Sortie

  • İstanbul / Beşiktaş / Kuruçeşme
  • Muallim Naci Cad. No: 54

Sortie

Asya ve Avrupa kıtasının tutkulu kavuşmasına seyirci kalmadık. İstanbulluların da bu buluşmaya şahit olmasını ve yaşamasını isteyerek Sortie'yi yarattık. İstanbul Boğazı'nın bütün güzelliklerini arz-ı endam ettiği Kuruçeşme'de kurulduğumuz ilk günden beri sizleri iyi yemek, iyi müzik ve iyi eğlence ile buluşturmak için 4 mevsim çalışmalarımıza devam ediyoruz.

3500m2'lik bir alana kurulmuş olan mekânımızda, ‘beraberlik' en önemli ilkemiz. 2012 yılından itibaren yaz ve kış, 12 ay hizmet vermeye başlayan Sortie'de bütün damak tatlarına hitap eden ve Dünya mutfaklarının en güzel seçkilerini sunan 7 restoranı ağırlıyoruz.

Eğlence trendlerini dünya ile aynı anda size sunan Sortie Club, bütün yıl boyunca hız kesmeden devam ederken, canlı müzik performanslarına yer veren Sortie Live yaz aylarında kısa bir mola veriyor.

Dünyanın en muhteşem manzarasına sahip Sortie; günün her saatinin keyfini ayrı yaşayabileceğiniz, dostlarınızla buluşup, keyifli dakikalar geçirebileceğiniz, yabancı misafirlerinizi gururla ağırlayabileceğiniz, özel günlerinizi en coşkulu şekilde yaşayabileceğiniz, yeniliklerin ve eğlencenin tadını çıkartabileceğiniz en büyük alanı sizlere sunmaktan her daim keyif alıyor.

1 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
1
Kimse kolay para kazanmıyor
4

-

Bir cumartesi gecesi bir şişe votka, iki kadeh şarap ve hesap 2000 TL. Pazarlık sonucu 1250 TL'ye anlaştık. Çok kötü, çok çok ayıp.