Place (6)
Restoran (1)

Tzatziki Meyhane

₺ ₺ ₺
₺ ₺
Kahve + 5
Bu restaurant menüleri Kahve,Tatlı,Salata,Deniz Mahsülleri,Türk Mutfağı mutfak türlerinden oluşmaktadır.
+ 7 Fotoğraf
5/5
Mükemmel
3 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Yorum / Değerlendirme

5/5
Mükemmel
3 değerlendirme
Tzatziki Meyhane
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
5/5 Mükemmel
23.06.2013
Misafir
Tek kelime ile muhteşem
Kaş`a geldiğiniz zaman kesinlikle uğramanız gereken, nezih insanların buluştuğu, aile tadında bir meyhane ve mutsuz ayrılmak imkansız. Çok sevecen bir personeli var ve girdiğiniz anda o atmosfere kapılıyorsunuz. Tzatziki ve özel yağı ile size bir başlangıç yapıyorlar, ardından 30 meze seçeneği ile insanların başını döndürüyor. Zaten onları gördüğünüz anda mutlu oluyorsunuz. Ardından sıra ara sıcaklara geliyor, tereyağında karides mi dersiniz balık kokareç mi dersiniz kalamar mı dersiniz veya aklıma gelmeyen bir sürü seçenek daha... Ana yemekler yine aynı şekilde. Ben o tokluğa sütte dil balığını yine de tattım ve muhteşemdi. Kısacası keyifli bir ortam, enfes yemekler ve hafif bir meyhane müziği... Kesinlikle görmelisiniz.
5/5 Mükemmel
23.06.2013
Başak İnar
Tek kelime ile muhteşem
`Kaş`'a geldiğiniz zaman kesinlikle uğramanız gereken, nezih insanların buluştuğu, aile tadında bir meyhane ve mutsuz ayrılmak imkansız. Çok sevecen bir personeli var ve girdiğiniz anda o atmosfere kapılıyorsunuz. Tzatziki ve özel yağı ile size bir başlangıç yapıyorlar, ardından 30 meze seçeneği ile insanların başını döndürüyor. Zaten onları gördüğünüz anda mutlu oluyorsunuz. Ardından sıra ara sıcaklara geliyor, tereyağında karides mi dersiniz balık kokareç mi dersiniz kalamar mı dersiniz veya aklıma gelmeyen bir sürü seçenek daha... Ana yemekler yine aynı şekilde. Ben o tokluğa sütte dil balığını yine de tattım ve muhteşemdi. Kısacası keyifli bir ortam, enfes yemekler ve hafif bir meyhane müziği... Kesinlikle görmelisiniz.
5/5 Mükemmel
23.06.2013
Misafir
Güzel
Renkleri, kabak lambaları, sardunyaları ile asil bir zevk. Mezeleri, sunumu, ara sıcaklardan karidesi ve sigara böreği ile bizi etkilediler.