Panayır İskelesi Koyu

+ 6 Fotoğraf
3.7/5
Çok İyi
4 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz

Panayır İskelesi Koyu Hakkında

Kırklareli şehrimizde bulunan Panayır İskelesi Koyu; Kışlacık Köyü’nde, ilçe merkezine 47 km mesafede bulunuyor. Diğer koylara nazaran daha iyi korunduğu belli olan Panayır İskelesi Koyu’nun, 20 metre genişliğinde ve yaklaşık 200 metre uzunluğunda bir kumsalı var. Koyun geri kalan kısmı ise yemyeşil bir ormanla kaplı. Gözlerden uzak olması burayı kamp ve karavan turizmi için oldukça elverişli bir hale getirmiş. Kamping alanı dışında kısıtlı ve çok özenli olmayan sezonluk tesisler de bulabilmek mümkün Panayır İskelesi Koyu\’nda Poliçe Koyu’ndan sonra İğneada yönüne doğru devam ettiğinizde, eşsiz güzelliği ile karşılar sizi Panayır İskelesi Koyu. Kamp ve karavan tutkunlarının, ayrıca motor guruplarının sıklıkla uğradığı adreslerden biridir. Oldukça berrak ve temiz bir denize sahip olan Panayır İskelesi Koyu’nda, yer yer denize kaymış kıyı oluşumları görülebiliyor. Panayır İskelesi Koyu, kalkan balığı avcılarının da uğrak noktalarından biri. Kıyıköy’e yürüme mesafesinde bulunan Panayır İskelesi Koyu, keşfedilmemişliğin verdiği güzellikle, Karadeniz’in uçsuz bucaksız ve hırçın dalgalarının manzarası ile büyülüyor insanı. Eğer yolunuz Kıyıköy’e ya da İğneada’ya düşerse, Panayır İskelesi Koyu’nu da gezi listenize eklemeyi lütfen ihmal etmeyin. Geziniz esnasında harika bir otelde konaklamak isterseniz, Kırklareli otelleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Şimdiden iyi tatiller dileriz.

Yorum / Değerlendirme

3.7/5
Çok İyi
4 değerlendirme
Panayır İskelesi Koyu
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
5/5 Mükemmel
02.07.2020
Misafir
Yer olarak on numara
Yer olarak on numara ama yicek icecek olarak yakında bulunan cevre köyden alıp geliceksiniz deniz super ama sahil kumsal seritleri tavsiye ederim
5/5 Mükemmel
02.07.2020
mustafa tekinkaş
Yer olarak on numara
yer olarak on numara ama yicek icecek olarak yakın koy cevreden alıp geliceksiniz deniz super ama sahil kumsal seritleri tavsiye ederim
1/5 Kötü
31.07.2016
necmiye celik
Yemek yiyebileceğiniz yer yok
Gittik, doğru dürüst tuvalet, duş bile yok. Oturup yemek yiyebileceğiniz yer yok. Bir şeyler alıp yiyebileceğiniz yer yok. Çevre köylerden emeklilerin kafa dinlemek için çadır kurdukları basit bir yer. Hiç tavsiye etmiyorum. Yakınlardaki `İğneada` veya Kıyıköy’e gitmenizi tavsiye ederim.
5/5 Mükemmel
14.11.2015
Misafir
Tadını alan bırakamaz
Benim kulübem var Panayır İskelesi Koyu’nda. Bilirim, tadını alan bırakamaz. Bilmeyenlere tavsiye ederim, ediyorum da. Yazları her fırsatta kaçarım. Kuş sesi, su sesi şahane. Otele bayılcağınız parayla 1 ay Panayır İskelesi Koyu’nda konaklayın, pişman olmazsınız.

Konum

Haritada gör