Tesis Adıyla Arama Yap

Temizle x

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Fiyat Sorgula (TL)

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Ayvalık Merkez Otelleri

Ayvalık Merkez için {{ (filteredHotels).length}} / 53 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

Sıralama Kriterleri {{ sorting.id }}
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Ayvalık Merkez Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

İstanbul'un hemen yanı başında her mevsim ayrı bir güzel olup huzur dolu bir kaçış rotasıdır Ayvalık. Ayvalık Merkez otelleri ise ulaşım kolaylığı ile konaklamada tercih edilmektedir.

Ayvalık, Balıkesir'in en sevilen sayfiye yerlerinden biridir. Ayvalık Merkez ise tatilcilerin konaklamada ilk tercih ettiği yerler arasında yer almaktadır. Gezilip görülecek yerlere, plajlara, teknelere ve en ünlü balık restoranlarına olan yakınlığı ile Ayvalık Merkez sıkılıkla tercih edilmektedir.

Ayvalık Merkez'de farklı kategorilerde birçok konaklama oteli yer almaktadır. Küçük oteller kadar büyük oteller de Ayvalık Merkez'de tatil için gelen binlerce yerli ve yabancı turiste kusursuz bir hizmet sunmaktadır.

Ayvalık Merkez otelleri listesinde hizmet veren otel kategorileri içerisinde belediye belgeli, butik otel, kent oteli, küçük oteller, motel, yıldızlı oteller, pansiyon, tatil köyü ve apart oteller bulunmaktadır.

Eski ihtişamını ve güzelliğini sürdürmeye devam eden Ayvalık Merkez'de; evler ve küçük butik oteller daracık taş sokakların arasında gelen ziyaretçilerini karşılamaktadır. Ayvalık'ın samimi ve sıcak insanları size kendinizi yıllardır güzeller güzeli bu küçücük ilçede yaşadığınızı düşündürecek.

Ayvalık Merkez otelleri Sarımsaklı Plajı ve Şeytan Sofrası'na oldukça yakındır. Gün içerisinde Sarımsaklı Plajı'nda denize girip gün batımında ise Şeytan Sofrası'nda şarap eşliğinde eşsiz bir manzaraya karşı güneşi batırabilirsiniz.

Balıkesir Ayvalık otelleri evinin sıcaklığında ve samimiyetinde bir konaklama arzulayanlara kusursuz bir hizmet sunmanın yanında her bütçeye uygun tatil fırsatları da sunuyor. Ayvalık Merkez oteller yoğun sezon olan haziran, temmuz ve ağustos aylarında dahi her bütçeye uygun bir konaklama imkanı sunuyor. En yoğun ve kalabalık dönemini yaz aylarında yaşayan Ayvalık Merkez otelleri için erken rezervasyon yaptırmak da önem arz etmektedir.

Ayvalık Merkez Otelleri bu sayfada fiyatları ve fotoğrafları ile ayrıntılı bir şekilde listelenmektedir. Bu listeden beğendiğiniz ve konaklamak istediğiniz Ayvalık Merkez oteline mesaj göndererek ya da arayarak ön rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli ve huzur dolu bir tatil geçirmenizi dileriz.

Midilli Adası'nın tam karşısında, tarihi binaları, daracık eski sokaklarda sıralanmış tarihi evleri ile sakin ve huzurlu bir tatil sunmaya devam ediyor Ayvalık Merkez.

Ayvalık, Balıkesir'in şirin bir tatil ve turizm ilçesidir. Özellikle İstanbul'a yakın olmasıyla yaz tatillerinde, bayram tatillerinde, kısa tatillerde hatta hafta sonu tatillerinde bile İstanbulluları ve yakın çevreden binlerce kişiyi ağırlamaktadır.

Ayvalık Merkez'de yer alan oteller plajlara, tekneleri, gezip görülecek yerlere ve ünlü restoranlara yakın olmasından dolayı öncelikli olarak tercih edilmektedir. Ayvalık Merkez en yoğun ve n kalabalık sezonunu yaz aylarında yaşamaktadır. Bu sebeple yaz aylarında Ayvalık Merkez'de konaklamayı düşünen tatilcilere tavsiyemiz kesinlikle erken rezervasyon yaptırmalarıdır.

