Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Ayvalık Merkez Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Ayvalık Merkez Butik Otelleri

Ayvalık Merkez için {{ (filteredHotels).length}} / 84 butik otelde gecelik en uygun fiyat bulundu.

    Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Sertifikalı

Ayvalık Merkez Butik Otelleri

Ayvalık Merkez Butik Otelleri

Türkiye'nin önemli turizm merkezlerinden biri olan Ayvalık, her yıl çoğunluğu yerli binlerce turiste ev sahipliği yapıyor. Tatil için Balıkesir'in bu şirin ilçesini tercih edenler, konaklama için genellikle Ayvalık merkez butik otellerini tercih ediyor.

Kuzey Ege'nin bu şirin sahil kasabasının merkezinde, Rum mimarisinden izler taşıyan evleriyle dikkat çeken bir mahalle bulunuyor. Ayvalık merkez butik otellerinin pek çoğu bu eski mahallede yer alıyor.

Çoğunlukla iki ya da 3 katlı, cumbalı ve bahçeli olarak tasarlanmış bu evlerde hizmet veren Ayvalık merkez butik otelleri, konuklarını bölgenin tarihine doğru keyifli bir yolculuğa da çıkarıyor. Üstelik sanılanın aksine Ayvalık merkez butik otelleri fiyatları öyle çok yüksek değil. Özellikle erken rezervasyon yapıldığında oldukça uygun fiyatlara konaklamak mümkün oluyor.

Önde gelen tatil merkezlerimizden birinin bu eski mahallesinde yer alan Ayvalık merkez butik otelleri en uygun konaklama seçenekleri arasında yer alıyor. Ancak elbette tek seçeneğiniz bu değil. Ayvalık merkez butik otellerinin yanı sıra otel, pansiyon ve apart oteller de konaklama seçenekleri arasında yer alıyor. Ayvalık Merkez Otelleri sayfamızdan Ayvalık merkez butik otellerinin alternatiflerini inceleyebilirsiniz.

Ayvalık merkez butik otelleri genellikle eski taş Rum evlerinin dokusunu taşıyor. Bu yüzden Sınırlı sayıda oda ve ortak alana sahip Ayvalık merkez butik otellerine erken rezervasyon tavsiye ediliyor.

Ayvalık, bir zeytin ve zeytinyağı cenneti olarak da tanınıyor. Yörede yetiştirilen zeytinlerden elde edilen kaliteli ürünler, Ayvalık merkez butik otelleri de dahil olmak üzere şehirde pek çok yerde misafirlere sunuluyor.

Ayvalık merkez butik otelleri misafirleri, yöreye sadece 20 dakika mesafede olan Cunda'ya (Alibeyköy Adası) da günübirlik gitme şansına sahip.

Ayvalık Merkez Butik Otelleri Fiyatları

Ayvalık Merkez Butik Otelleri

Ayvalık'ta, özellikle yaz aylarında büyük yoğunluk yaşanıyor. Ayvalık merkez butik otelleri fiyatları da aynı dönemde artış gösteriyor. Ayvalık'ta tatil yapmayı düşünen misafirler, Ayvalık merkez butik otelleri en uygun koşullarla rezerve etmek için erken davranıyor.

Ayvalık merkez butik otelleri en uygun dönemleri bahar aylarında yaşıyor. Denize girmek öncelikleriniz arasında değilse, Ayvalık merkez butik otelleri fiyatlarının çok daha uygun olduğu bahar aylarında bu güzel ilçemizi ziyaret edebilirsiniz.

Ayvalık merkez butik otelleri fiyatları genellikle oda kahvaltı şeklinde hesaplanıyor. Böylelikle misafirler, güne dillere destan bir Ege kahvaltısı ile başlama şansını yakalıyor. Ayvalık merkez butik otellerinin pek çoğu, kahvaltı dışında bir yemek hizmeti vermiyor. Bu durum, Ayvalık merkez butik otelleri fiyatlarının diğer tatil beldelerine oranla daha makul kalmasını sağlıyor.

Ayvalık'a genellikle karayolu ile ulaşım sağlanıyor. Kendi araçlarıyla gelmeyen konuklar için Ayvalık merkez butik otelleri transfer hizmeti veriyor. Az sayıda da olsa, Ayvalık merkez butik otelleri misafirleri yolculuk için hava yolunu da tercih ediyor. Bu durumda, Ayvalık merkez butik otelleri fiyatlarına ek bir ücret ile transfer hizmeti veriliyor.

Ayvalık merkez butik otellerinin bazılarının kendisine ait plaj olanakları da mevcut. Gün boyu kullanacağınız şezlong ve şemsiyeler Ayvalık merkez butik otelleri fiyatlarına dahil. Şehir içindeki konumları nedeniyle Ayvalık merkez butik otellerinde genellikle havuz imkanı pek bulunmuyor.

Ayvalık merkez butik otellerinin bazıları evcil hayvan dostu; öte yandan, bazı Ayvalık merkez butik otelleri en uygun koşullarda hizmet vermek için maalesef evcil dostlarımızı kabul etmiyor. Lokasyon açısından en uygun Ayvalık merkez butik otellerinde ücretsiz otopark hizmeti de yer alıyor. Çamaşırhane, kuru temizleme gibi hizmetler ise Ayvalık merkez butik otelleri fiyatlarına dahil edilmiyor.

Ayvalık Gezilecek Yerler

Ayvalık Gezilecek Yerler

Ayvalık güzel, dolu dolu vakit geçirilebilecek bir şehir. Bu tatil merkezinde Ayvalık merkez butik otelleri en uygun fiyatlarla konaklama imkanı sunuyor. "Otelde keyif yapmak dışında ne yapabilirim?" diye soranlara mini bir gezi rehberi hazırladık:


  • Şeytan Sofrası'nda gün batımını izleyin.
  • Ayvalık'ın enfes plajlarında denize girin.
  • Leziz Ayvalık tostu yiyin.

Ayvalık Merkez Butik Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Ayvalık Merkez için ₺200 den başlayan fiyatlarla çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat ₺850 dir.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Ayvalık Merkez otellerinde ₺200 ile ₺1500 fiyatları arasında otel buldu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Ayvalık Merkez otellerinde ₺200 den başlayan fiyatlarla oda buldu. 4 yıldızlı otel fiyatları ₺1500 den başlıyor.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller Sarımsaklı, Cunda, Çamlık, Ayvalık Altınova semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.