otellerinin yoğunlukta olduğu Balıkesir Merkez'de, otel fiyatları da oldukça uygun. Balıkesir Merkez otel fiyatları, otelin toplu ulaşım olanaklarına yakınlığına göre değişiyor daha çok. Bununla birlikte otelin hizmet kalitesi ve sunulan imkanlar da Balıkesir Merkez otel fiyatlarını doğrudan etkiliyor. Oteller her ne kadar büyük kent otellerinden oluşuyor olsa da, Balıkesir Merkez otel fiyatlarının çok da zorlayıcı olmadığını söyleyebiliriz. Genel olarak 2017 Balıkesir Merkez otel fiyatları 105 TL ile 135 TL arasında değişiyor ortalama.

Herhangi bir sebepten dolayı yolunuz Balıkesir'e düştüğünde, konaklamak için bütçenize uygun olan bir Balıkesir Merkez otelini tercih edebilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon Balıkesir Merkez otel fiyatlarından çok daha uyguna yararlanmanızı sağlayabilir.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın