Şeflerin Yeri Restoran

₺ ₺ ₺
₺ ₺
Kebap + 2
Bu restaurant menüleri Kebap,Türk Mutfağı mutfak türlerinden oluşmaktadır.
+ 6 Fotoğraf
3.5/5
Çok İyi
18 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Yorum / Değerlendirme

3.5/5
Çok İyi
18 değerlendirme
Şeflerin Yeri Restoran
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
0/5 Çok Kötü
23.08.2018
Nazif Güriş
Garsonların ilgisizliği
Yemek lezzetine yorum yapamayacağım, çünkü garsonların ilgisizliğinden masadan kalktık. Yemek listesini kaldırıp masaya atıyorlar. Sabrettim. Birş ey soracak oldum, menüye bakın dediler sert bir tavırla, yine sabrettim. Sipariş alabilirsiniz dedik, sandalyeye yaslanmış, hiçbir şey yapmadığı halde bakacağız sabredin dediler. 3 garson da aynı şekilde. Biz de oradan kalktık.
3/5 Çok İyi
26.12.2016
Pınar
Serpme kahvaltı güzeldi
Kış ayında Uzungöl ziyareti yapacaksanız seçenekler sınırlı oluyor ama burada serpme kahvaltı güzeldi. Fiyatlar ne pahalı ne ucuz, orta şeker. Servis hızlı ve güler yüzlü ekip, sıcak bir ortam. Denemenizi tavsiye ederim.
5/5 Mükemmel
01.08.2016
Makbule Topal
Manzara ve yemekler
Çok memnun kaldık. Manzara ve yemekler şahaneydi. Özellikle görevlilerin ilgisi son derece iyiydi. Deniz Bey bizimle çok ilgilendi.
5/5 Mükemmel
14.03.2016
Çağlar Taş
Kiremitte alabalık
Alttaki yoruma bakıp az kaldı gitmeyecektik ama gidince anladık ki alakası yok. Kiremitte alabalık yedik ve enfesti. Ayrıca sütlacı kesinlikle denemelisiniz.
1/5 Kötü
29.02.2016
Cengız özturk
Lezzetsiz ötesi bir alabalık
Lezzetsiz ötesi bir alabalık yedim. Fiyatlar 25 TL üstü. Sanki boğaz manzaralı yerde yemek yiyorsun. Beceremiyorsanız bırakın bu işi, milleti kazıklamanın alemi yok.
Daha fazla yorum gör