5. Kat

+ 16 Fotoğraf
1/5
Kötü
3 değerlendirme
Ücretsiz
Telefon

5. Kat Hakkında

Sarayburnu’ndan Boğaziçi Köprüsü’ne şehrin en büyüleyici manzarası... Yaz aylarında muhteşem terasında gece-gündüz açık hava keyfi, iddialı bir restoran, haftanın yedi gecesi cıvıl cıvıl bir bar. Hep aradığınız rahat, özgün ve kaliteli ortam... Değerli Konuklarımız, Taksim Meydanı’nın trafiğe kapalı olması nedeni ile yaya olarak veya metro ile gelmiyorsanız, Fındıklı’dan Cihangir’e çıkan veya Tophane’den Sıraselviler caddesine çıkan yolu tercih etmeniz ulaşımınızı kolaylaştıracaktır.

Yorum / Değerlendirme

1/5
Kötü
3 değerlendirme
5. Kat
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
1/5 Kötü
07.04.2014
Misafir
Personelin hizmeti hiç hoş değil
Nişanlımın hevesle ve keyifle organize ettiği pazar kahvaltısını mahveden bir mekan. Sakın manzarasına ve dekoruna aldanmayın. Personel diye çalışan kişilerin yaptıkları meslekten haberleri yok. Kapıdan girer girmez rezervasyonumuz olmasına rağmen cam kenarında bir masa veremeyeceğini söyleyen garson rezervasyonumuzun bu şekilde olduğu konusunda ısrar edince kiminle konuştunuz? isim vermek istemiyor olabilirsiniz ama ben onu bulurum şeklinde bir tavırla bizi karşıladı. Kahvaltı tabakları kir ve toz içinde, çatal kaşık ve bıçakları bir sepette ve karmakarışık şekildeydi. Yemeklerin saatlerdir tazelenmediği de belliydi. Aman dikkat; bu durumda personelin müşteri ile olan ilişkisi sadece çay kahve ve hesap üçgen iken istenilen 2 bardak çayınız getirilmezse şaşırmayın. İçeride sadece laptop ile haşır neşir ve kafası yerde gezen bir ekiple muhattap olabilirsiniz. Bu yüzden sesiniz gür olmalı çünkü personelin kendi arasındaki yüksek sesli ve küfürlü muhabbetleri, yine kendi aralarında içeride sigara içilmemesi konusundaki tartışmaları sesinizi bastırabilir. Sizi kalkarken de bir sürpriz bekliyor. Alamadığınız hizmet için servis ücreti. Şaka gibisiniz. 5. Kat için çok güzel dileklerim var. Tahmin edebilirsiniz.
1/5 Kötü
12.11.2013
Misafir
Mahalle ruhunu kaybetmiş
Mahalle ruhunu kaybedip müşterisine kötü davranan işletme. Şöyle ki: hem kahvaltı menüsünden hem de yemek menüsünden seçim yaptığımızda mutfakta sorun olur denen, üst balkonda bira içilmesine izin vermeyen ve 4-5 kişilik kahvaltı için 361 TL hesap isteyen işletme. Paranızla rezil olmak için kaçırmayın!
1/5 Kötü
17.04.2013
Misafir
Şok şok şok
Manzara ve dekorasyan çok güzel. Ama ne yazık ki ruhsuz, soğuk ve sıkıcı bir havası var. Grup olarak gittiğimiz mekanda menü A4 kağıtlarına diploma görünümüyle hazırlanmış kırmızı kurdelalı ve ne yazık ki içeriği İngilizce olan bir şeydi. Menü yeterince anlaşılamadığı ve her şey garsona tek tek sorulduğu için sipariş vermek uzun sürdü, garsonun sabrını tebrik ediyorum. Havalandırma yetersiz ve çok sıcaktı. Bu sıcaklığın nedenini sorunca yetkili bayandan aldığımız cevap kalın giyinmiş(!) olmamız ve ortamın sadece pencereler açılarak havalandırılabildiği makul cevabından sonra, ''ne yapalım yani sizi peçeteyle yelleyelim mi?'' önerisi(!) idi. Bizim isteğimiz ise sadece kızamık dökmeden yemeklerimizi yemekti. Tatlıya kadar sabretttik ve bir ricada bulunduk ama terasta oturulabiliyor, servis yapılamıyordu. Orta pişmiş et kanlar fışkırarak geldi, pişmek üzere geri yollandı ama nafile. Menünün İngilizce olmasını sanırım Fransız olan aşcı da anlamadığı için yemekler çok geç geldi ve ne yazık ki lezzetsizdi. Bütün bunların üzerine tuz-biber fix menü 15 kişilik bir grup belli bir fiyata anlaşarak gidiyor. Hesap %10 servis ücreti eklenerek geldi. 5. Kat'ta bahşiş peşin alınıyor ve bu daha önce söylenmiyor. Yazık olmuş güzelim manzaraya, dekorasyona.