Sinop Havalimanı
Sinop Havalimanı - Görsel 1
Sinop Havalimanı - Görsel 2
Sinop Havalimanı - Görsel 3
Sinop Havalimanı - Görsel 4
5 Fotoğraf
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretli
Telefon

Sinop Havalimanı Hakkında

Sivil uçuşlar düzenleyen Sinop Havalimanı, 1993 yılından bu yana hizmet vermeye devam etmektedir. Sinop Kalesi'yle, İnaltı Mağarası'yla, Sarıkum'uyla ve Erfelek Tatlıca Şelaleleriyle benzersiz bir doğal ve tarihi güzelliklere sahip olan Sinop; ıhlamur, gürgen ve meşe ağaçları arasında benzersiz bir yolculuğa çıkartacak sizleri.

Yapmanız gereken tek şey Sinop geziniz için Sinop Havalimanı'nı yolculuğunuz esnasında tercih etmeniz olacak. Sinop Havalimanı'na yakın otellerinin, özellikle yaz aylarında doluluk oranı artar. Her yıl yeni bir otel açılan Sinop'ta zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Sinop Havalimanı'na yakın oteller genellikle şehir merkezine konuşlanmış ve kendi halinde sessiz, huzurlu otellerdir.

Karadeniz'in sakinliğiyle bilinen şehirdeki oteller, genellikle üç noktada toplanmıştır Karakum'daki oteller, şehir merkezindeki oteller ve şehir merkezinin biraz dışında bulunan oteller… Sinop Havalimanı'na yakın bir otelde konaklamayı tercih ederseniz hem ekonomik bir tatil geçirirsiniz hem de gezilecek yerlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Sinop Havalimanı yakınındaki otelleri internet üzerinden araştırabilirsiniz.

Erken rezervasyon için acele edin.

Yorum / Değerlendirme

Sinop Havalimanı
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?