Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Ramada Otelleri Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Ramada Otelleri

Ramada Otelleri için {{ (filteredHotels).length}} / 67 gecelik en uygun fiyat bulundu.

  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Sertifikalı

Ramada Otelleri

Ramada Otelleri

Ramada Otelleri

Küresel bir isim olarak dünyanın dört bir yanında herkes tarafından tanınan Ramada by Wyndham otel zinciri, altmış üç farklı ülkede sekiz yüzden fazla otele sahip. Yüksek standartlı hizmeti ve lüks hizmetleri ile bilinen otel Ramada by Wyndham, tüm otellerinin dekorasyonunun farklı noktalarında kullanılan kırmızı rengi ile dikkat çekiyor. Deniz, doğa, dinlenme ve iş gibi çok farklı tatil planları ile yola çıkan ziyaretçilerine, güler yüzlü çalışanlarının da yardımı ile her zaman özen dolu bir deneyim sunmayı hedefliyor. Misafirlerinin Ramada otellerinde kaldığı süre boyunca rahatlayıp kendilerini yenilenmiş hissetmeleri için elinden gelen her türlü hizmeti sunuyor. Hem tatil hem de iş amaçlı seyahatler için tasarlanan Ramada otel zincirinin Türkiye’de de 70’in üzerinde oteli bulunuyor. Bu otellerin bir kısmı deniz ve dağ kenarında iken bir kısmı da şehir içinde bulunuyor. Ramada oteller , 30’dan fazla şehrin farklı noktalarında yer aldığı için kendisini tercih etmek isteyen misafirlerini hayal kırıklığına uğratmıyor.

Ramada Resort Oteller
Ramada Resort Oteller


Birçoğu oldukça geniş bir alanda yer alan, hizmet ve çalışan kapasitesinin yüksekliği ile bilinen Ramada resort otel işletmeleri, lüks tatil planları ve ihtiyaçları olan ziyaretçilere hitap ediyor. Farklı şehir ve bölgelerdeki bu oteller, ziyaretçilerinin otel rezervasyonu dışında hiçbir şey ile uğraşmaması için yardımcı oluyor.

 • Yiyecek, içecek, alışveriş, spor, SPA, güzellik merkezi, eğlence alanları ve bar gibi tüm temel ihtiyaçlar karşılanıyor. Ramada Resort oteller, tatil için ekstra bir plan yapma ihtiyacını ortadan kaldırmak için uğraşıyor.
 • Misafirler tüm tatillerini resortun içinden çıkmadan da keyifli bir şekilde geçirebiliyor. Ramada resort oteller, deniz ve kumsal kenarında olabileceği gibi dağlık alanlardaki bir kayak oteli ya da şehrin merkezi bir noktasındaki bir otel de olabiliyor.
 • Deniz tatiline odaklı Ramada resort otelleri; Side, Didim, Kuşadası ve Bodrum başta olmak üzere Türkiye’nin en çok tercih edilen turistik noktalarında yer alıyor. Bu oteller kendi resort hizmetleri dışında deniz tatilini kolaylaştırmaları ile de dikkat çekiyor.
 • Kazdağları’nda bulunan Ramada Termal Resort otel gibi oteller ise özellikle kış mevsiminde tatil seçeneklerini değerlendiren turistlerin bir numaralı uğrak noktalarından biri halini alıyor.

Bir yandan çocukları eğlendirecek türlü türlü etkinlikler ile ailelere hitap eden

Ramada otel

seçenekleri bulunurken, bir yandan yetişkinlere hitap eğlencelerin ağırlıklı olduğu seçenekler de bulunuyor. Bunların dışında şehir merkezinde kalmayı planlayan ya da iş seyahati yapan ziyaretçiler için Ramada plaza otel fırsatları da otel zincirinin kalitesini gösteriyor. Bu otellerde iş seyahatini kolaylaştırmak için gerekli toplantı salonu gibi hizmetler de sağlanabiliyor. Konum olarak da şehrin merkez bölgelerine yakın olmaları ile dikkat çekiyor