Ayvalık Merkez otel fiyatları ise yaz aylarında kış aylarına oranla daha uygun olmaktadır. Ayrıca erken rezervasyon yaptırarak da Ayvalık Merkez otel fiyatları daha ekonomik olmaktadır.

Ayvalık Merkez otel fiyatları tesislerin konaklama yapan misafirlerine sunduğu imkanlara ve olanaklara göre de farklılaşmaktadır. Konaklama tipi, odanın büyüklüğü ve tesisin imkanları da Ayvalık Merkez otel fiyatlarında etkili olan unsurlardır.

Ayvalık Merkez otel fiyatları bu sayfada ayrıntılı olarak listelenmektedir. Bu sayfada listelenen otellerden konaklamak istediğiniz tesise mesaj göndererek veya arama yaparak ön rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Şimdiden huzurlu ve keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Ayvalık Merkez Hakkında

Ege'nin muhteşem tatil havasına eşlik eden Ayvalık Merkez, gezi alanlarıyla ve berrak deniziyle yaz turizmi açısından önemli bir noktadır.

Balıkesir'de küçük bir Ege kıyısı olan Ayvalık Merkez, özellikle yaz aylarında yerli ve yabancı turistlerin yoğun bir ilgisini görür. Ayvalık 2009 nüfus sayımına göre 62.460 kişinin yaşadığı bir bölgedir ve bu sayının 36.000'i Ayvalık Merkez'de yaşamaktadır. Bu sebepten dolayı Ayvalık'ın en kalabalık nüfusunu içinde barındırır.

Doğal güzelliğini gözler önüne seren bölge, tarih boyunca çeşitli uygarlıklara ev sahipliği yapmıştır. Ayvalık anti çağlarda ayva anlamına gelen Kidonia ismiyle anılıyordu. Hititler, Misyalılar, Frigler, Romalılar ve Lidyalılar'ın egemen olduğu bu tatil bölgesi, her medeniyetten izler taşımaya deva ediyor.

Bölgede tipik Akdeniz iklimi görülmektedir. Yaz mevsimi sıcak ve kurak geçerken kış mevsimi ılık ve yağışlı olur. Bölge halkının geçim kaynağı tarım ve turizmdir. Halk; zeytin, pamuk, mandalina ve çam fıstığı yetiştirmektedir. Bunların yanı sıra balıkçılık da önemli bir geçim kaynağıdır.

Ayvalık Merkez'de yaşayan insanların çoğu otelcilikle ilgilenir. Ayvalık Merkez yaz turizminde önemli bir yere sahip olduğu için yıl içerisinde yerli ve yabancı turistler bölgeye yoğun ilgi gösterir. Bu durum halkın otel açmasına ve turizmle yakından ilgilenmesine sebep olmuştur. Ayvalık Merkez'de oteller, butik oteller ve pansiyonlar vardır. Pansiyonlar; oteller ve butik otellere göre bütçeye daha uygundur.

Ayvalık Merkez zengin bir mutfağa sahiptir. Denize kıyısı olması sebebiyle balıkla yapılan mezeler, ızgaralar ve haşlamalar mutfağının vazgeçilmez tatlarını oluşturur. Aynı zamanda sucuk, kaşar, turşu, sosis, ketçap ve mayonezle yapılan Ayvalık tostu oldukça ünlüdür. Bölgenin ün yapmış tatlısı ise höşmerimdir.

Sıcak yaz aylarında tatil tercihleri arasında mutlaka olan Ayvalık Merkez, hakim olduğu doğasında sizlere de yer ayırmaya hazır. Yaz mevsiminde dilediğiniz kadar kulaç atabileceğiniz Ayvalık Merkez, bu yaz planlayacağınız tatilinizin gerçekleştiği yer olabilir.

