Ankara Gaziosmanpaşa Butik Otelleri

En iyi 10 butik otel, en uygun fiyatlar

Ankara Gaziosmanpaşa Butik Otel Fiyatları

Başkent'te yer alan Gaziosmapaşa, Çankaya ilçesine bağlıdır. Şehrin en merkezi yerlerinden biri olan bu noktada başkente ziyarete gelenlerin konaklamada tercih edebilecekleri Ankara Gaziosmanpaşa butik otelleri de hizmet vermektedir.

Ankara Gaziosmanpaşa, başkentin en elit ilçelerinden bir olan Çankaya'da yer almaktadır. Hem şehrin en işlek yerlerinden hem de ulaşım kolaylığına sahip olan semtte gelenlerin konaklamada tercih edebilecekleri farklı kategorilerde konaklama tesisleri hizmet vermektedir.

Gaziosmanpaşa otelleri arasında her zevke ve her bütçeye göre bir tesis mevcuttur. Bu tesisler arasında Ankara Gaziosmanpaşa butik otelleri de sıklıkla tercih edilmektedir. Elverişli konumlarda bulunmaları da butik otellerin gelenler tarafından tercih edilme sebebini arttıran etkenlerdir.

Ankara Gaziosmanpaşa butik otelleri konaklamanız sırasında ihtiyaç duyabileceğiniz tüm özelliklere sahiptir. Dünyayla bağlantınızın kopmaması ve işlerinin aksamaması için tüm butik otellerde internet bağlantısı sunulmaktadır. Ayrıca modern binalarda zevkli bir dizayna sahip olan Ankara Gaziosmanpaşa butik otelleri özel araçlarıyla tesise gelen konuklar için ücretsiz otopark alanı da sağlamaktadır.

Ankara Gaziosmanpaşa butik otel fiyatları yıl içinde pek fazla değişiklik göstermemektedir. Genellikle yaz sezonunda artan yoğunlukla birlikte bölgede hizmet veren butik otel fiyatları da bir miktar artmaktadır. Yaz sezonunda tatilin de başlaması bu artışta etkili olmaktadır.

Tatil sezonunda Ankara Gaziosmanpaşa butik otel fiyatlarında gözlenen bu artıştan olumsuz yönde etkilenmemeniz için tavsiyemiz kesinlikle erken rezervasyon yaptırmanızdır. Ankara Gaziosmanpaşa butik otelleri için erken rezervasyon yaptırarak hem yoğunluktan etkilenmez hem de artan butik otel konaklama fiyatlarını ekarte edebilirsiniz.

En İyi 1 Ankara Gaziosmanpaşa Butik Oteli

Koza Millenyum Hotel Ankara Gaziosmanpaşa

Butik Otel - Çankaya - 1 Misafir Yorumu

Millennium Hotel şehrin merkezinde, Büyükelçiliklere, Çankaya Köşk'üne, Türkiye Büyük Millet Meclisine, birçok uluslararası şirketin ofisine yürüme mesafesindedir. Ayrıca Karum alışveriş merkezine ve Tunalı Hilmi Caddesine hemen ulaşım sağlayabilirsiniz.

Millennium Hotel değerli misafirlerini; zarif, yenilikçi, detaylara önem veren ve mükemmelliği kendisine ilke edinmiş profesyonel kadrosuyla, çok özel konaklama ve yeme içme imkânlarıyla dolu ayrıcalıklı bir dünyaya davet ediyor. Millennium Hotel misafirlerine butik otel ayrıcalıklarını ve hazzını yaşatacak farklı, özgün deneyimler yaşatma
... Millennium Hotel şehrin merkezinde, Büyükelçiliklere, Çankaya Köşk'üne, Türkiye Büyük Millet Meclisine, birçok uluslararası şirketin ofisine yürüme mesafesindedir. Ayrıca Karum alışveriş merkezine ve Tunalı Hilmi Caddesine hemen ulaşım sağlayabilirsiniz.

Millennium Hotel değerli misafirlerini; zarif, yenilikçi, detaylara önem veren ve mükemmelliği kendisine ilke edinmiş profesyonel kadrosuyla, çok özel konaklama ve yeme içme imkânlarıyla dolu ayrıcalıklı bir dünyaya davet ediyor. Millennium Hotel misafirlerine butik otel ayrıcalıklarını ve hazzını yaşatacak farklı, özgün deneyimler yaşatma fırsatı vermektedir.

Her konuda samimi ve kaliteli hizmet anlayışını sizlere yansıtacak, özel olarak seçilmiş personeli ile misafirlerine önemli olduklarını hissettiriyor. Ayrıca lobi alanına servis imkânıyla otelin her mekânını keyifli bir alan olarak kullanmanız sağlanıyor.

Millennium Hotel'de 2 adet suit, 3 adet deluxe ve 18 adet standart odamız olup, toplamda 23 odamız bulunmaktadır.

Millennium Hotel'de ayrıca 1 adet toplantı salonumuz bulunmaktadır. Tüm teknik donanımlara sahip bu salonlarımız; şirket yemekleriniz, bayi toplantılarınız ve nişan, düğün, kokteyl gibi etkinliklerinize ev sahipliği yapmak için sizleri bekliyoruz

Daha Fazla Bilgi»