Sultan Sarnıç

  • İstanbul / Fatih
  • Ali Kuşçu Mah. Yavuz Sultan Selim Cad. Ali Naki Sok. No:4

Sultan Sarnıç

Fatih ilçesinde yer alan Roma Dönemi'ne ait olan sarnıcın keşfedilmesiyle birlikte fikri oluşmaya başlayan ve Vakıflar Genel Müdürlüğünden alınan kullanım izni sonrasında kurulmuş olan şirketimiz Sarnıç Turizm Organizasyon Kongre ve Prodüksiyon A.Ş. öncelikli olarak bahsi geçen sarnıcın ihya edilmesi ve ilelebet korunmasını amaçlamaktadır.

Şirketimiz, Türkiye Turizmi'ne faydalı olmak adına kongre, seminer, sempozyum gibi kültürel amaçlı faaliyetlerin yanında sosyal amaca hizmet edecek organizasyonlara ev sahipliği yapmayı hedeflemektedir.

İhtiyaç odaklı etkinlik tasarımları sunan firmamız, “'2010 Avrupa Kültür Başkenti İstanbul Projesi”' dahilinde de değerlendirilmek üzere restorasyonuyla, önemli yapılara yakın olması itibariyle sahip olduğu konumuyla Fatih ilçesinde öncülük eden yapılardan olan Sultan Sarnıç'ı bir kültür mirası olarak gelecek nesillere ulaştırmayı görev edinmiştir.

Organizasyonlarımız; İstanbul'u ziyarete gelen turistlerin ve İstanbulluların özel günlerine özel fikirler üreten ekibimizle, üstün kaliteli hizmetimizle, turizm eğitimi almış işinde uzmanlaşmış deneyimli personelimizle başarıyla sürdürülmektedir.

1 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
1
Organizasyon sıfır
2

-

Hayal kırıklığı, düğün salonu ile anlaşılsa daha iyiydi. Melehat Hanım sahibi olmalı, saygıya davet ediyorum insanlar parası ile rezil oluyor.