Radika Restaurant

  • İstanbul / Kadıköy / Koşuyolu
  • Kalfaçeşme Sok. No:34

Radika Restaurant

İstanbul Anadolu yakasında Ege ve Girit tadlarını arıyorsanız Radika Restaurant doğru adres.

Ege ve Girit Adası mutfağının tüm incelikleri, bölgeye özgü meşhur otlar, özel şaraplar, keyifli müzikler ile Radika en uğrak adreslerinizden biri olacak.

Haftanın yedi günü, 10-24 arası siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktan onur duyarız.

7 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
7
Yemekler güzel değil
2

-

Sadece müzik ve dekorasyon güzel kaldı. Yemekler güzel değil, garsonlar kaba ve mantıksız. Dün arkadaşlar seçtiğinden gittim, ( saat 5'de) masaların tümü boş ve istediğim yerde oturamayacağım söylendi. 7'de kalkacağımızı söylediğimiz halde rezervasyonlu masalar 7'de başlıyor gibi dengesiz konuşan bir duvar, garson diye orada…

7
Gürültülü bir yer
4

-

Gürültüden müzik sesi duyulmuyor. Abartıldığı gibi güzel değil, peynir soslu dil baliği istedim. Kupkuru lezzetsiz bir şey geldi. Tavsiye etmiyorum.

7
Serrvis kötü, yiyecekler vasat
2

-

Servis oldukça zayıf. Yemekler de lezzetli değil. Bir Egeli olarak hayal kırıklığına uğradım. Fiyatlar verilen hizmetle kıyaslayınca yüksek kalıyor. Garsonların hiç yüzü gülmüyor. Bir daha asla gitmem.

7
Tek kelimeyle olağanüstü
10

-

İnanılmaz güzel bir mekan, özellikle dekorasyon küçük tablolar ve objeler inanılmaz. Kendinizi huzurlu hissetmek istiyorsanız mutlaka gidin.

7
Yemek ve meze çeşitleri, servisi güzel
8

-

Uzun zamandır gidememiştim, kısmetse bu hafta sonu gidip keyifli bir akşam geçireceğim. Sakin ve huzur dolu bir ortamda keyifle yemek yemek isteyenlere tavsiye ederim.

7
Koşuyolu'nda Ege rüzgarı
10

-

Koşuyolu'nun en şirin restoranlarından biridir Radika. Samimi dekorasyonu, leziz mezeleri, balıkları, ara sıcakları, güler yüzlü sunumu, fonda çalan müzikleri ve atmosferi ile adım attığınız anda mıknatıs gibi çekiyor sizi Radika Restaurant. Yeşilin gölgesindeki Koşuyolu'nu aydınlatan, renk veren yerlerden biridir Radika.

7
İstanbul'da Ege'yi hatırlamak
10

-

Ege'yi seven herkes buraya kesinlikle bir uğramalı. Ege mezelerini tatmak, çiçeklerin arasında sakince balık yemek istiyorsanız buraya gitmelisiniz. Mezeleri ve balıkları lezzetli, ortamı güzel, müzikler harika, servisi hızlı. Bence İstanbul'daki Ege burada saklı. :)