search icon
Giriş
29 Haziran Sal.
Çıkış
30 Haziran Çar.

Navigate forward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Navigate backward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Kişi
2 Yetişkin, 0Çocuk
Harita
map marker iconHaritayı görüntüle
Filtreler
Temizle
Konaklama Tipi
Sağlık ve Güvenlik
Konsept/Tema
Tesis Türü
Popüler Filtreler
Fiyat Aralığı
Kendi bütçenizi belirleyin
Olanaklar
Spa & Sağlık
Çocuk İhtiyaçları

1 Mayıs Otelleri

1 için 0 otel listelendi.
not found
Kriterlerinize uygun tesis bulamadık
Filtrelerinizi silebilir veya diğer seçenekleri deneyebilirsiniz.

1 Mayıs Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Popüler 1 Mayıs Otelleri Nerelerde Yer Alıyor?
1 Mayıs otelleri sayfasında listelenen tesisler içinden hem her bütçeye hem de her konaklama zevkine uygun bir tesis bulabilirsiniz. Bu sayfada listelenen otelleri incelediğinizde ülkemizin dört bir yanından tesislerin yer aldığını fark edersiniz. Bu tesisler arasında en iyi 1 Mayıs otelleri denilince ilk sıralarda; 5 yıldızlı ve 4 yıldızlı tesisler, her şey dahil ve ultra her şey dahil konseptte hizmet verenler, denize sıfır olanlar ve tatil köylerini sayabiliriz. Bu listedeki oteller aynı zamanda misafirlerine herşey dahil, yarım ya da tam pansiyon konseptte de hizmet verebiliyor. Bir de bu tesislerde konuklar tüm yılın yorgunluğunu üzerlerinden rahatlıkla atabilecekleri SPA merkezlerine, açık ya da kapalı yüzme havuzlarına ve farklı türlerde masaj olanaklarına sahip oluyor.
1 Mayıs Otel Fiyatları Ne Kadar?
1 Mayıs otelleri her bölgedeki popüler konaklama alternatiflerinden seçilmiş bir listeyi önümüze sunuyor. Bu listedeki tesisler arasında az yatak kapasitesine sahip butik oteller kadar tatil köyleri, 5 ya da 4 yıldızlı oteller de dikkat çekiyor. Küçük ve büyük işletmelerden meydana gelen 1 Mayıs otel ve tesisler farklı konaklama konseptine sahip olmalarıyla dikkat çekiyor. 1 Mayıs otelleri ve fiyatları ise çoğunlukla tesis özelliklerine göre şekilleniyor. En ucuz 1 Mayıs otelleri ise hem şehirlerin merkezinde hem de denize yakın mevkilerde hizmet verebiliyor. Örneğin tesislerin oda-kahvaltı hizmetleri tam ve yarım pansiyon konaklamalara oranla çok daha uygun fiyatlı olabiliyor. Tatilcilere düşen ise tesis özellikleri ve fiyatları hakkında detaylı bilgi alarak bütçelerine en uygun tesis içi rezervasyon yapmak oluyor.
1 Mayıs Otelleri Misafirlerine Hangi Olanakları Sunuyor?
1 Mayıs otellerinin bulunduğu sayfadaki tesislerin imkanları ve olanaklarının yanında her birinin dekorasyonları da farklı olabiliyor. Dolayısıyla bu sayfadaki tesisler farklı konaklama bütçelerine ve farklı konaklama zevklerine sahip olmalarıyla tatilcilerin gönül rahatlığıyla tercih edebileceği tesislerden oluşuyor. Oteller tarafından sunulan olanaklar her ne kadar değişkenlik gösterse de bazı özellikler standart olarak misafirlere sunuluyor. Bunların başında da hiç şüphesiz 1 Mayıs otelleri listesinde yer alan tesislerin genelinde oda-kahvaltı hizmeti sunuluyor. Tesislerde kahvaltılar açık büfe ya da serpme olarak servis ediliyor. Buna ek olarak otellerin standart özellikleri arasında 24 saat resepsiyon hizmeti, sabah kahvaltısı, restoran, oda servisi, düzenli oda temizliği ve ücretsiz Wi-Fi erişimli internet ile otopark gibi hizmetler geliyor. Otel fiyatları tesis hizmetlerine göre belirleniyor.
1 Mayıs Apart Otelleri Kaç Kişinin Konaklaması İçin Uygun?
1 Mayıs apart otelleri ile günlük kiralık daireler tatil konaklamasında evinin rahatlığından uzaklaşamayanların ilk tercihlerinden biri oluyor. Çünkü tesisler genellikle tıpkı bir ev dizaynını andıran dairelerden meydana geliyor. Salon, banyo, yatak odası ve mutfak gibi bölümlerden oluşan 1 Mayıs otel ve apartları tamamen konukların ihtiyaçlarına göre dekore ediliyor. Üstelik dairelerin genişliği 1+1, 2+1, 3+1, 4+2 gibi çeşitli büyüklüklerden meydana geldiği için kalabalık gruplar ve aileler için de uygun oluyor. 1 Mayıs apart otelleri konseptinde büyüklüğüne göre 2, 3, 4, 5 hatta bazen 8, 9 kişi dahi rahatlıkla konaklayabiliyor. Konuklar birlikte konaklayacakları kişi sayısına göre apartlara karar veriyor. Fazla kişinin konaklayabilmesi sebebiyle tesisler uygun bütçeli olmalarıyla biliniyor.