Ayvalık Merkez otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Ayvalık Moda Pansiyon
Ayvalık Moda Pansiyon

-

Hem görsel hem de lezzetli ve şık sunumlar

Tesadüfen bulduğumm ve iyiki de buldum dediğim bir pansiyondu. Serdar Bey ve eşinin güler yüzü, her konuda bize yardımcı olmaları hem görsel hem de lezzetli ve şık sunumlarıyla sabah kahvaltıları. Kendimi evimdeymişim gibi hissettiren güzel bir aile pansiyonu. Seneye görüşmek üzere.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sadri Aile Pansiyonu
Sadri Aile Pansiyonu

-

Huzurla kalabilirsiniz

İlk defa Ayvalık'a gidecekseniz gözünüz kapalı Sadri Aile Pansiyonu'na gidebilir, güvende, huzurla kalabilirsiniz. Diğer yorumlarda söylenenlerin hepsi doğru. Pansiyon sahibi Kemal Bey örnek bir işletmeci, beyefendi, konuklarına her konuda yardımcı. Pansiyonda sorun olarak söylenebilecek herhangi bir durum yok. Ben ve arkadaşım çok keyif aldık. Ellerinize, yüreğinize sağlık, inşallah tekrar görüşürüz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Limon Ağacı Pansiyon
Limon Ağacı Pansiyon

-

İlgili işletme

Öncelikle Alaaddin abi ve Hande ablacığıma ilgilerinden dolayı teşekkür ediyorum. Tekrardan Ayvalık'a gelsem hiç düşünmeden seçeceğim yer burası olur.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Atilla Bey Konağı
Atilla Bey Konağı

-

Her şey pırıl pırıl

Bu konakta kendimizi insanların, mekanların en güzel olduğu eski zamanlarda hissettik. Sanki bir tatil değil de zaman yolculuğu gibiydi. Pırıl pırıl insanlar, pırıl pırıl bir konakta mutlu olduğumuzu görüp mutlu olmak için bütün güler yüz ve dostluklarını paylaştılar. Teşekkür ederiz. Tekrar görüşmek ümidiyle. =)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aziz Aslan Oteli
Aziz Aslan Oteli

-

Çok temiz ve kahvaltısı muhteşem

Her sene tatile Ayvalık'a geliyoruz ve Aziz Aslan Oteli'nde kalıyoruz. Her yere çok yakın. Otel zaten çok temiz, güzel ve kahvaltısıyla muhteşem. Tavsiyemdir. Herkes güler yüzlü ve anlayışlı. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Atilla Bey Konağı
Atilla Bey Konağı

-

Kahvaltıları ve misafirperverliği mükemmel

Güne Atilla Bey'in gülücükleriyle uyanıp, dostlarla mutluluk dolu bir kahvaltı yaptıktan sonra yılın en şirin annesi seçilen Buse Hanım'ın elinden mis kokulu kahveler eşliğinde sohbet muabbet... Bin bir surat Burak Bey'le ve tatlı ailesiyle rakı sofraları.... Her şey o kadar mükemmeldi ki bembeyaz konağınız ve paha biçilmez dostluğunuzla bize çok güzel bir tatil yaşattınız. Her şey için çok teşekkür ederiz. İyi ki tanıştık. :) En kısa sürede sizi de İstanbul'a bize bekliyoruz. Sizin bize yaptığınız tur rehberliğini bir de biz size yapacağız ki sizi bir daha görmek için bahanemiz olsun. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sadri Aile Pansiyonu
Sadri Aile Pansiyonu

-

Samimi ve sıcak bir ortam

Tatilde de kendinizi evinizde gibi hissetmek isterseniz doğru yerdesiniz. Kemal abi, sevgili eşi ve kızı size samimi, sıcak davranışlarıyla güzel bir tatil geçirmenizde başrol oynayacaktır. Allah sizlere sağlıklı, uzun ömür versin. Siz ve sizin gibi insanlar bu ülkede çok lazımsınız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Limon Ağacı Pansiyon
Limon Ağacı Pansiyon

-

Görmeye değer

Hande ablamın telefondaki enerjisine hayran kalıp buraya gelmeye karar verdim ve iyi ki de gelmişim. Hayvanlara olan sevginiz, samimiyetiniz, güler yüzünüz için hepinize teşekkür ederiz. Pascal ve Kuki'nin sevimliliğini, Aşk ile Meşk'in tatlılığını görmeye değer. Bir daha gelirsem burada kalır mıyım? Tabi ki evet. ☺

