Van Kahvaltı Evi - Nişantaşı

₺ ₺
₺ ₺ ₺
Türk Mutfağı + 3
Bu restaurant menüleri Türk Mutfağı,Kahvaltı,Tatlı mutfak türlerinden oluşmaktadır.
+ 6 Fotoğraf
0.5/5
Çok Kötü
2 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Van Kahvaltı Evi - Nişantaşı Hakkında

Kahvaltı düşkünlerini yedi yıldır memnun etmekte olan mekânın, Cihangir ve Nişantaşı’ndan sonra üçüncü şubesi Kuruçeşme’ye açıldı. Van Kahvaltı Evi, yumurtayı kurutup getiren mekânlardan değil; buradaki sahanda yumurtanın da menemenin de kıvamı yüz güldürüyor. Menemenimizin domatesleri ise tadına-kokusuna hasret kaldığımız o domateslerden. Klasik çeşitlerin yanı sıra kavurmalı, patlıcanlı, mantarlı gibi çeşitleri de olan gözlemelerimiz incecik, çıtır çıtır, bol malzemeli.

Yorum / Değerlendirme

0.5/5
Çok Kötü
2 değerlendirme
Van Kahvaltı Evi - Nişantaşı
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
0/5 Çok Kötü
18.06.2019
Nebahat H.
İlk açıldığı dönem gibi değil
Hizmet kalitesi ve ürün kalitesi bakımından ilk açıldığı dönem gibi değil. Masaya gelen kahvaltılık miktarı çok az, fiyatı ise bir o kadar fazla. Büyük hayal kırıklığı yaşadık.
0/5 Çok Kötü
30.04.2016
Misafir
Sunumlar ve ikramlar
`Van` kahvaltısı diye gittiğimiz mekanda Van kahvaltısından eser olmayıp, anneniz, kız arkadaşınız ya da eşiniz size aynı kahvaltıyı hazırlayabilir. Foursquare’da yazılan yorumlarda mekanın çok güzel olduğunu yazmışlar. Neye dayanarak bu yorumları yazdıklarını merak ediyorum. Ayrıca sunumlar ve ikramlar da pek iyi değildi. Sanırım bu yorumları yazan arkadaşlar hayatlarında ilk defa kahvaltı yapmışlar.