Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Ankara Gaziosmanpaşa Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Ankara Gaziosmanpaşa Butik Otelleri

Ankara Gaziosmanpaşa için {{ (filteredHotels).length}} / 10 butik otelde gecelik en uygun fiyat bulundu.

  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Sertifikalı

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.point == '10' ? hotel.point : parseFloat(hotel.point) }}
{{ hotel.turu }}
{{ hotel.location }} / {{ hotel.il_adi }}
{{ hotel.phone_label }} Rezervasyon İçin Arayın {{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı Tesisi Ücretsiz Ara Tesisi Ücretsiz Ara
Öne çıkan teklif
{{ generateDiscountPrice(price.discount, price.price ) }} {{ price.currency }}
-{{ price.discount | number:0 }}%
{{ price.price }} {{ price.currency }}
Tesis Fiyatı
Otel Fiyatı
Otel Web Sitesi
{{kal_aff_data[price.providerId].name}}
{{kal_aff_data[price.providerId].name}}
Diğer Fiyatları Göster

Ankara Gaziosmanpaşa Butik Otelleri

Ankara Gaziosmanpaşa Butik Otelleri

Ankara Gaziosmanpaşa Butik Otelleri

Ankara tarihi, jeopolitik konumu ve daha birçok özelliği ile ziyaretçilerin ilgisini çekiyor. Bölgenin büyük ve metropol ilçelerinde biri olan Çankaya'ya bağlı Gaziosmanpaşa da bu ilgiyi çeken bölgelerin başında geliyor. Gaziosmanpaşa iş ve tatil amacıyla gelen ziyaretçilere geniş konaklama seçenekleri sunuyor. İlçe birçok tarihi ve doğal güzelliğe ev sahipliği yaptığı için ziyaretçi sayısı da her geçen yıl artıyor. Bölgede sakin ve huzurlu bir tatil geçirirken doğal güzelliklere de yakından bakabilirsiniz. Merkezi konumu sebebiyle sıkça tercih edilen Gaziosmanpaşa'da birçok farklı konsept bir arada sunuluyor. Bölgede lüks, apart, butik ve pansiyon işletmeleri bulunuyor. Yoğun ziyaretçi akınına uğrayan Ankara Gaziosmanpaşa otellerinde her bütçeye uygun çözümleri bir arada bulabilirsiniz. Ankara Gaziosmanpaşa butik otelleri sayesinde sakin ve ferah bir konaklamaya sahip olabilirsiniz. Bölgedeki butik oteller evinizin konforunu aratmayacak imkanlarıyla size konforlu odalar sunuyor. Yerli ve yabancı turistler konaklama için ilk tercihini buradan yana kullanıyor. Keyifli bir tatil geçirmeniz için tüm butik oteller ideal imkanlar sunuluyor. Otellerin sağladığı hizmetler ve kalitesi işletmeye göre değişebiliyor. Bölgedeki çeşitli butik otel seçenekleriyle lüks hizmetlere kolayca ulaşabilirsiniz. Çoğu butik otelde sabah kahvaltısı ve akşam yemeği sunuluyor. Bazı işletmelerde konsept dışında kaldığı için akşam yemeği için ek ücret ödemeniz gerekiyor. Buradaki oteller evinizin konforunu aratmayacak kadar rahat ve sıcak hissetmeniz için özenle hazırlanıyor. Tüm butik otellerde ek ücret karşılığında oda servisi talep edebiliyorsunuz. Bazı oteller bu hizmeti ücretsiz olarak sunuyor.

