Yalı Cafe & Restaurant

  • İstanbul / Maltepe
  • Maltepe Süreyya Plajı Yeni Sahil Yolu No:179

Yalı Cafe & Restaurant

2004 yılında hizmete açılan Yalı Cafe & Restaurant, 1200 m2 ‘lik geniş hizmet alanıyla İstanbul Anadolu Yakası'nın en büyük Cafesi olmuştur.

Kısa zamanda, sıcak ortamı, zengin mutfağı ve kaliteli nargile çeşitleriyle müşterilerinin vazgeçemedikleri bir mekan haline gelmiştir. Sigara ve nargile içilebilen geniş ve ferah alanlarında her yaş grubundan insan keyifli şekilde vakit geçirebilir.

İşletmemiz 4 katlı olup, geniş salonlara sahiptir. Son teknoloji ile ısıtılmakta ve havalandırılmaktadır. Rahat koltukları ve her yönden izleyebileceğiniz televizyonlarımız ile keyifli vakit geçirebilirsiniz.

3 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
3
Nargilesi, ortamı, ilgi alakası süper
10

-

Bence oturup güzel zaman geçirilecek bir yer. Nargilesi de harika.

3
Hayal kırıklığı
2

-

Bugün kahvaltıya gittik ailece. İçeri girdikten tam 45 dakika sonra çatallar bardaklar geldi. Bir saat sonra kahvaltılıkların bir kısmı geldi. Bundan 15 dakika sonra aşırı ısrarlarımla servis tabaklarımız geldi. Tüm bunlar geldiğinde çay buz gibi olmuştu. Çalışan, ortada koşuşturan bir garson vardı. Getirdiklerinin bir kısmıyla karnımızı öylesine doyurabildik. Tam kalkacakken yumurta geldi. Yetkili olduğunu söyleyen.. Devamını Göster

3
Keyf-i sefa
10

-

Ali Abi karşılar sizi mekana gelince. Tek tek masaları gezer, sıcak gülümsemesini hiç esirgemez. Oturup keyif yapılası, rahat edilesi şahane mekandır. Nargilesi ise pek bir övülür nargileci dostlarım arasında. Her yerde içtik, en iyisi bu derler...