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Celil Pansiyon
Celil Pansiyon

-

Odalar düzenli ve temiz

Güzel bir tatildi. Merkezde olması çok güzel, arabaya gerek kalmadan gezmenize olanak sağlıyor odalar düzenli ve temizdi kahvaltısı da nefis, ben bir kusur bulamadım. Her şey güzeldi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Çıkmaz Sokak Butik Pansiyon
Çıkmaz Sokak Butik Pansiyon

-

Duvarlar rutubet dolu

Kesinlikle kötü bir yer. Duvarlar rutubet dolu, yatağın başında paslı demir var (başımıza düşmesinden çok korktuk), su buz gibi. Otopark da yok. Etrafta adam akıllı park edecek yer de. Kesinlikle gelen pişman olur.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Stone Hill Butik Otel
Stone Hill Butik Otel

-

Odalar düzenli temizlenmiyor

Odalar düzenli temizlenmiyor. Deniz yakın ama yüzülebilecek gibi değil.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sadri Aile Pansiyonu
Sadri Aile Pansiyonu

-

İlgili bir işletme

Sıcakkanlı, ilgili bir işletme. Kemal abi, eşi ve kızı Irmak çok iyi niyetli insanlar. Ellerinden geldiğince ilgilenmeye çalışıyorlar. Sürekli kendilerini geliştirmeye çalıştıkları belli. Her şey için çok teşekkür ederiz. İnşallah tekrar görüşürüz. Herkese tavsiye ederim, pişman olmazsınız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
İlyosta Pansiyon
İlyosta Pansiyon

-

Beyaz sabun kokusu

İlyosta Pansiyon, girince beyaz sabun kokusunu duyarak girdiğimiz, güler yüzlü işleticisi Yasemin Hanım'ın cana yakın ve hoş sohbetleri ile çok güzel vakit geçirdiğimiz, 2 günlük kalma süresini uzatarak keyifle kaldığımız bir evimiz oldu. Teşekkürler Yasemin Hanım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Limon Ağacı Pansiyon
Limon Ağacı Pansiyon

-

Mükemmel bir yer

Mükemmel bir yer. Herkese tavsiye ederim. Kendi evim gibi hissettirdi sahipleri, çok sağ olsunlar. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Limon Ağacı Pansiyon
Limon Ağacı Pansiyon

-

Temizliği ve manzarası

Ayvalık'ta, konumu da kendisi gibi sakin ve huzurlu bir pansiyon. Özellikle Hande Hanım'ın güler yüzü ve sıcak sohbeti, pansiyonun temizliği ve manzarası bizde buraya tekrar gelme isteği doğurdu. Kesinlikle klimaya ihtiyaç duymadığınız, tatlı esintisi olan bir odada kaldık. Her şey çok güzeldi. Kışın da açık olan pansiyonda kış manzarası eşliğinde kuzinede kestane keyfi sanırım kışın da bizi buraya bağlayacak. Fiyatları da gayet makul olan bu sıcak pansiyon tavsiyemizdir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ayvalık Moda Pansiyon
Ayvalık Moda Pansiyon

-

Kahvaltısı mükemmel

Temiz, kullanışlı odaları, banyo, WC'nin odalarda yer alması, serin ve rahat uyku keyfi ile kesinlikle harika. Kahvaltısı mükemmel, her şey özenle hazırlanmış ve fazla. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Erze Butik Otel
Erze Butik Otel

-

Sıcakkanlı mükemmel bir aile

Güler yüzlü, sıcakkanlı mükemmel bir aile. Misafirlerine her konuda yardımcı oluyorlar. Bir dahaki otel tercihim yine burası olacaktır. Gideceklere şiddetle tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ayvalık Moda Pansiyon
Ayvalık Moda Pansiyon

