Topgözü Pınar Restaurant

₺ ₺ ₺
₺ ₺
Salata + 3
Bu restaurant menüleri Salata,Türk Mutfağı,Tatlı mutfak türlerinden oluşmaktadır.
+ 3 Fotoğraf
2.5/5
Ortalama
5 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Yorum / Değerlendirme

2.5/5
Ortalama
5 değerlendirme
Topgözü Pınar Restaurant
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
4/5 Mükemmel
22.09.2018
Misafir
Tavsiye ederim
Müthiş, harikulade bir mekan. Hizmet orta derece ama ortam her şeyi unutturuyor. Fiyatlar pahalı falan değil normal. Yazın sıcağında üşümek için ideal mekan. Tavsiye ederim.
1/5 Kötü
30.06.2015
Misafir
Kalite düşük
Serinlemek için güzel bir yer lakin servis kalitesi sıfırın altında geziyor. Ekmekler bayat. Tandır çok pahalı. Fiyatlar gereğinden fazla abartılı, bu bölgede 3-4 restoran var sanırım kartel uyguluyorlar. Neredeyse her yerde fiyat aynı. Fethiye'de denize sıfır balık rakı yapmak daha ucuz...
1/5 Kötü
30.06.2015
hakan atlan
Kalite düşük
Serinlemek için güzel bir yer lakin servis kalitesi sıfırın altında geziyor. Ekmekler bayat. Tandır çok pahalı. Fiyatlar gereğinden fazla abartılı, bu bölgede 3-4 restoran var sanırım kartel uyguluyorlar. Neredeyse her yerde fiyat aynı. `Fethiye`'de denize sıfır balık rakı yapmak daha ucuz...
5/5 Mükemmel
09.09.2014
Misafir
Yazın sıcağında üşümek isteyenlere
Yuvarlakçay'ın kaynağa en yakın yerleşmiş olan tesisi. Sabırsızlanıp aşağıdaki tesislerde mola vermek büyük kayıp olur. Ormanın arasından yolun sonuna kadar gitmeye değer. Tesis buz gibi nehir suyunu 3-4 havuzda bloke ediyor. Yazın sıcağında o havuzlar ilaç gibi. Yemekler, mezeler çok lezzetli. Fiyatlar kalitesine göre oldukça uygun. Dalyan, Köyceğiz ve Dalaman'a yolunuz düşerse uğramadan geçmeyin derim.
5/5 Mükemmel
09.09.2014
Özkan Özbaş
Yazın sıcağında üşümek isteyenlere
~Yuvarlakçay~'ın kaynağa en yakın yerleşmiş olan tesisi. Sabırsızlanıp aşağıdaki tesislerde mola vermek büyük kayıp olur. Ormanın arasından yolun sonuna kadar gitmeye değer. Tesis buz gibi nehir suyunu 3-4 havuzda bloke ediyor. Yazın sıcağında o havuzlar ilaç gibi. Yemekler, mezeler çok lezzetli. Fiyatlar kalitesine göre oldukça uygun. `Dalyan`, `Köyceğiz` ve `Dalaman`'a yolunuz düşerse uğramadan geçmeyin derim.

Konum

Haritada gör