Süreyya Teras

₺ ₺
₺ ₺ ₺
Deniz Mahsülleri + 3
Bu restaurant menüleri Deniz Mahsülleri,Salata,Tatlı mutfak türlerinden oluşmaktadır.
+ 6 Fotoğraf
2.5/5
Ortalama
5 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Süreyya Teras Hakkında

Akdeniz ve Ege’nin lezzetli otları, zengin deniz mahsulü çeşitleri, yöresel tatları ile siz değerli müşterilerimize, canlı müzik eşliğinde muhteşem manzaramız da keyifli bir akşam sunuyoruz.

Yorum / Değerlendirme

2.5/5
Ortalama
5 değerlendirme
Süreyya Teras
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
1/5 Kötü
05.03.2015
Rezzan Tozoğlu
Güzel bir şey yok
Manzara dışında güzel bir şey yok. Zaman ve para harcamaya değmez.
1/5 Kötü
23.02.2014
Misafir
Son derece vasat, atta vasat altı
Son derece vasat bir organizasyon, yemekler vasatın altı, yeni gelen ve tanımadıkları konuklara ilgi hiç yok, müzik kopuk kopuk. Sürükleyicilik yok, sadece ortamda bulunan bir kısım misafiri katıyor, toplu olarak ortamın nabzı tutulmuyor. Bir slow, bir hareketli bir türlü müziğe kaptırıp süreklilik sağlanamıyor. Sadece manzara güzel. Diğer her şey, program, yemek, misafirperverlik vasatın altı. Garsonlar ilgisiz, her şeye bir açıklama yapılıyor.
3/5 Çok İyi
23.01.2014
Misafir
Fiyatlar yüksek, manzara güzel
Manzara güzel, yemekler güzel, Cihan Okan ve şefi de harika ama fiyatları o tarz mekanlara göre pahalı. Üstelik gecenin ilerleyen saatlerinde garsonlar ilgisizleşmeye başlıyor, birkaç kere tekrar etmemize rağmen sipariş ettiğimiz içeceği alamamıştık.
5/5 Mükemmel
14.01.2013
Misafir
Çok eğleneceksiniz
Türkçe ve Greek canlı müzik eşliğinde keyifli zaman geçireceksiniz. Sirtaki dansa merak salacak ve hemen öğrenmek isteyeceksiniz. Mezeleri, pazı sarması oldukça lezizdi. Fix menü sunuluyor. Lokasyon olarak da merkezi bir yerde yer alıyor. Şimdiden iyi eğlenceler...
5/5 Mükemmel
14.01.2013
Özlem Borhan
Çok eğleneceksiniz
Türkçe ve Greek canlı müzik eşliğinde keyifli zaman geçireceksiniz. Sirtaki dansa merak salacak ve hemen öğrenmek isteyeceksiniz. Mezeleri, pazı sarması oldukça lezizdi. Fix menü sunuluyor. Lokasyon olarak da merkezi bir yerde yer alıyor. [otel=troya-hotel-istanbul]Troya Otel İstanbul[/otel]'un en üst katı. Şimdiden iyi eğlenceler...