Aydın Karacasu Otelleri

En iyi 2 otel, en uygun fiyatlar

Aydın Karacasu Hakkında

Aydın Karacasu Gezilecek Yerler

Aydın Karacasu Otel Fiyatları

Sınırları içerisinde yer alan antik Afrodisias şehri ile dikkatleri çeken ilçede konaklamada tercih edebileceğiniz Aydın Karacasu otelleri yıl boyunca açık olup hizmet vermektedir. Aydın Karacasu otel fiyatları da oldukça uygundur.

İlçenin Geyre sınırları içerisinde kalan (Aphrodisias) Afrodisias Antik Kenti ile yıl içeresinde binlerce yerli ve yabancı turist ağırlayan Geyre beldesi, Karacasu'dan daha eski bir tarihe sahiptir. Sadece antik kenti değil tertemiz havaya, yemyeşil doğaya sahip yaylaları ile de oldukça meşhurdur Karacasu.

Hamura ve çamura şekil veren memleket olarak da bilinen Karacasu'ya gelen misafirlerin konaklamada tercih edebilecekleri farklı kategorilerde tesisler hizmet vermektedir. Aydın Karacasu otelleri ve Aydın Karacasu otel fiyatları her zevke ve her bütçeye göre hizmet vermektedir.

Aydın Karacasu otel fiyatları tüm yıl içerisinde oldukça uygun konaklama fiyatlarına sahiptir. Ancak yaz sezonunda tatilinde başlaması ile belli bir oranda artış gözlenmektedir. Bu artıştan çok fazla etkilenmemeniz için tavsiyemiz kesinlikle erken rezervasyon yaptırmanızdır. Aydın Karacasu otelleri için erken rezervasyon yaptırarak hem dilediğiniz tesiste ve dilediğiniz odada hem de uygun fiyatlara konaklamanızı gerçekleştirebilirsiniz.

Aydın Karacasu Otel Yorumları

8

Anatolia Hotel Geyre Aphrodisias

Faruk Büyüktopçu - 21 Temmuz 2017, Cuma 20:03

Çalışanları ilgili

Aphrodisias'ı görmeye gidenlerin gönül rahatlığıyla kalabilecekleri bir yer. Çalışanları ilgili (Ramazan ve Tuna Beyler), otel sahibi Mehmet Bey de hoşsohbet ve ilgili.

10

Afrodisias Müzesi

elif ucuncu - 29 Temmuz 2015, Çarsamba 13:41

Görülmeye değer

Heykellerin yoğun olduğu, görülmeye değer, Afrodisias Antik Kenti'n içinde yer alan, bahçesinde de gayet güzel eserler bulunan bir müze. Yarım saatte bitirilebilir gezinti.