Ramada Termal Oteller
Ramada Termal Oteller

Tüm dünyada kaliteli hizmeti ile kendini gösteren Ramada otel zincirinin Türkiye’deki en dikkat çeken termal oteli Balıkesir’in Kazdağları bölgesinin eteklerinde bulunuyor. Ramada termal oteli; öncelikle misafirlerine her anlamda rahatlatıcı, yenileyici ve eşsiz bir tatil deneyimi sunması ile biliniyor. Ege Denizi’nin kıyısına yalnızca 2 kilometre uzaklıkta olması da Ramada termal otel ile ilgili önemli ve oldukça cazip avantajlardan bir tanesi. Tüm dünyada oksijen bolluğu ve temiz hava açısından iki numara olan Kazdağları bölgesinin eteğinde yer alan bu lüks termal dağ otel, gelen turistlere her açıdan farklı tatil deneyimleri sunuyor. Dağ ve deniz keyfinin üzerine bol oksijen ve rahatlatıcı termal hizmetler eklendiğinde ortaya çok az işletmede bulunabilecek lüks bir tatil fırsatı çıkıyor. Yeşil Yıldız ve Yeşil Anahtar gibi oldukça ayrıcalıklı simgelere sahip olan bu termal otel, çevresindeki bozulmamış doğa alanları ve yeşillikleri ile de doğasever turistlerin kalbini çalıyor. Güre kaplıca kaynaklarından gelen şifalı termal suyu, sıcaklığının oldukça yüksek olması ile de biliniyor. 64 C° sıcaklığa sahip olan Güre termal suyu, bu açıdan ortalamanın oldukça üstünde. Florür, sodyum ve sülfat içeren termal sular; romatizma, eklem kireçlenmesi, kronik bel ağrısı, belirli kadın hastalıkları ve yumuşak doku hastalıkları gibi birçok durum için tedavi olarak kullanılıyor.

Ramada Plaza Otelleri
Ramada Plaza Otelleri

Ramada plaza otelleri, farklı seyahat türlerinin yanında iş gezileri için de birçok farklı açıdan ideal kabul ediliyor. Özellikle içinde bulunduğu şehirde plazaların ve ofislerin yoğunlukta olduğu bölgelerde yer alan bu oteller, bu sayede ulaşımı da kolaylaştırıyor. Şehrin merkezi bölgelerine yakın olmalarının yanında otel tarafından sağlanan transfer hizmetleri de bulunabiliyor. Ramada plaza otel fırsatları arasında iş toplantıları için her türlü ekipman ile donatılmış toplantı odaları da bulunuyor. Toplantı odalarının bir kısmında kişilerin online olarak toplantıya bağlanması için gerekli teknolojik ekipman da sağlanıyor. Ramada otellerinde önceden planlanan iş toplantıları için rezervasyon yapma seçeneği de sunuluyor. Gerekli teknik detayların yanında iş toplantısı sırasında tercih edilen yiyecek ve içecek seçenekleri de geniş bir yelpazeden tercih edilebiliyor. Otel odalarındaki kablosuz internet servisi de otelde kalma sürecinde online olarak işleri ile ilgilenecek kişileri oldukça rahatlatıyor. İş görüşmelerinden ve toplantılardan sonra kalan kısa sürede birçok kişi otellerin rahatlama fırsatlarından faydalanmak istiyor. Ramada otelleri, kısa süre içerisinde misafirlerinin ihtiyaçlarını karşılamak konusunda oldukça başarılı. Misafirlerin rahatlığı için tasarlanmış odalar dışında da birçok ekstra hizmet bulunuyor. Masaj, sauna, hamam ve buhar odası SPA hizmetleri ile rahatlamak bu seçeneklerden yalnızca birkaç tanesi. Aynı zamanda spor planlamasını aksatmak istemeyen misafirler için türlü fitness ekipmanları ve hizmetleri de bulunuyor.

Ramada SPA Otelleri
Ramada SPA Otelleri

Ramada otel SPA ve masaj hizmetleri konusunda da kendisi gösteriyor. Rahatlamak ve yenilenmek için uzun bir tatil planlayan kişiler aradıklarını Ramada otellerinin SPA alanlarında buluyor. Aynı şekilde yoğun seyahat temposunda birkaç saatini rahatlamaya ayırmak isteyen ziyaretçiler için neredeyse tüm Ramada otelleri eşsiz fırsatlar sunuyor.

 • Bu hizmetlerin hepsi otel misafirlerini hem fiziksel hem de zihinsel olarak rahatlatmak için alanında eğitimli profesyonellerin yardımı ile sağlanıyor.
 • SPA hizmetleri ile bağlantılı olarak seyahat süresince sporunu ve antrenmanlarını eksik etmek istemeyen misafirler için gerekli ekipmanlar ile birlikte fitness, tenis, yüzme ve pilates gibi hizmetler sunuluyor.
 • Ramada otel havuz fırsatları da bu spor ihtiyacını destekliyor. Açık ve kapalı havuz seçenekleri arasından seçim yapılıp bu alanlar hem yüzerek eğlenmek hem de spor yapmak için kullanılabiliyor.
 • Çeşitli SPA hizmetleri arasında yabancı turistlerin en çok ilgisini çeken Türk ve Osmanlı hamamları oluyor. Buhar odası, tuz odası, jakuzi ve vücut bakım ünitesi gibi lüks hizmetler tatil keyfini arttırıyor.
 • Birçok resort otelde bulunan güzellik merkezleri, tatil esnasında bakımından ödün vermek istemeyen misafirler için ideal koşullarda tasarlanıyor. Geleneksel Bali masajı, dört el masajı ve volkanik taş masajı gibi özgün masaj teknikleri uygulanıyor.

Ramada otelleri, misafirlerini her anlamda rahatlamış bir şekilde yolcu etmek için elinden geleni yapıyor.