-

Güler yüzler eşliğinde kahvaltı

Moda Pansiyonun muazzam dekore edilmiş şirin konak odasında Ayvalık'ın dar sokaklarının tarihi, yaşanmışlıklarının rüzgârı ile uyandıktan sonra özenle hazırlanmış muhteşem kahvaltınızı yaparken güler yüzlü saygılı yardımsever çift Gamze Hanım Ve Serdar Bey ve kızları Defne ve tüm personeli ile mutlu bir güne başlayabilir, sonrası Ege insanının yardımseverliğinin tavan yaptığı, deniziyle, tarihiyle, mimarisi ile, rakı balığı ile sizi sizden alacak hiç bitmesini istemeyeceğiniz Ayvalık tatilinizin tadını çıkarabilirsiniz. Bu şirin güvenilir aile pansiyonunda 2 gün konakladık, hiç tereddütsüz sonbaharda bir Ayvalık tatili planlamayı ve yeniden Moda Pansiyon'da konaklamayı çok isteriz ve herkese tavsiye ederiz Moda Pansiyonu.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Erze Butik Otel
Erze Butik Otel

-

Çok temiz, kahvaltı süper

Tek kelime ile süper. Odalar konforlu ve rahat en önemlisi ise çok temiz kahvaltı süper. Zekiye Hanım, kızları, eşi çok güler yüzlü, içten ve samimiler. Merkeze çok yakın. Herkese tavsiye ederim. : )

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Erze Butik Otel
Erze Butik Otel

-

Deniz manzaralı terasta kahve

Çok güzel bir butik otel diye düşünüyorum şu ana kadar çok yer gezdim ama böyle içten samimi güler yüzlü insanlarla karşılaşmadım. Odalar çok rahat ve temiz, kahvaltı süper, denize karşı bir teras var ister kahvenizi çayınızı için manzara seyredin.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ayvalık Moda Pansiyon
Ayvalık Moda Pansiyon

-

Otantik bir yer

Güler yüzlü işletmeciler, odalar eski tarihi Rum evi… Ev sıcaklığında konaklama ve gayet otantik bir yer. Kahvaltı muhteşemdi. Kesinlikle tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sadri Aile Pansiyonu
Sadri Aile Pansiyonu

-

Kendimizi evimizde hissettik

İnternetten bulup Sadri Aile Pansiyonu, gittiğimizde bizi candan karşılayıp ağırlayan sevgili Kemal ağabeyimiz, eşi Semra Hanım'a ve biricik kızları Irmak'a göstermiş oldukları ilgi, alaka ve hoşsohbetlerine çok teşekkür ederiz. Orada kaldığımız sürece kendimizi evimizde hissettik sayelerinde. İyi ki tanımışız kendilerini. Herkese tavsiye ederiz bu yüreği güzel insanları, seneye tekrar görüşmek üzere Kemal abi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ayvalık Moda Pansiyon
Ayvalık Moda Pansiyon

-

Eviniz gibi güvenli

Ayvalık'ın tarih kokan sokaklarında merkezi konumda bulunan, samimi, temiz, eviniz gibi güvenli, harika insanlar tarafından işletilen bir pansiyon. 1 gece de olsa kalın, kahvaltıyı kaçırmayın; efsane. :))

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ayvalık Moda Pansiyon
Ayvalık Moda Pansiyon

-

Kahvaltı çeşitliliği

Tarihi dokusuyla samimi bir konaklama hizmeti veriyorlar. Kahvaltı çeşitliliğiyle evdekini aratmıyor. Gerçekten çok memnun kaldık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Limon Ağacı Pansiyon
Limon Ağacı Pansiyon

-

Muhteşem ekip ve tatil

Ne desem ki... Mübaalasız cennetimi yaşıyorum desem yeridir... Bir arkadaşımın tavsiyesiyle geldim bu pansiyona... Hande Hanım, Alaaddin Bey, Ercüment Bey muhteşem bir üçlü... Geldiğim andan beri ailemmiş gibi davrandılar... Herkese buraya buraya burayaaaaa illaki bir uğrayın diyorumm... Not mu.? Bonuslu 10

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mutlu Köy Nostalji Tatil Köyü
Mutlu Köy Nostalji Tatil Köyü

