Radika Restaurant

₺ ₺ ₺
₺ ₺
Salata + 2
Bu restaurant menüleri Salata,Kahvaltı mutfak türlerinden oluşmaktadır.
+ 6 Fotoğraf
3.3/5
Çok İyi
7 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Radika Restaurant Hakkında

İstanbul Anadolu yakasında Ege ve Girit tadlarını arıyorsanız Radika Restaurant doğru adres. Ege ve Girit Adası mutfağının tüm incelikleri, bölgeye özgü meşhur otlar, özel şaraplar, keyifli müzikler ile Radika en uğrak adreslerinizden biri olacak. Haftanın yedi günü, 10-24 arası siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktan onur duyarız.

Yorum / Değerlendirme

3.3/5
Çok İyi
7 değerlendirme
Radika Restaurant
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
1/5 Kötü
23.01.2016
Ayşegül
Yemekler güzel değil
Sadece müzik ve dekorasyon güzel kaldı. Yemekler güzel değil, garsonlar kaba ve mantıksız. Dün arkadaşlar seçtiğinden gittim, ( saat 5’de) masaların tümü boş ve istediğim yerde oturamayacağım söylendi. 7’de kalkacağımızı söylediğimiz halde rezervasyonlu masalar 7’de başlıyor gibi dengesiz konuşan bir duvar, garson diye orada…
2/5 Ortalama
23.04.2014
Misafir
Gürültülü bir yer
Gürültüden müzik sesi duyulmuyor. Abartıldığı gibi güzel değil, peynir soslu dil baliği istedim. Kupkuru lezzetsiz bir şey geldi. Tavsiye etmiyorum.
1/5 Kötü
20.04.2014
Misafir
Serrvis kötü, yiyecekler vasat
Servis oldukça zayıf. Yemekler de lezzetli değil. Bir Egeli olarak hayal kırıklığına uğradım. Fiyatlar verilen hizmetle kıyaslayınca yüksek kalıyor. Garsonların hiç yüzü gülmüyor. Bir daha asla gitmem.
5/5 Mükemmel
05.02.2014
Misafir
Tek kelimeyle olağanüstü
İnanılmaz güzel bir mekan, özellikle dekorasyon küçük tablolar ve objeler inanılmaz. Kendinizi huzurlu hissetmek istiyorsanız mutlaka gidin.
4/5 Mükemmel
26.06.2013
Misafir
Yemek ve meze çeşitleri, servisi güzel
Uzun zamandır gidememiştim, kısmetse bu hafta sonu gidip keyifli bir akşam geçireceğim. Sakin ve huzur dolu bir ortamda keyifle yemek yemek isteyenlere tavsiye ederim.
Daha fazla yorum gör