Ramada Golf Otelleri
Ramada Golf Otelleri
Ramada otellerinin lüks ve ayrıcalıklı hizmet çizgisini devam ettirdiği etkinliklerden bir tanesi de golf sporu. Özellikle Kuşadası Ramada Hotel Suites, hem profesyonel hem de amatör golf sevdalılarının tercih ettiği otellerden en önde gelenlerinden bir tanesi. Misafirperverlik, güler yüzlülük, temizlik, manzara ve yemek lezzeti gibi alanlarda da en başarılı şekilde kendini gösteren Kuşadası Ramada Resort Golf oteli, dünyanın dört bir yanından golf tutkunlarını kendine çekiyor. Otellerin on beş dakika mesafesinde bulunan golf kulübüne özel olarak sağlanan transfer hizmeti ile ulaşmak oldukça kolay. 9 farklı sahalı ve 18 delikli tasarımı ile profesyonel golfçülere hitap eden saha aynı zamanda amatör golfçülere de keyif dolu anlar yaşatıyor. Alanında lisanslı uzmanların yardımı ile her türlü tecrübe seviyesine hitap eden hazır paketlerden birini seçip golf sporu konusunda kendinizi rahatlıkla geliştirebilirsiniz. Huzurlu ve rahat bir ortamda pratik ve antrenman yapmak için ideal fırsatlar sunuluyor. Aynı zamanda içindeki alışveriş mağazası ile golf alışverişlerini çok uzağa gitmeden yapma şansı da sunuyor. Spor sonrası keyifli vakit geçirmek isteyen misafirler için kulüp evinin restoranında Ege lezzetlerinin yanında dünya mutfağından da türlü yemek seçenekleri de sunuluyor. Her açıdan manzarası ve peyzaj tasarımı estetik olan golf sahası, misafirlerinin seyir keyfini de ihmal etmiyor.

Ramada Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Farklı şehirlerdeki Ramada otellerinin birçoğunda farklı romantik hizmetler bulunuyor. Öncelikli olarak Ramada otelleri; özel balayı odaları ve ekstra hizmetleri ile yeni evli çiftleri sonuna kadar memnun. Özel olarak süslenmiş balayı odaları, romantik atmosferi sonuna kadar yaşatıyor. Ramada otellerinin balayı odalarının bir kısmında bulunan jakuzi de yeni evli çiftlerin balayı dönemlerini en eğlenceli ve rahatlatıcı şekilde geçirmesine yardımcı oluyor. Ramada otellerindeki romantik hizmetlerden başka bir tanesi de mum ışıklı ve manzaralı romantik akşam yemekleri olarak kabul ediliyor.

Ramada zincirinin otel sayısı çok fazla olduğu için farklı manzaralara sahip otel ve oda seçenekleri bulmak da mümkün oluyor. Özellikle Türkiye’nin ünlü tatil beldelerinde yer alan Ramada otellerinin birçoğunun deniz manzarası seçeneği bulunuyor. Kazdağları gibi bölgelerin çevresinde yer alan otellerde ise misafirler büyüleyici dağ manzaraları ile karşılaşıyor. Tüm bunların yanında yemyeşil doğa manzaraları ile tatil keyfinizi arttıran oteller de bulmak mümkün. Şehir içinde yer alan Ramada otellerinin bir kısmı da yüksek binaları sayesinde bölgenin tüm tarihi güzelliklerini sunan manzaralar sağlıyor.

Ramada otellerinin fiyatları, otellerin sunduğu lüks ve kaliteli hizmet ile doğru orantılı şekilde belirleniyor. Ancak Ramada avantajlarından vazgeçmek istemeyen misafirler için bu fiyatlar oldukça kabul edilebilir karşılanıyor. Otellerin belirli özelliklerine göre fiyatlar değişiklik gösterebiliyor. Örneğin; her türlü hizmetin içinde dahil olduğu resort otellerdeki oda fiyatları diğer otellere göre daha fazla olabiliyor. Aynı zamanda Ramada otelleri sınırsız hizmet ve etkinlikleri ile bilinen isimlerden bir tanesi. Bu ekstra hizmetler de elbette tatil bütçeniz üzerinde etkili oluyor.

Özellikle Ramada resort otellerin birçoğu, çocuklu aileler için tatil boyunca büyük bir rahatlık sağlıyor. Çocuklarını huzur içinde bırakıp tatil sırasında rahatlamak isteyen ebeveynleri hayal kırıklığına uğratmıyor. Oyun parkı, spor alanı ve yüzme havuzu gibi hizmetlerin yanında çocukların eğlenmesi için oyun konsolları da sunuluyor. Kutu oyunları gibi daha sakin eğlenceleri tercih eden çocuklar da ihmal edilmiyor. Alanında eğitimli otel çalışanlarının düzenlediği çocuk etkinlikleri ile çocuklar da hem eğlendirici hem de öğretici bir tatil geçiriyor.