-

Yıllardır burada yaşıyormuşsun gibi

Mutlu Köy Nostalji Tatil Köyü'nü yorumlara baktıktan sonra 4 - 5 defa kesin aramışımdır ama yine de emin olup rezerve yaptırmamıştım, yola çıktık geldik görelim kalalım dedik bugün 3. günümüz ve inanın çok güzel bir yer, çalışanları çok cana yakın, zaten işleten aile kahvaltı için arıyorsun en fazla 15 dk sonra evinde ve harika kahvaltısı var. Kesinlikle muhteşem sıcacık köy ekmeği, muhteşem kuruları, pişileri, mücverleri tek kelimeyle tartışmaya kapalı bile, bence sessiz sakin herkes samimi yıllardır burada yaşıyormuşsun gibi hissediyorsun. Kesinlikle her konuda yardımcı olan harika bir kadroya sahip her şey için çok teşekkür ederiz, arkadaşlarıma önerebileceğim ilklerden bir yer, kötü yorum yapan arkadaşlar da var, illa aksilikler olur her yerde yaşanabilir, her şey kısmet, ben harika bir tatil geçiriyorum herkes bizim gibi keyif alır umarım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ayvalık Moda Pansiyon
Ayvalık Moda Pansiyon

-

Kahvaltı mükemmeldi

Çok sıcak ve çok temiz bir işletme. İşletmeci çiftin bu kadar ilgili ve dikkatli oluşu bizi çok rahat ettirdi. Ayrıca kahvaltı mükemmeldi. Seneye de mutlaka buradayız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Atilla Bey Konağı
Atilla Bey Konağı

-

Kahvaltıları keyifli

Her şey o kadar sevgiyle hazırlanmış ki kapıdan içeri girdiğinizde o sıcaklığı hissediyorsunuz. Şu ana kadar tatil yaptığımız en güzel yerdi diyebilirim. Rahat odaları, muhteşem atmosferi ve terasta keyifli kahvaltılar... Dünyalar tatlısı iki insan sizi ailesi gibi ağırlıyor. Tekrar gelmek için gün sayıyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Limon Ağacı Pansiyon
Limon Ağacı Pansiyon

-

Sakin huzurlu bir yer

Güzel, Ayvalık'da sakin, huzurlu bir yer. İlgi, güler yüz ve samimi yaklaşımlarından dolayı Hande ablaya teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aziz Aslan Oteli
Aziz Aslan Oteli

-

Kahvaltısı muhteşem

Muhteşem bir otel. Temiz, şirin ve güler yüzlü personele sahip. Fiyat kalitesi hizmete göre çok iyi. Merkezden her yere aracımızı almadan ulaştık. Kahvaltısı muhteşem. Her şey ev yapımı. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Çok teşekkür ederiz efendim. Yine bekleriz.

19 Temmuz 2017, Çarsamba 18:02
Ayvalık Moda Pansiyon
Ayvalık Moda Pansiyon

-

Gönül rahatlığıyla kalabileceğiniz bir yer

5 yıldızlı otellerden tek farkı o kadar para bayılmamanız. Gönül rahatlığıyla kalabileceğiniz, kendinizi evinizde hissedebileceğiniz bir pansiyon. Odaları ve bulunduğu lokasyon çok rahat ve çok güzel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Limon Ağacı Pansiyon
Limon Ağacı Pansiyon

-

Geniş ve temiz odalar

Ayvalık girişinde ve sizi hemen içine çeken harika orman ağaçları içindeki pansiyon çok güzel. Açık büfe kahvaltı, geniş ve temiz odaları, güler yüz ve hoş seda sakinlerine teşekkür ederim. Herkese tavsiye ederim. Ayvalık'taki güzel pansiyonlardan bir tanesi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Limon Ağacı Pansiyon
Limon Ağacı Pansiyon

-

Necati-Ayşe Kunan tarafından...

