Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Ulubey Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Ulubey Otelleri

Ulubey için {{ (filteredHotels).length}} / 0 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

    Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Sertifikalı

Ulubey Otelleri

Uşak'ın bir ilçesi olan Ulubey'e yıl içerisinde hem iş amacıyla hem de ilçeyi keşfet amacıyla gelenlerin olmaktadır. Gelenlerin konaklamada gönül rahatlığıyla tercih edebilecekleri farklı kategorilerde pek çok tesis hizmet vermektedir.

Uşak ilinin bir ilçesi olan Ulubey, Uşak il merkezine yaklaşık 30 km mesafede konumlanmaktadır. İlçe aynı zamanda Denizli iline sınırı olan bir ilçedir.

Ulubey ilçesi; yüksek dağlar arasında, tarım yapmaya elverişli bir coğrafi konuma sahiptir. Ulubey ve çevresinde yapılan kazılarda bölgenin yaklaşık olarak M.Ö. 4000 yılından beri kesintisiz olarak yerleşim yeri olarak kullanıldığı bilinmektedir. Tarihler boyunca hangi uygarlıkların egemen olduğuna baktığımız zaman Hitit ile başlıyor ve Frig, Lidya, Pers, Makedon Krallığı, Bergama Krallığı, Roma, Bizans ve Selçuklular ile Germiyanoğullarının egemenliği altına girdiği görülüyor. Sonrasında ise Anadolu Beyliklerini bir bir hakimiyeti altına alan Osmanlı'yla ilçe toprakları 1429 yılında kesin olarak Osmanlı egemenliğine geçmiştir.

Yeşil bir doğaya sahip olan Ulubey'e yılın dört mevsimi iş amacıyla iş insanları geldiği kadar çevreyi keşfetmek için de gezginlikle zaman zaman gelmektedir. Özellikle havaların da güzelleşmeye ve ısınmaya başladığı bahar ve yaz zamanlarında gezginler tarafından ilgi epey artmaktadır.

İlçeyi ve çevresindeki tarihi yerleri gezmeye günübirlik gelen gezginlerin dışında, ilçeye birkaç günlük gelenler de olmaktadır. İş için de ilçede bulunanların konaklamada tercih edebilecekleri farklı kategorilerde donanımlı tesisler olup hepsi yıl boyunca misafirlerine kapılarını açmaktadır.

Ulubey otelleri kategorisinde listelenen otelleri incelediğinizde sizin de fark edeceği üzere ilçe genelinde hizmet veren tüm tesisler küçük otellerden oluşmaktadır. Apart otel, günlük kiralık daire, pansiyon gibi tesislerin yıl boyunca hizmet verdiği Ulubey'de büyük otelleri bulunmaktadır. Büyük tesislerden ziyade ilçede daha küçük ve samimi bir yapıya sahip olan tesisler vardır.

Yoğun olarak küçük otellerin hizmet verdiği ilçede Ulubey otel fiyatlarını incelediğinizde tesislerin ne kadar ekonomik konaklama fiyatlarına sahip olduklarını fark edersiniz. Kış ve bahar aylarında Ulubey otel fiyatları gecelik 100TL - 150TL arasında seyrederken yaz aylarında ise gecelik konaklama fiyatları yaklaşık 200TL'den başlamaktadır.

Ulubey otelleri kategorisinde listelenen tesisleri incelediğinizde otellerin tamamında merkezi petekli ısıtma, banyolarda 24 saat sıcak su erişimi, kablosuz Wi – Fi bağlantılı ücretsiz internet ağı, ücretsiz özel otopark alanı gibi birçok hizmet standart olarak konuklara sunulmaktadır.

Ulubey Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Ulubey için ₺200 den başlayan fiyatlarla çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat ₺850 dir.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Ulubey otellerinde ₺200 ile ₺1500 fiyatları arasında otel buldu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Ulubey otellerinde ₺200 den başlayan fiyatlarla oda buldu. 4 yıldızlı otel fiyatları ₺1500 den başlıyor.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.