Nusr-Et Steakhouse

₺ ₺ ₺ ₺
Fast food + 4
Bu restaurant menüleri Fast food,Salata,Kahve,Tatlı mutfak türlerinden oluşmaktadır.
+ 8 Fotoğraf
4/5
Mükemmel
4 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Nusr-Et Steakhouse Hakkında

2010 yılında Etiler’de Nusret Gökçe ve Mithat Erdem ortaklığı ile müşterilerine kapılarını açan ve steakhouse kültürünü o günden günümüze hızla yayan Nusr-Et Steakhouse, lezzetli etleri, hızlı servisi ve butik konseptiyle sektörün liderliğini sürdürmektedir. Çok kısa bir süre içerisinde yemek kültürüne keyifli ve lezzetli yeni bir yorum getiren Nusr-Et Steakhouse, 2012 yılında Doğuş Grubu iştiraklarından D.ream ile ortak olmuştur. Etiler Nispetiye Caddesi’ndeki yerinde et müdavimlerinin vazgeçilmez mekanı olarak hizmet vermektedir.

Yorum / Değerlendirme

4/5
Mükemmel
4 değerlendirme
Nusr-Et Steakhouse
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
3/5 Çok İyi
29.11.2012
Misafir
En pahalı et Nusr-Et'te yenir
İstanbul Etiler'in en popüler mekanlarından biri oldu Nusr-Et Steakhouse. Dekorasyonu, sunumu, güler yüzlü çalışanları ve leziz etleri ile bir yıldız gibi parladı adeta. Fakat rezervasyonlu gittiğinizde bile kapıda bekletmeleri, çalışanların bu krizi müşteriye yansıtarak çözmesi ve fiyatlarının çok fazla oluşu ile oluşturduğu güzel imaja zarar vermeye başladı. Pahalı değil, çoook pahalı bir mekan ve zaman içinde değer kaybedecek gibi duruyor.
3/5 Çok İyi
29.11.2012
Tülin Kılıç
En pahalı et Nusr-Et'te yenir
`İstanbul` `Etiler`'in en popüler mekanlarından biri oldu Nusr-Et Steakhouse. Dekorasyonu, sunumu, güler yüzlü çalışanları ve leziz etleri ile bir yıldız gibi parladı adeta. Fakat rezervasyonlu gittiğinizde bile kapıda bekletmeleri, çalışanların bu krizi müşteriye yansıtarak çözmesi ve fiyatlarının çok fazla oluşu ile oluşturduğu güzel imaja zarar vermeye başladı. Pahalı değil, çoook pahalı bir mekan ve zaman içinde değer kaybedecek gibi duruyor.
5/5 Mükemmel
29.11.2012
Alemsah ozturk
Türkiye'nin et konusundaki en iyi mekanı!
Bence süper bir yer, sadece İstanbul'da değil, Türkiye'de yiyebileceğiniz en iyi et! En iyi servisle taçlanıyor, tabii ki biraz tuzlu. :)
5/5 Mükemmel
29.11.2012
Alemsah ozturk
Türkiye'nin et konusundaki en iyi mekanı!
Bence süper bir yer, sadece `İstanbul`'da değil, Türkiye'de yiyebileceğiniz en iyi et! En iyi servisle taçlanıyor, tabii ki biraz tuzlu. :)