Limon Ağacı Pansiyon; çok nezih, deniz manzarası çok güzel, sıcak aile ortamı ile huzurlu ve mutlu kalabileceğiniz bir yer. Biz çok memnun kaldık, sizlere de öneriyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Fincan Kafe Pansiyon
Fincan Kafe Pansiyon

-

Aile sıcaklığında bir pansiyon

Güler yüzlü ve aile sıcaklığında ev sahipliği, merkezi konumu, lezzetli kahvaltısı ile her zaman tercih edeceğimiz bir pansiyon.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ayvalık Moda Pansiyon
Ayvalık Moda Pansiyon

-

Merkeze yürüme mesafesinde

Konum olarak mükemmel, Ayvalık merkeze yürüme mesafesinde ama en önemlisi genç işletmecilerin güler yüzü sıcacık bir ortam... :) Ayvalık'taki yeni evimiz...

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
İlyosta Pansiyon
İlyosta Pansiyon

-

Beyaz sabun kokusu

İlyosta Pansiyon deyince aklıma beyaz sabun kokusu gelecek :) Biz bayanlar temizliğe ve güvene önem veririz malum. İlyosta'da bunlar mevcut. Eşimle biz de yorumları okuyarak geldik ve gelmeden acaba nasıl bir yer ya yorumlar yanıltıcıysa diye kafamıza takılmadı değil. Ama hem temiz hem güvenli bir tatil geçirdik. Tuvalet ve banyonun ortak olması sorun olmadı. Pansiyonun merkezde olması araçsız olduğumuz için bizim açımızdan büyük avantajdı, istediğimiz yere rahatlıkla gittik. Güler yüzü ve samimiyetinden dolayı Yasemin Hanım'a ve çalışanı Nazlı Hanım'a çok teşekkür ederiz. Beyaz sabun kokusunu unutmayacağım:)))

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Saatli Konak
Saatli Konak

-

Gönül rahatlığıyla tercih edilir

Ayvalık'taki en iyi pansiyon, gerek kahvaltısı gerek temizlik acısından gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz bir yer. Kendinizi evinizdeki gibi rahat hissedebilirsiniz hiç şüpheniz olmasın. Bizim için her şey çok güzeldi Leyla Hanım'a teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Öncelikle hoş yorumunuz için sizlere çok teşekkür ederiz. Sizleri evinizde hissettirebildiysek ne mutlu bize. Siz tatlı mı tatlı misafirlerimizi ağırlamaktan mutluluk duyduk. En kısa zamanda sizleri tekrar misafir etmeyi çok isteriz.

16 Temmuz 2017, Pazar 11:48
Sadri Aile Pansiyonu
Sadri Aile Pansiyonu

-

İlgili bir işletme

Bayram tatilimizde Sadri Aile Pansiyonu'nda konakladık. Tercihimizi internet yorumlarına güvenerek yaptık, biraz tereddüt yaşamıştık ama gittiğimizde çok doğru bir tercih yaptığımızı anladık. Kemal Bey ve ailesi çok ilgili bir işletmeci tebrik ediyoruz. Kahvaltısı, temizliği harika. Ebru & Göksel Öksüz

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Fincan Kafe Pansiyon
Fincan Kafe Pansiyon

-

Tertemiz bir yer

Ayvalık merkezde tertemiz bir yer. Teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
İlyosta Pansiyon
İlyosta Pansiyon

-

Odaları ferah ve temiz

İlyosta Pansiyon gerçekten mükemmeldi. Odaları çok ferah ve temiz, banyo ve wc oda dışında ve diğer misafirler ile ortak kullanılmasına rağmen temiz olması kendi evinizi arattırmadı. Kahvaltısı hoşsohbeti ve güler yüzüyle mükemmel insan Yasemin Hanım'a ve çalışan personel Nazlı Hanım'a çok teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Erze Butik Otel
Erze Butik Otel

-

Kahvaltıdan çok memnun kaldık

Güler yüzlü, samimi oluşları, artı puan benim için :) Odaları, konforu, leziz kahvaltısından çok memnun kaldık, yer konum olarak da merkezde her yere yakın, gelecek olanlara tavsiyemdir.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
İlyosta Pansiyon
İlyosta Pansiyon

-

Kahvaltıda ne ararsan var

Güler yüz, hoş sohbet, misafirperverlik, temizlik süper, kahvaltı ne ararsanız var, yolum Ayvalık'a tekrar düşerse mutlaka orada kalırım. Özellikle kaldığımız oda muhteşemdi. Her şey için teşekkürler Yasemin Hanım, Eskişehir'e yolunuz düşerse mutlaka beklerim. .

