Trabzon Boztepe

Trabzon Boztepe
Trabzon Boztepe - Görsel 1
Trabzon Boztepe - Görsel 2
Trabzon Boztepe - Görsel 3
4 Fotoğraf
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz

Trabzon Boztepe Hakkında

Trabzon Merkez’ e 3 km mesafede, şehrin hemen yukarısında yer alıyor Trabzon Boztepe. Ulaşım açısından oldukça rahat bir şekilde ulaşabileceğiniz Boztepe, Trabzon’ un muhteşem manzarasına da ev sahipliği yapıyor. Zaten buranın olayı da semaverde demlenen çayınızı yudumlayarak şehrin eşsiz manzarasını seyretmek. Açık oturma çay bahçesi tarzında bir yer Trabzon Boztepe.

Kapalı çardaklar da bulunuyor ve ziyaretçiler istedikleri yere oturarak doyumsuz manzaranın tadını çıkarıyorlar. Boztepe’ de tüm Trabzon ayaklarının altında. Havalimanı bile gözüküyor buradan. Şehrin en işlek meydanı o kadar güzel görünüyor ki, oradaki karışıklığı Boztepe’ den sakin bir şekilde izlemek ayrı bir keyif veriyor insana.

Son zamanlarda hızlı bir şekilde gelişen Trabzon Boztepe, neredeyse büyük bir semt halini aldı diyebiliriz. Boztepe’ nin arka tarafında kafeler ve spor salonları yer alıyor. Ayrıca apart ve günlük kiralık şeklinde konaklama seçenekleri de mevcut Trabzon Boztepe’ de. Trabzon’ a gelip de Boztepe’ de bir çay içmeden dönmek olmaz.

Bu nedenle yolunuz bu güzel şehre düştüğü zaman, Trabzon Boztepe’ yi ziyaret etmeyi sakın ihmal etmeyin. Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Yorum / Değerlendirme

Trabzon Boztepe
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?