Ankara Gaziosmanpaşa Butik Otelleri En Uygun

Ankara Gaziosmanpaşa Butik Otelleri En Uygun

Ankara tarihi ve doğal güzellikleri ile her dönem göz kamaştırıyor. Merkezi ve çevre ilçeleri ile yıl boyunca binlerce ziyaretçiye ev sahipliği yapıyor. Gaziosmanpaşa da başta iş olmak üzere birçok amaçla tercih edilen ilçeler arasında yer alıyor. Konaklama için her ziyaretçinin ayırdığı bütçe farklı olabiliyor. Gaziosmanpaşa'da her bütçeye ve zevke uygun butik otellerde bir arada yer alıyor. Ankara Gaziosmanpaşa butik otelleri en uygun fiyat seçenekleri ile konforu bir araya getiriyor. Bu sayede uygun fiyata keyifli bir tatili geride bırakabilirsiniz. Bölgedeki butik otellerin sunduğu hizmetler işletmeye göre değişiklik gösteriyor. Bilinen ve kalitesi ile ön plana çıkan butik otellerin uygun konseptine ödeyeceğiniz ücretler diğerlerinden yüksek olabiliyor. Hizmetlerin sayısı ve kalitesine göre fiyatlar değişebiliyor. Bazı ayrıcalıklar genel olarak tüm butik otellerde sunuluyor. Bunlar genelde televizyon, internet, saç kurutma makinesi, kişisel bakım malzemeleri şeklinde sıralanıyor. Oda temizliği tüm konaklama tiplerinde standart olarak günlük yapılıyor. Bazı işletmeler oda servisi gibi ayrıcalıkları ücretsiz olarak sunsa da çoğunda ek ücret ödemeniz gerekiyor. Birçok butik otel açık ve kapalı havuz seçeneği sunuyor. Genelde bu havuzları ücretsiz bir şekilde kullanabiliyorsunuz. Tüm uygun fiyatlı butik otellerde ek ücretler karşılığında birçok hizmeti talep edebiliyorsunuz.

Ankara Gaziosmanpaşa Butik Otel Fiyatları

Ankara Gaziosmanpaşa Butik Otel Fiyatları

Ankara metropol şehirler arasında yer alması nedeniyle birçok konaklama alternatifini bir arada sunuyor. Tarihi ve kültürü yansıtan şehirde konaklama seçenekleri kadar otellerin fiyatı da büyük önem taşıyor. Her tatilcinin konaklama için ayırdığı bütçe farklı olabiliyor. Her bütçeye uygun butik oteller sayesinde ekonomik bir konaklamaya sahip olabilirsiniz. Ankara Gaziosmanpaşa butik otel fiyatları işletmenin kalitesine ve bilinirliğine göre değişebiliyor. Genel olarak fiyatı etkileyen temel faktörler bulunuyor. Bu faktörleri şöyle sıralayabiliriz;

 • Bölgedeki otellerin konumu fiyatları belirleyen temel unsurlar arasında bulunuyor. Merkeze ve önemli alanlara yakın olan işletmeler daha yüksek fiyatlara sahip oluyor. Merkezi konumda yer almayan işletmelerde uygun fiyata konaklayabilirsiniz.
 • İşletmelerin çalışma şekli de fiyatlar üstünde etkin rol oynuyor. Bazı işletmeler her şey dahil konsepti ile hizmet veriyor. Bu durumda ücret de buna bağlı olarak yükseliyor. Daha uygun bir konaklama için sade bir konsept tercih edebilirsiniz.
 • Oteller konaklama ve konaklama kahvaltı şeklinde çalışıyor. Uygun fiyatlı bir otel için sadece konaklama konsepti olanları tercih edebilirsiniz.
 • İşletmelerin yıldız sayıları fiyatlar belirlenirken etkili oluyor. Yıldız sayısı arttıkça sunulan hizmet ve kalite artıyor. Bu nedenle beş yıldızlı butik oteller diğerlerinden daha yüksek fiyatlara sahip oluyor.
 • Tesis bünyesindeki imkanlar fiyatların artıp azalmasında etkili oluyor. Tesisteki çamaşırhane, market, oyun salonu, kapalı ve termal havuz, masaj ve buhar odası, gibi aktivite alanları oda ücretlerini artırıyor.

