Sur Ocakbaşı Fatih

  • İstanbul / Fatih
  • İtfaiye Caddesi No:27/1

Sur Ocakbaşı Fatih

Kurulduğu ilk günden itibaren siz değerli müşterilerimize daima kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiş olan Sur Ocakbaşı, mutfağındaki hijyen, mükemmel servis anlayışı ve hizmet kalitesi İle hizmet vermeye devam eden Sur Ocakbaşı doğadan gelen lezzet sloganı ile kaliteli ürün ve kaliteli hizmetle sunma anlayışı ile hizmet vermekte olup, İstanbul Fatih semtinde hizmet vermektedir. Etlerini ve diğer malzemelerini günlük olarak Diyarbakır'dan gelmektedir.

İş dünyasının değerli iş adamlarını bir araya getiren, iş yemekleri, grup yemeklerinin yanında aileniz ile birlikte baş başa güzel bir yemek yeme imkanı sunan Sur Ocakbaşı, ünlülerinde uğrak yeri olmuştur.

Kurulduğumuzdan bu yana birçok müşterimiz aynı soruyu soruyor. Her seferinde aynı lezzet, aynı hijyen, aynı güler yüz… Sur Ocakbaşı'na her gelişinizde favoriniz olan tatları aynı tatlarda bulabilirsiniz.

4 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
4
Mükemel, tadı hala damağımda
10

-

Selam tüm Sur Ocakbaşı elemanları. Elinize sağlık. Müthiş yemekleriniz.

4
Ramazan ayında asla gidilmemeli
2

-

İlk gittiğimde gerçekten çok etkilenmiştim. Bugün arkadaşımı alıp oraya götürmek istedim. Önceden telefon ile arayıp rezervasyon yaptım iki kişilik, özellikle cam kenarı olacak diye belirtmeme rağmen gittiğimde cam kenarına iki kişilik masa yok dediler. Biz ta Yeşilköy'den gelmişiz, e bir de Ramazan ayındayız, geri dönemedik, mecburen oturduk. Sonrası da olaylar gittikçe kötüleşti ve bir Diyarbakırlı olarak arkadaşa.. Devamını Göster

4
Sur tatlısı mutlaka denenmeli
6

-

Daha iyisini yediğim için mükemmel diyemem. Lezzet puanlaması yapsam haklarını da yemem; orta sınıfın üstüdür.

4
Doğu Mutfağı
6

-

Tavsiye üzerine gittik, sanırım ünlü gurmelerin programlarında ve bazı gazetelerde de çıkmış. Semt zaten değişik bir yer, bir nevi küçük güneydoğu, şarküteriler, diğer gıda dükkanları restoranlar hep doğu motifli. O açıdan Diyarbakır pazarında geziyormuş gibi hissediyorsunuz. Sur Ocakbaşı'nın dekoru ile ilgili çok da farklı bölgeyi hatırlatan bir şey yok öncelikle onu belirteyim, hatta çok da konforlu olmadığını, mü.. Devamını Göster