Tatar Salim

  • İstanbul / Ataşehir
  • Atilla İlhan Cd. Efe Sk. No:2/1

3 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
3
Yediğim en iyi dönerden birisi
10

-

İstanbul'da yediğim en iyi dönerden birisi... Mekanın konseptini gördüğümde yıllardan beri bu işi yapan, bilinen bir markanın yeni bir şubesi diye düşündüm. Sonra öğrendim ki ilk yerleriymiş. Lezzet ve porsiyon son derece tatmin edici. Sadece yoğun öğle saatleri dışında gitmenizi tavsiye ederim. Bence fiyatlar makul.

3
Personelden memnun kalmadım
2

-

Mekana dün ailece 3 kişi gitmiştik. Merhaba, hoş geldin muhabbeti kapıda başladı, hoş, çok güzel şeyler. Fakat sipariş vereli 20 dakika geçti. Bir personele siparişleri sordum, “'hanımefendi merak etmeyin kimseyi aç bırakmadık, sizi de aç bırakmayız”' böyle bir cevap karşısında hayretler içeresinde kaldım. Bizden sonra gelen masanın siparişleri önce geldi, çocuğun çorbası gelmedi ve de hesaba eklemişler... Devamını Göster

3
Tatar Salim'e yorum
4

-

Mekana bugün gittik, bir daha gitmeyi düşünmüyoruz, neden mi? Sipariş verdik ama bizden sonra gelenlerinki daha önce geldi, çay içtiğimiz bardaklar maalesef ki lekeliydi. Hakkını vermek lazım, sütlacı ve çorbası iyiydi, döneri lezzetli (anlatıldığı kadar mükemmel diyemem). Fiyatına göre porsiyon azdı. Fotoğraflara kanmayın yani.