Ankara Gaziosmanpaşa'da Gezilecek Yerler

Ankara Gaziosmanpaşa'da Gezilecek Yerler

Ankara tarihi güzelliklerle doğal güzellikleri bir arada sunan nadir şehirler arasında yer alıyor. Tüm ilçelerinde ayrı bir özellikle ziyaretçileri karşılıyor. Önemli tarihi geçmişe sahip olan Gaziosmanpaşa'da görülmeye değer birçok doğal ve turistik güzellik bulunuyor. Bölgeye ziyaret için gelenlerin birçoğu konaklayarak her yeri karış karış gezmeyi tercih ediyor. Oda ve kahvaltı konseptinin temel olarak alındığı butik işletmelerde konaklayabilir ve keyifli bir gezi yapabilirsiniz. Aşağıdaki listeye göre siz de gezilecek yerler için rota oluşturabilirsiniz;

 • Ankara denildiğinde her ziyaretçi ilk olarak Anıtkabir'i ziyaret etmeyi tercih ediyor. Çankaya'da bulunan Anıtkabir'i ziyaret edebilir, tarihe daha yakından şahit olabilirsiniz.
 • Ankara Kalesi'nde görülmeye değer bir manzaraya doğru yola çıkabilirsiniz. Farklı medeniyetlere ev sahipliği yapmış olan kaleyi gezebilir, tarihi ve mimari eserleri inceleyebilirsiniz.
 • Hamamönü'nde mimari açıdan sizi eşsiz yapılar bekliyor. Farklı tarihi kalıntıların olduğu bölgeyi ziyaret edebilir, kültürel açıdan birçok şeyi bir arada görebilirsiniz.
 • Augustus Tapınağı tarihi geçmişi ile ziyaretçileri kendine hayran bırakıyor. Burada eşsiz bir gezi yapabilirsiniz.

13 Kullanıcı Yorumu

  • Tarihe Göre Listele
  • Puana Göre Listele
  • En Faydalılar
13
0 (850) 600 57 91
The Mara Palace
Arjantin Cad. Kırlangıç Sok. No. 5
Çankaya / Ankara
Türkiye
8

-

Otelde küçük bir sorun yşamıştık ama bunu şikayet olarak dile getirir getirmez çok hızlı bir şekilde çözüm sundular ve bizi memnun etmeyi başardılar. Özellikle müşteri memnuniyetine büyük önem veren Gözde hanıma teşekkür ederiz. Ayrıca otelin konumunun çok iyi olduğunu da söylemeliyim.

13
0 (850) 600 57 91
The Mara Palace
Arjantin Cad. Kırlangıç Sok. No. 5
Çankaya / Ankara
Türkiye
9

-

Otele girdiğimiz andan çıkış yapana kadar çalışanlar bize sıcakkanlılıkla yardımcı oldular. Odaya ilk giridğiniz anda sizi üzerinizde güzel bir izlenim oluşturuyor. Burada 2. defa konaklayışımız ve her seferinde memnun kalıyoruz

13
0 (850) 600 57 91
The Mara Palace
Arjantin Cad. Kırlangıç Sok. No. 5
Çankaya / Ankara
Türkiye
10

-

Eylül ayında bir gece kaldım. Havalimanından otele gelirken yorumları okudum. Olumsuz yorumları okuyunca bayağı çekindim. Otele gelince güler yüzle karşılaşmak ve harika odayı görünce bütün korkum geçti. Süper, 10 numara bir yer ve aylardan ekim yine buradayım ailemle. Bütün herkese tavsiye ederim.

13
0 (850) 600 57 91
The Mara Palace
Arjantin Cad. Kırlangıç Sok. No. 5
Çankaya / Ankara
Türkiye
8

-

Otelde ödediğiniz ücrete göre mükemmel bir sonuç alıyorsunuz. Butik bir otel olmasına rağmen çok emek harcandığıı her halinden anlıyrosunuz. Yaşadığımı bir iki küçük sıkıntıya da anında çözüm bulundu. Bütün çalışanlara teşekkürler.

13
0 (850) 600 57 91
The Mara Palace
Arjantin Cad. Kırlangıç Sok. No. 5
Çankaya / Ankara
Türkiye
9

-

Arjantin Caddesinde konumlanmış olmasından doayı merkeze çok yakın durumda. Kahvaltısı çok güzeldi Şef Ali beye teşekkür ederiz. Fiyat performans olarak güzel. Odalar çok temiz. Tereddüt etmede konaklayabileceğiniz bir otel.

