Yanyalı Fehmi Lokantası

  • İstanbul / Kadıköy
  • Osmanağa Mah. Yağlıkçı İsmail Sok. No:1

Yanyalı Fehmi Lokantası

Mühessesimiz (Yanyalı mutfağı) osmanlı mutfağı çerçevesi içinde seçilmiş yemek çeşnilerini, unutulmaya yüz tutmuş Türk mutfağını, kültürünü damak tadıyla, göz zevkiyle 100 yıldır sizlere sunmaya devam etmektedir.

Hergün servisini 100'e yakın çeşniyi sunan, dekoru, temizliği, cd'den çalan klasik türk müziğini dinleterek gönül hoşluğu içinde güler yüzlü hizmet veren personeliyle damak tadını birleştirerek türk mutfağını yaşatmaya çalışıyoruz.

Mühessesimiz sizlerin sağlığına önem vermektedir. Malzeme kullanımında en kaliteli malzemeler kullanılmaktadır.

Yemeklerimizde kullanılan yağların kolestrolleri sıfır olan fındık yağı, mısırözü yağı ve zeytinyağı kullanılmaktadır. İsteğe bağlı rahya vermesi için (yoğurtlu kebap ve pilav gibi) az miktarda tereyağı katılmaktadır. Etlerin yağ ve sinirleri temizlenip, mevsimin taze sebzeleri günlük getirilip sunulmaktadır.

2 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
2
Yemekler ve ilgi güzeldi
8

-

19 Ekim 2015 günü kahvaltımı ve öğle yemeğimi bu lokantada yedim. Yemekler ve ilgi güzeldi. Lavaboda zümrüt taş, gümüş yüzüğümü unuttum. Yüzük babamdan yadigar idi bana. Eminim lokanta ilgilileri yüzüğümü muhafaza ediyorlardır.

2
Lezzetli ve sağlıklı ev yemekleri
6

-

Her gidişimde değişik lezzet deniyorum. Yemekler özenli pişirilmiş, sunum güzel. Kadıköy'de, en kolay ulaşılacak yerde. Lokantaya yaraşır şekilde dekore edilmiş. Çalışanlar en seri şekilde hizmet ediyor. Teşekkürler.