Sarnıç Meyhane

₺ ₺
₺ ₺ ₺
Deniz Mahsülleri + 6
Bu restaurant menüleri Deniz Mahsülleri,Salata,Türk Mutfağı,Kahve,Kahvaltı,Tatlı mutfak türlerinden oluşmaktadır.
+ 5 Fotoğraf
3.9/5
Çok İyi
5 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Sarnıç Meyhane Hakkında

Sevdiklerinizle beraber keyifli bir akşam geçirmeniz için canlı müzik eşliğinde fasıl ortamı yaratan Sarnıç Suit’s & Kitchen, sizlere leziz tatlar sunar.

Yorum / Değerlendirme

3.9/5
Çok İyi
5 değerlendirme
Sarnıç Meyhane
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
0/5 Çok Kötü
05.04.2019
Beyza z
Gitmeyin
Rezil bir mekan. Karlı Kayın Ormanı’nı çalmalarını istedik. Siyasi olduğu için çalamayacaklarını söylediler. Sanata, sanatçıya, sanatçının yaklaşımı üzdü gerçekten. Alışıldık kuver ücreti ve garsoniye ayrı ayrı işlenmiş hesaba. 3 çeşit meze, 1 ciğere çok güzel kazıklandık. Ana yemek yok; ama 240 TL tertemiz. Gitmeyin.
5/5 Mükemmel
22.08.2013
Misafir
Eylül ile muhteşem tatlar
Mezeleri küçük porsiyon olmakla birlikte lezzetli. Ahtapot ızgara başarılı. Ama en güzeli kulağınıza gelen akordeon ve Eylül'ün billur sesi.
5/5 Mükemmel
12.08.2013
Misafir
Keyif köşem :)
Tam anlamıyla mükemmel Ege mutfağının eşsiz lezzetini bulabileceğiniz hoş müzikleriyle son derece keyifli bir gece geçirebileceğiniz bir mekan, kabak çiçeği dolmasını deneyin ayrıca serpme kahvaltısı da güzeldir. :)))
5/5 Mükemmel
16.02.2013
Misafir
Rumca fasıl
Kadıköy'de güzel bir akşam keyfinin en güzel adreslerinden. Yaşça bizden büyük bir abimiz, Türkçe'deki bildiğimiz şarkıları akordeon eşliğinde Rumca söylüyor. Bize de bu keyifli müzik ziyafetinin tadını çıkarmak kalıyor. Kadıköy Balıkçılar Çarşısı'nda bulunan mekan lokasyon olarak da iyi bir yerde konumlanıyor.
5/5 Mükemmel
16.02.2013
Fazlı Beşli
Rumca fasıl
`Kadıköy`'de güzel bir akşam keyfinin en güzel adreslerinden. Yaşça bizden büyük bir abimiz, Türkçe'deki bildiğimiz şarkıları akordeon eşliğinde Rumca söylüyor. Bize de bu keyifli müzik ziyafetinin tadını çıkarmak kalıyor. ~Kadıköy Balıkçılar Çarşısı~'nda bulunan mekan lokasyon olarak da iyi bir yerde konumlanıyor.

Konum

Haritada gör