13
0 (850) 600 57 91
The Mara Palace
Arjantin Cad. Kırlangıç Sok. No. 5
Çankaya / Ankara
Türkiye
8

-

Butik olmasına rağmen lüks bir hizmet sunmayı başarabilen nadir otellerden. Ankara'da 5 yıldızlı otellerde kalmak istemiyorsanız ilk sırada tercih etmeniz gereken yerlerden bir tanesi.

13
0 (850) 600 57 91
The Mara Palace
Arjantin Cad. Kırlangıç Sok. No. 5
Çankaya / Ankara
Türkiye
7

-

Yeni bir otel olduğundan dolayı hgenel olarak temiz ve bakımlı ama aynı şekilde çok profesyonel bir işletme olduğunu söyleyemeyeceğim belki zamanla daha profesyonel bir tesis haline gelir. Wi-fi zayıftı. 2 cepheli olduğundan dolayı ferah odaları var.

13
0 (850) 600 57 91
The Mara Palace
Arjantin Cad. Kırlangıç Sok. No. 5
Çankaya / Ankara
Türkiye
8

-

Ankara'da ufak ama güzel bir otel. Oda pek büyüj değildi ama temiz olduğunu söyleyebilirm. Kahvaltı ortalamaydı ve yeterince doyurucuydu. Personel arkadaş canlısı ve yardımsever. Ulaşım için farklı seçenekler mevcut.

13
0 (850) 600 57 91
The Mara Palace
Arjantin Cad. Kırlangıç Sok. No. 5
Çankaya / Ankara
Türkiye
8

-

Manzarası çok güzel. Yeni bir otel olduğu için eşyalar temiz. Özellikle kahvaltısını çok beğendim tavsiye ederim. Eğer bir kez daha Ankara'da konaklamam gerekirse burayı tercih ederim.

13
0 (850) 600 57 91
The Mara Palace
Arjantin Cad. Kırlangıç Sok. No. 5
Çankaya / Ankara
Türkiye
10

-

Bir gece konakladım ve de çok memnun kaldım. Personel çok güler yüzlü, her şey harikaydı.

Tesis Yetkilisinin Cevabı
29 Ocak 2018, Pazartesi 21:01

Teşekkürler Mert Bey, The Mara Palace ailesi olarak sizleri tekrar ağırlamaktan mutluluk duyarız.

13
0 (850) 600 57 91
The Mara Palace
Arjantin Cad. Kırlangıç Sok. No. 5
Çankaya / Ankara
Türkiye
8

-

Ankara'da merkezi bir konuma sahip yeni ve bakımlı bir otel. Ben genel olarak memnun kaldım özellikle odaları ve kahvaltısı çok iyiydi. Tek kötü yanı wi-fi bağlantısı çok iyi değildi geliştirilmesi lazım.

13
0 (850) 600 59 37
Koza Millenyum Hotel
Koza Sok. No: 148
Çankaya / Ankara
Türkiye
8

-

Bence güzeldi, tavsiye ederim, ben memnun kaldım.

13
0 (850) 600 57 91
The Mara Palace
Arjantin Cad. Kırlangıç Sok. No. 5
Çankaya / Ankara
Türkiye
8

-

Odaları kaldığım en ferah ve temiz odalar olabilir. Bunda yeni bir otel olmasının da etkisi var tabi ki. Burayı tercih ettiğim için özellikle fiyat performans olarak beni çok memnun etti. Sizlere de tavsiye ederim.

Ankara Gaziosmanpaşa Butik Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Ankara Gaziosmanpaşa için ₺ den başlayan fiyatlarla çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat 0 ₺ dir.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Ankara Gaziosmanpaşa otellerinde ₺ ile ₺ fiyatları arasında otel buldu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Ankara Gaziosmanpaşa otellerinde ₺ den başlayan fiyatlarla oda buldu. 4 yıldızlı otel fiyatları ₺ den başlıyor.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller Kavaklıdere, Bilkent, Balgat, Ankara Oran semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.