5. Kat

  • İstanbul / Beyoğlu / Cihangir
  • Sıraselviler Cad. Soğancı Sok. No:7

5. Kat

Sarayburnu'ndan Boğaziçi Köprüsü'ne şehrin en büyüleyici manzarası...

Yaz aylarında muhteşem terasında gece-gündüz açık hava keyfi, iddialı bir restoran, haftanın yedi gecesi cıvıl cıvıl bir bar.

Hep aradığınız rahat, özgün ve kaliteli ortam...

Değerli Konuklarımız, Taksim Meydanı'nın trafiğe kapalı olması nedeni ile yaya olarak veya metro ile gelmiyorsanız, Fındıklı'dan Cihangir'e çıkan veya Tophane'den Sıraselviler caddesine çıkan yolu tercih etmeniz ulaşımınızı kolaylaştıracaktır.

3 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
3
Personelin hizmeti hiç hoş değil
2

-

Nişanlımın hevesle ve keyifle organize ettiği pazar kahvaltısını mahveden bir mekan. Sakın manzarasına ve dekoruna aldanmayın. Personel diye çalışan kişilerin yaptıkları meslekten haberleri yok. Kapıdan girer girmez rezervasyonumuz olmasına rağmen cam kenarında bir masa veremeyeceğini söyleyen garson rezervasyonumuzun bu şekilde olduğu konusunda ısrar edince kiminle konuştunuz? isim vermek istemiyor olabilirsiniz am.. Devamını Göster

3
Mahalle ruhunu kaybetmiş
2

-

Mahalle ruhunu kaybedip müşterisine kötü davranan işletme. Şöyle ki: hem kahvaltı menüsünden hem de yemek menüsünden seçim yaptığımızda mutfakta sorun olur denen, üst balkonda bira içilmesine izin vermeyen ve 4-5 kişilik kahvaltı için 361 TL hesap isteyen işletme. Paranızla rezil olmak için kaçırmayın!

3
Şok şok şok
2

-

Manzara ve dekorasyan çok güzel. Ama ne yazık ki ruhsuz, soğuk ve sıkıcı bir havası var. Grup olarak gittiğimiz mekanda menü A4 kağıtlarına diploma görünümüyle hazırlanmış kırmızı kurdelalı ve ne yazık ki içeriği İngilizce olan bir şeydi. Menü yeterince anlaşılamadığı ve her şey garsona tek tek sorulduğu için sipariş vermek uzun sürdü, garsonun sabrını tebrik ediyorum. Havalandırma yetersiz ve çok sıcaktı. Bu sıcakl.. Devamını Göster