Neredekal.com
Üyelik
Giriş Yap
Üye Ol

Uyku Vadisi

+ 5 Fotoğraf
0.8/5
Çok Kötü
Neredekal Değerlendirme
4 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretli

Uyku Vadisi Hakkında

Harika bir yürüyüş planı yapıp sadece ruhunu ve beynini dinlendirmek isteyenlere Uyku Vadisi fazlasıyla iyi gelecek. Yeşil ağaçlar arasında, gizlenen tüm güzellikleri gördüğünüzde unutulmayacak bir gün geçireceğinizi anlayacaksınız. Geziniz sırasında fotoğraf makinenizi ve çocuklarınız da mutlaka getirin; çünkü öyle bir gün yaşayacaksınız ki; hem çocuklarınızla birlikte zaman geçirmek hem de doğal güzellikleri fotoğraflamak burada ayrı bir keyif verecek size. Çevresinde bulunan restoranlarda damak tadınızı da şenlendirmenin hazzını da yaşayabilirsiniz. Buranın temiz havası iştahınızı birden açacaktır. Aynı zamanda Uyku Vadisi\’nin 500 metre ilerisinde bulunan İncirli Mağarası’nı da gezme fırsatı yakalayacaksınız. İncirli Mağarası\’nın diğer adı ise Gökçeler Mağarası\’dır. Muğla’nın Milas ilçesinde bulunan bu vadinin havasını solumak için acele edin. Çünkü böylesine bir dinlenme alanı başka yerlerde çok fazla karşınıza çıkmayabilir. Muğla\’nı diğer benzersiz yerleri arasındaki Karabağlar Yaylası\’nı ve Saklıkent Kanyonu\’nu kesinlikle gezi listenize eklemelisiniz. Bölgenin içerisinde yer alan otellerden biri Uyku Vadisi Milas\’tır. Dilerseniz Uyku Vadisi Milas\’ta konaklayıp vadinin tadını günlerce çıkarabilirsiniz.

Yorum / Değerlendirme

0.8/5
Çok Kötü
Neredekal Değerlendirme
4 değerlendirme
Uyku Vadisi
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
0/5 Çok Kötü
14.07.2019
Hilal Timuçin
Gittiğinize değmez
Gittiğinize değmez. Asla fotoğraflarda göründüğü gibi sulak değil. Suyu kurumuş. 4 tane sigara böreğine 15 TL veriyorsunuz. Yani içerisindeki restoran aşırı pahalı. Ayrıca girişte sizden kişi başı 10 TL alıyorlar ve bunu restoranda harcadığınız paradan düşeceklerini söylüyorlar. Yani zorla yemek yediriyorlar. Çok küçük bir arazi. Arazi içinde yapılacak hiçbir aktivite yok. Kısacası gitmeyin, zaman kaybı.
0/5 Çok Kötü
29.07.2019
Yaşar kahiye
O kadar masrafa yazık
Tesis güzel ama çevre temizliği yok denecek kadar az. Bir menemen ve kahvaltı siparişi verdik baya gecikti. Onu da geçtik ekmeklere bakınca sanki diğer masalardan toplanmış gibi içinde parça ekmek dahi vardı ve bayattı. Çalışandan ekmek talep ettik ekmek yok cevabını aldık. Menemen diye pişmiş yumurtaya domates doğranmış gibiydi. Bir daha asla gitmeyeceğim yerden biri o kadar masrafa yazık.
0/5 Çok Kötü
29.10.2019
Selin tunçer
Tavsiye etmem
Ticaret olarak baktığınızda daha saygılı, daha iyi bir yaklaşım, insancıllık olması gerekir diye düşünüyorum. Misafirperverlik, yardımcı olmak sıfır davranış şekli... Biz ailece bilinçsiz bir şekilde gittik. Ön ödeme alındı hadi anlarım ama biz bir vadi gezeceğimizi düşünerek gittik bilmeden ama tamamıyla bir agresif davranışlar içine düştük. Çoğu yeri de kapalıydı, giriş yoktu zaten. Tavsiye edilecek bir yer değil valla. Ben ailece biz ekmek teknesini kötülemeyi seven insanlar asla değiliz mağdur kaldığımız agresif davranışlar sonucu dayanamadım açıkçası.
1/5 Kötü
Yorum puanı 1
14.09.2020
Misafir
Mekan eski özelliğini kaybetmiş
Gişede bir kız sizi,ne güzel oturuyordum sizde nereden çıktınız şimdi edasıyla karşılıyor, mekan eski özelliğini kaybetmiş, su kalmamış, olan su kokuyor. Yürüyüş yolunu kapatmışlar mağaraya ve vadiye eskisi gibi yürüyerek gidemiyorsunuz. Kısacası ben artık buraya gelmek için kendi adıma bir sebep göremiyorum.