Üyelik
Giriş Yap
Üye Ol

Paşalimanı Adası

+ 5 Fotoğraf
4.2/5
Mükemmel
14 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz

Yorum / Değerlendirme

4.2/5
Mükemmel
14 değerlendirme
Paşalimanı Adası
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
0/5 Çok Kötü
12.03.2021
Misafir
Gidip gelmek zor
Bildiğin mahrumiyet adası. Gidip gelmek zor ve pahallı. Biz ekmek bulamadık. Fırın yok adada,bankamatik yok. İtfaiye yok. Osmanlı sürgün adası gibi.
5/5 Mükemmel
16.10.2020
Misafir
Ada harika
Ada harika Çok sakin aile yeri kesinlikle bağımlılık yapıyor,ilk kez gelenlerin biraz canı sıkılabilir fakat 2,kez gelince tanıdık yüzler görünce vazgeçilme oluyor ve 3.kez den sonra Satılıkev aramaya başlıyorsun, pansiyon için aysel teyze ve kemal amcanın evini tavsiye ederim temiz ferah ve deniz manzaralı.
5/5 Mükemmel
15.09.2020
Misafir
Cennet gibidir
Pasalimani Adasi her tarafini gezdim mukamel bir yer saklanmis cenet gibidir ilarisi icin cok deyerli bir yer olacak temiz denizi havasi
4/5 Mükemmel
02.08.2020
Misafir
Etraf çok pis
Gerçekten bakir bir yer. Ancak giden insanlar mı dersin (yerlisi olacağını düşünmüyorum) etraf çok pis. İnsanlar sahil boyu bir sürü plastik atmışlar, hiç utanmıyor musunuz paşalimanı misafirleri. Çöpünüzü yanınıza alın
0/5 Çok Kötü
20.10.2019
Bülent Mustafa
Bir daha asla
Av turizmi için gittik Paşalimanı’na. Niyetimiz kafa dinleyip avlanmaktı. Av serbest olmasına rağmen köylüler çok cahil. Köpeğimizi görünce aracımızın önünü kestiler. Jandarma av serbest demesine rağmen tehditler havada uçuştu. Gece yattığımız pansiyon berbattı. Türkiye’nin hiçbir yerinde böyle bir şeyle karşılaşmadım. Pansiyoncuyu bütün gece muhtar bile arayıp tehdit etmiş. At onları pansiyondan diye. Kesinlikle kendini soyutlamış insanlar. Bir daha asla gitmem. Çocuklarımızla birlikte gitmeyi düşünmüştük iyi ki ailemizi götürmemişiz. Düşünsenize yaşayacakları travmayı. Kanun dinleyen yok. Av serbest diyen kolluk kuvvetlerini bile tehdit ettiler. Bir daha asla.
Daha fazla yorum gör