Sümer Restoran

  • Trabzon
  • Maçka Sümela Yolu 2. Km.

Sümer Restoran

Sümer Restaurant 1984 yılında Trabzon'un eşsiz güzellikler diyarı, doyumsuz manzara ve tarihi güzellikler içerisinde doğayla baş başa bir ortamda kurulmuştur.

Tüm dünyaca tanınan Sümela Manastırı, Kuştul ve Vazelon Manastırlarının bulunduğumuz yörede yer almaktadır. Bunun bilincinde olan firmamız doğanın sunduğu kamp olanaklarını da bünyesine katarak yörede çok önemli bir açığı kapatmaktadır.

Sahamız içerisinde yer alan alabalık üretim tesisi taze alabalığın doğal lezzetini soframıza getirmektedir. Geçmişten beri yöremizin bilinen tüm yemeklerini menümüzde bulunduruyoruz. Yemeklerimizi tadanların büyük beğeni ifade eden iltifatkar sözleri bizi haklı olarak gururlandırmaktadır.

Her sene şehir ve yurt dışından gelen konuklarımızı tekrar tekrar ağırlamak bize övünç kaynağı olmaktadır.

7 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
7
Mükemmel ötesi bir tesis
10

-

Mükemmel ötesi bir tesis. Öncelikle temiz ve hijyenik, yemekleri anlatmaya gerek yok, tereyağında alabalık bir harika. Kahvaltı ise tamamen organik, fiyatlar ise bence gayet normal. Kesinlikle tavsiye ederim.

7
Kahvaltısı mükemmel
10

-

Şırıl şırıl akan suya üstten bakan kamelyalarda yeşilin her tonuyla ve kuş sesleriyle iç içe bir mekan. Kahvaltısı mükemmel, özellikle taze kaymak bir harika. Ücret ise kahvaltı mekanlarıyla aynı, ekstra olarak kuymak, melemen veya sahanda yumurta istemeyi asla unutmayın.

7
Kahvaltı 10 numara
10

-

Müthiş lezzet... Kahvaltı 10 numara... Her şey doğal, tertemiz, fiyatlar da gayet normal. Kusura bakmayın, kaliteyi ucuza veremezler. Ki bence ucuz bile. Yöresel yemeklerde eşi yok. Türkiye'nin her bölgesini gezdim. Böyle lezzet ve hijyen yok.

7
Nefis bir kahvaltı
8

-

28 Nisan 2017'de Sümela Manastırı'na giderken uğrayıp nefis bir kahvaltı yaptık. Gayet klas, cennet doğası var. Akarsuyun kenarı, 1. sınıf servis ve temiz. Lezzetli 4 kişi kahvaltı + mıhlama + kaygana +et kavurma 145 TL ödedik, gayet makuldü. Akşama kadar da tok kalırız.

7
Garson parası bile alıyorlar
2

-

4 alabalık 1 salataya 90 lira verdik. Ayıptır, sakın buraya gitmeyin. Garson parası bile alıyorlar.

7
Masadan aç kalktık
2

-

Üç kişilik kahvaltıya 130 lira verip masadan aç kalktık, gresini siz düşünün. Sakın gitmeyin.

7
Beğenmedik
2

-

Kandırıldığımızı hissettik. :) 3 kişi 85 TL verip masadan aç kalktık resmen, siz siz olun sac kavurma yemeyin...