Tesadüf Cafe

  • İstanbul / Kadıköy / Kalamış
  • Kalamış Mah. Fener Kalamış Cad. No:93

Tesadüf Cafe

1983 yılında Fenerbahçe'de küçük çay ocağı olarak hizmete başladık. Her zaman müşterilerimize güler yüzle iyi hizmet vermeyi ilke edindik çayı önemsedik, keyfin bir parçası olarak kabül ettiğimiz için keyif verecek bir çay yapmamız gerekiyordu ve öyle yaptık.

Çayın, ülkemizde çok büyük yeri vardır aslında çay eşittir keyif; insanlar keyif yaparken, sohbet ederken çay içmeyi çok severler bizde müşterilerimize kaliteli çay yapmayı ilke edindik çayın lezzeti çok önemliydi, müşterilerimiz çayımızı öyle çok beğeniyorlardı ki her seferinde çayımıza çok güzel övgüler alıyorduk ve bu bizim işimizi daha iyi yapmaya sevk ediyordu.

Tesadüf Cafe, artık Fenerbahçe'nin vazgeçilmez bir mekanı olmuştu. Bunu biz söylemiyorduk, müşterilerimizin dilinden dökülüyordu bu sözler ve bizde çok mutlu oluyorduk. Artık, ünlülerin de uğrak yeri oldu Tesadüf Cafe.

Hizmetimize ilk günkü aynı sevgi ve heyecanla devam ediyoruz. Her şeyden çok biz bu işi seviyoruz, sevgi ileçalışıyoruz ve bundan sonrada bu şekilde devam edeceğiz.

Bizi tercih eden tüm müşterilerimize teşekkür ediyor, her zaman Tesadüf Cafe'ye bekliyoruz.

2 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
2
Yeni konsepti ile harika
10

-

Yeni konsepti ile harika olmuş ki Fenerbahçe'de bulunan köklü yerlerden biri olması ayrı bir güzellik. Şiddetle tavsiye edilir.

2
Fenerbahçe'nin göz bebeği
8

-

Dekorasyonu, servisi ve yemekleri çok harika olmasa da, manzarası ile beni cezbeden bir mekandır Tesadüf Cafe. Martı sesleri eşliğinde, denize, gelen geçene bakarak çayınızı yudumlamak paha biçilemez bir mutluluk oluyor burada vakit geçirdiğiniz her an.