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
İlyosta Pansiyon
İlyosta Pansiyon

-

Butik otel konforu

Çok güzel gelmeye değer. Kahvaltı mükemmeldi, hele acukasını unutamayacağım. Butik otel konforunda, ev sıcaklığında uygun fiyatıyla güzel bir pansiyon..

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
İlyosta Pansiyon
İlyosta Pansiyon

-

Kahvaltı için gidilmeli

Sadece kahvaltı ve sohbet için bile gidilmeli. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Erze Butik Otel
Erze Butik Otel

-

Sıcak, içten ve samimi

Erze Butik Otel'de kaldım ve gerçekten bayıldım. Odalar çok konforlu ve güzel. Orada kaldığım süre içinde çok huzurluydum. Ailenin kalabileceği güzel bir mekan, sıcak, içten ve samimi. Üstelik kahvaltı da organik ve çok lezzetli. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
İlyosta Pansiyon
İlyosta Pansiyon

-

Odaları çok ferah

Ayvalık'a ilk gidişimizde kaldığımız İlyosta Pansiyon gerçekten mükemmeldi. Odaları çok ferah ve temiz, kahvaltısı güzel, tekrar gideceğimiz, kendinizi evinizde hissettiren bir yer. Yasemin Hanım'a samimiyeti, güler yüzü ve teras sohbetleri için tekrar teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mutlu Köy Nostalji Tatil Köyü
Mutlu Köy Nostalji Tatil Köyü

-

Nişan organizasyonunun gürültüsü

19 Mayıs tatilinde internetteki yorumlara ve görsellere inanarak gittik. Kapıda resepsiyon yok yarı açık mutfaktan zorla servis arasında muhatap bulup geldik dedik odamızı istedik. Oda hazır değildi 1 saat sonra gittik ama oda toz içerisindeydi. Hamallar toz kir içerisinde fitness yok ve depo olarak kullanılıyor. Tatilin 2 günü havuz başında nişan organizasyonu vardı gürültüden çıldırdık. Battaniye istemek için muhatap bulamıyorsun, zaten otel anlayışı müşteri memnuniyeti yok. Yatağın kenarından bir önceki müşterinin ıslak mendilleri çıkıyor, siz anlayın artık parasını peşin verdiğimiz için kaldık ama sakın gazete görsellerine yorumlara kanmayın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Limon Ağacı Pansiyon
Limon Ağacı Pansiyon

-

Kesinlikle herkes buraya gelmeli

Aile sıcaklığı arayanlar için harika bir mekan. Asla kendinizi yabancı hissetmiyorsunuz. Dünyanın en tatlı, melek gibi ve en hayvansever insanları burada. Kesinlikle herkes buraya gelmeli ve bu nezih ortamı görmeli.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sadri Aile Pansiyonu
Sadri Aile Pansiyonu

-

Ne bekliyorsanız bir fazlasını sunuyorlar

Kesinlikle bir pansiyonda aradığımızdan fazlasını bulduğumuz bir yerdi. Sürekli kendisini aşmaya çalışan Kemal Bey yönetimindeki tesisi kesinlikle tavsiye ederim. Tek tek kahvaltısı güzeldi, temizdi gibi detay vermeye gerek dahi görmüyorum. Ne bekliyorsanız bir fazlasını sunuyorlar. Üzerine hoş sohbet güler yüz, gezilebilecek yer tavsiyeleri…

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Burcu Pansiyon
Burcu Pansiyon

-

Çok eski

Bayram tatili için uygun fiyatına aldanıp tuttuğumuz oda vasat ötesiydi. Çok eski, yatak hariç her yer çok pis, ilgi, alaka çok kötü... Kısaca bir tatilde başınıza gelmesini istemediğiniz her şey burada başınıza geliyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)