Sarnıç Meyhane

  • İstanbul / Kadıköy
  • Caferağa Mah. Moda Cad. Dumlupınar Sok. No:12

Sarnıç Meyhane

Sevdiklerinizle beraber keyifli bir akşam geçirmeniz için canlı müzik eşliğinde fasıl ortamı yaratan Sarnıç Suit's & Kitchen, sizlere leziz tatlar sunar.

4 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
4
Gitmeyin
1

-

Rezil bir mekan. Karlı Kayın Ormanı'nı çalmalarını istedik. Siyasi olduğu için çalamayacaklarını söylediler. Sanata, sanatçıya, sanatçının yaklaşımı üzdü gerçekten. Alışıldık kuver ücreti ve garsoniye ayrı ayrı işlenmiş hesaba. 3 çeşit meze, 1 ciğere çok güzel kazıklandık. Ana yemek yok; ama 240 TL tertemiz. Gitmeyin.

4
Eylül ile muhteşem tatlar
10

-

Mezeleri küçük porsiyon olmakla birlikte lezzetli. Ahtapot ızgara başarılı. Ama en güzeli kulağınıza gelen akordeon ve Eylül'ün billur sesi.

4
Keyif köşem :)
10

-

Tam anlamıyla mükemmel Ege mutfağının eşsiz lezzetini bulabileceğiniz hoş müzikleriyle son derece keyifli bir gece geçirebileceğiniz bir mekan, kabak çiçeği dolmasını deneyin ayrıca serpme kahvaltısı da güzeldir. :)))

4
Rumca fasıl
10

-

Kadıköy'de güzel bir akşam keyfinin en güzel adreslerinden. Yaşça bizden büyük bir abimiz, Türkçe'deki bildiğimiz şarkıları akordeon eşliğinde Rumca söylüyor. Bize de bu keyifli müzik ziyafetinin tadını çıkarmak kalıyor. Kadıköy Balıkçılar Çarşısı'nda bulunan mekan lokasyon olara.. Devamını Göster