Neredekal.com
Üyelik
Giriş Yap
Üye Ol
Örnek Harita Görseli
Haritayı Görüntüle
Filtreler

Kategori

Aktivite-Eğlence
Şehir Turları

Gezgin Türü

Aileler için Uygun
Çocuklara Uygun
Çiftlere Uygun

Kırklareli Aktiviteleri

Kırklareli civarında yapılacak 3 aktivite.
En Çok Tavsiye Ettiklerimiz
6.His Korku Evi
Aktivite-Eğlence
Çalışma saatleri bilinmiyor
Neredekal DeğerlendirmeHenüz Puanlanmamış
Kırklareli
Kum Bilardo Kafe
Aktivite-Eğlence
Çalışma saatleri bilinmiyor
Neredekal DeğerlendirmeHenüz Puanlanmamış
Kırklareli
İğneada Kıyıköy Turu
Şehir Turları
Çalışma saatleri bilinmiyor
Neredekal Değerlendirme5/5 Mükemmel
(1 yorum)
Kırklareli

3 mekandan 3 tanesi gösteriliyor

Kırklareli Yapılacak Şeyler ve Aktiviteler

Kırklareli özellikle kısa tatiller için tercih edilen yerler arasındadır. Doğanın en güzel hallerini her mevsim görebilirsiniz. Aynı zamanda birçok aktivite için de en ideal noktalardan biridir. Konaklama seçenekleri için uygun Kırklareli otelleri sayfamıza bakabilirsiniz.

Yakın bir zamanda Kırklareli’ne gidecekseniz eğer, bölgede yapılan aktivitelere katılıp günlerinizi daha keyifli hale getirebilirsiniz. İşte Kırklareli’nde yapılacak aktiviteler:.

Şehrin her noktasında köy kahvaltısı yapabileceğiniz noktalar bulunuyor. Güzel bir köy kahvaltısıyla güne daha zinde başlayabilirsiniz. Kahvaltı saatinizi biraz uzatmanızı tavsiye ederiz, çünkü günün kalan saatlerinde yapacağınız aktiviteler sizleri çabuk acıktırabilir.

Limanköy ve Demirköy yaylalarını keşfe çıkabilirsiniz. Güzel bir yayla havası alacağınız Demirköy ve İğneada Limanköy’ün doğasında uzun yürüyüşler yaparken fotoğraf makinenizle gezdiğiniz yerleri fotoğraf karelerine yansıtmayı sakın unutmayın.

Dereköy Ormanları’da bisiklet turları yapılıyor. Kırklareli’nde gerçekleştireceğiniz en keyifli aktiviteler arasındaki bisiklet turlarına katılabilir ve doğanın tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

Kırklareli kamp ve karavan turizminde önemli bir yere sahiptir. Şehrin Kocakaynaklar, Dolapdere, Babaeski, Demirköy, Dereköy Ormanları ve Şeytan Deresi gibi bölgelerinde kamp kurabilir veya karavanınızla konaklayabilirsiniz.

Şehrin birbirinden güzel plajlarında denizin tadını çıkarabilirsiniz. Kıyıköy Kastro Sahili ve İğneada tertemiz plajlarıyla sizlere en güzel aktivitelerden birini sunuyor.

Kırklareli’ne özgü birçok el işlemeleri ve dokumalarında satın almayı sakın unutmayın. Bunların yanı sıra ahşap ev eşyalarından ve dokuma ürünlerinden de satın alarak sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Kırklareli’nde yemenizi tavsiye ettiğimiz birçok lezzet var. Bıldırcın kağıt kebabı, keşkek, zerde, plaska, kuru kaçamak, sulu kaçamak, çoban böreği, kaymakçına ve ısırgan otu çorbası denemenizi önerdiğimiz lezzetlerin başında geliyor.

Kanlıgeçit Höyüğü, Aşağı Pınar Höyüğü, Aya Nikola Manastırı Kırklareli, Pınarhisar Kalesi, Vize Kalesi’ni görmeden Kırklareli’nden kesinlikle ayrılmayın.

Kırklareli Yapılacak Şeyler ve Aktiviteler Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Kırklareli için ailelere uygun aktiviteler nelerdir?
Kırklareli için ailelere uygun aktiviteler : İğneada Kıyıköy Turu, Istranca Binicilik Kulübü, 6.His Korku Evi, Kırklareli konumundaki tüm seçenekleri incelemek için web sitemizi detaylı inceleyebilirsiniz.
Kırklareli için ücretsiz yapılacak aktiviteler nelerdir?
Kırklareli için ücretsiz yapılacak aktiviteler : İğneada Kıyıköy Turu, Istranca Binicilik Kulübü, 6.His Korku Evi, Kırklareli konumundaki tüm seçenekleri incelemek için web sitemizi detaylı inceleyebilirsiniz.
Kırklareli için kalabalık gruplara uygun aktiviteler nelerdir?
Kırklareli için kalabalık gruplara uygun aktiviteler : İğneada Kıyıköy Turu, Istranca Binicilik Kulübü, 6.His Korku Evi, Kırklareli konumundaki tüm seçenekleri incelemek için web sitemizi detaylı inceleyebilirsiniz.
Kırklareli için çiftlere uygun aktiviteler nelerdir?
Kırklareli için çiftlere uygun aktiviteler : İğneada Kıyıköy Turu, Istranca Binicilik Kulübü, 6.His Korku Evi, Kırklareli konumundaki tüm seçenekleri incelemek için web sitemizi detaylı inceleyebilirsiniz.
Kırklareli için aktiviteler nelerdir?
Kırklareli için aktiviteler : İğneada Kıyıköy Turu, Istranca Binicilik Kulübü, 6.His Korku Evi, Kırklareli konumundaki tüm seçenekleri incelemek için web sitemizi detaylı inceleyebilirsiniz.