Palamutbükü Doğa Yürüyüşü

  • Muğla / Datça / Palamutbükü

Palamutbükü Doğa Yürüyüşü

Tertemiz kıyılara sahip olmasının yanı sıra, yeşil doyasıyla da göz doldurmaktadır Palamutbükü. Muğla'nın Datça ilçesine bağlıdır ve yaz turizminde önemli bir yere sahiptir.

Eğer yakın bir zamanda Palamutbükü otellerinin birinde konaklamayı planlıyorsanız, önce Palamutbükü otel fiyatlarını sonra ise otel konumları hakkında bilgi edinmenizi öneririz.

Palamutbükü'nde dilediğiniz kadar denize girebilirsiniz. Tabii, bölge doğa yürüyüşleri için de oldukça idealdir. Doğa sporları ile ilgilenen kulüpler, organizasyon yaparak birçok grubu Palamutbükü'nde doğa yürüyüşlerine çıkarıyor. Nefes kesici tabiatıyla beğeninizi kazanacak olan bölgeyi, tek başınıza veya bir arkadaşınızla keşfedebilirsiniz. Palamutbükü Yassı Tepesi'ni keşif yerlerinize dahil edebilirsiniz. Tepeden Ege Denizi ve Akdeniz'in şahane manzarasını seyretmek büyük bir haz verecek sizlere.

1 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
1
palamutbuku doga yuruyusu
10

-

Datça yarımadasını, 1986 yılı sonu bir yazdan kalma, Hürriyet gazetesi elime geçmiş, can sıkıntısı ilanlarını okurken Datça'da satılık arazi ilanını okudum. Yanımda ortaokuldan kalma büyük atlas haritasını açıp yerini keşfetmekle, benim Datça serüvenim başlamış oldu. 29 senedir ondan kopamadım, bir kere giden onu unutamaz. Her şeyi çok farklı bir belde yaratanın bize hediye ettiği. Son günlerim için orada ufak bir m.. Devamını Göster