Şengül Çiftliği

  • İstanbul / Şile / Ağva
  • Göksu Nehir Boyu Cad. No:5

Şengül Çiftliği

Ağva - Göksu Nehri kenarında kurulu olan Şengül Çiftliği, Ağva'nın gözde restoranlarından biridir, gerek konum gerekse hizmet bakımından müşterilerinin "bağımlılık yapan bir mekan" olarak adlandırdığı Şengül Çiftliği 2008 yılında hizmete açılmıştır.

Geniş bahçesi, çocuk eğlence parkı, otoparkı, nehir kenarında kurulu olan iskelemizde hizmet veren restaurant bölümü vardır.

Ayrıca kapalı restaurant bölümünden oluşan, daha çok ailelere hizmet veren ve doğa severlerin her tür güzelliği bulacağı bir mekandır.

Şengül Çiftliği, Ağva'da nehir ve denizin birleştiği bir alanda kurulu, çevresi ormanlar ile kaplı muhteşem doğası ve manzarası ile göz dolduran ender tesislerden biridir.

Şengül Çiftliği, özenle hazırlanan birbirinden leziz yemek çeşitleri ile hijyen ve müşteri memnuniyetine verdiği önem ile kısa sürede hak ettiği bilinirliği kazanmış bir işletmedir.

Şengül Çiftliği, deniz ile nehrin birleştiği alanı, nehir manzarasını, orman manzarasını bir arada görebileceğiniz panaromik bir alanda kuruludur.

Restoranımızda, ağırlıklı olarak kahvaltı, et, balık , mantı ve zeytinyağlılar verilmekte olup "alkolsüz" bir işletmedir. Sizlere İstanbul'un hemen yanıbaşındaki cennet beldemiz Ağva'da hizmet vermekten memnuniyet duyarız.

1 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
1
Kafa dinlemek için ideal
10

-

Mütevazı sahipleri aile, çoluk, çocuk, tavuk, kedi, köpek, tavşanlar. Herkes mutlu. Kafa dinlemek için ideal, güvenli bir liman. Özellikle otopark görevlisi amca Mustafa Bey mekan sahibidir. Mütevazılık böyle bir şey sanırım. Teşekkürler Şengül Çiftliği ailesi...