Sirena Bar

  • İzmir / Konak / Alsancak
  • Atatürk cad. No:194/1A

Sirena Bar

İzmir Kordon'da Servet Başak, Selim Başak, Altan Yumrukçal ve Murat Yumrukçal'ın sahibi olduğu Sirena Bar, 1976'dan beri hizmet veriyor. Mitolojide yarı kadın, yarı balık olan deniz kızı anlamına gelen Sirena Bar, bahçesiyle birlikte aynı anda 350 kişiyi ağırlayabiliyor. Tüm ithal içkilerin yer aldığı barının yanı sıra Efes Pilsen, Mariachi, Gusta, Beck's ve Miller bira satılıyor.

14 personelin görev yaptığı Sirena'nın dekorasyonu da 34 yıldır hiç değişmemiş. Prof. Dr. Doğan Tuna'nın yaptığı düzenleme oldukça ferah. Orta yaş ve üzeri müşteri kitlesine sahip. Balık hariç her türlü yemek var. Meze Tabağı ise spesiyal. Mojito da mutlaka denenmeli.

2 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
2
Sirena Bar'da gün batımı
8

-

İzmir Kordon'da güneşin batışı bir başkadır. Bu tadı en güzel yaşayacağınız yerlerden biri de Sirena Bar'dır. İş çıkışı bir anda bir sürü insanın bir arada günün stresini geride bırakmış, ellerinde biralarıyla sohbet edip şen kahkahalar attığına tanıklık etmek istiyorsanız mutlaka Sirena Bar'ı ziyaret etmel.. Devamını Göster

2
Keyifli bir mekan
8

-

Sirena Bar, arkadaşlar ile keyifli bir sohbet için vazgeçilmez bir adrestir. İş çıkışı takım elbiseniz ile de gidebilir, günün yorgunluğunu gün batımını izleyerek atabilirsiniz. Servis her zaman hızlı ve güler yüzlüdür. Bir kere giderseniz müdavimi olursunuz. Ancak size tavsiyem Sirena Bar'a gidecekseniz biraz acele edin, bahçesinde yer bulmak her zaman zordur.