Müzeyyen

  • İstanbul / Kadıköy / Koşuyolu
  • Kalfa Çeşmesi Sok. No:4

7 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
7
Parayı hak etmeyen bir yer
2

-

Aldıkları parayı hak etmeyen bir yer.

7
Her şey çok mükemmeldi
10

-

Bu akşam yediğim en güzel kalamar ve mezeler daha önce de defalarca gitmiştim ama bu akşamın farkı vardı. Her şey çok mükemmeldi. Helal olsun sahibine bu kadar güzel yemekler için. Herkese tavsiye ediyoruz, biz bayıldık.

7
Kendinizi Ege'de gibi hissediyorsunuz
10

-

Koşuyolu'nda işletmeciliğini Gamze Karaman ve ablasının yaptığı, çok güzel dekore edilmiş bir Akdeniz mutfağı. Bu mekanı diğer yerlerden ayıran en önemli özelliği masaya oturup etrafa baktığınız zaman Ege'de bir evde oturuyormuşsunuz gibi hissetmeniz. Şiddetle tavsiye ediyorum.

7
Burada rakı içilir :)
8

-

Kendine has bir havası var buranın. Yemekleri ve mezeleri güzel, rakısı da var. Ha bir de ud eşlik ediyor ara ara muhabbetlere. Daha ne ister insan.

7
Koşuyolu'nda Ege rüzgarı
10

-

Renkleri, dekoru, masa örtüleri ile içeri girer girmez mekanın sıcaklığını hissediyorsunuz. Sonra gelen lezzetli mezeler ile de bu sıcaklık perçinleniyor. Özellikle patlıcanlı mezelere ve daha da çok karidese bayıldım. Bundan sonraki gidişimde ana yemek olarak karides güveç söyleyebilirim, o derece. Peynirli roka salatasını da söylemeyi unutmayın. Balkonunda yer varsa, sıcak havalarda balkon için rezervasyon yaptıra.. Devamını Göster

7
Çok keyifli, çok güzel, çok lezzetli
10

-

Mavi ve beyaz renklerin baskın olduğu şık dekorasyonu, şirin bahçesi, mavi piti kareleri masa örtüleri, lezzetli mezeleri, Türk Sanat müziği ile sımsıcak bir mekan. Çok keyifli bir akşam yemeği geçirdim. Çok beğendim. Kahvaltısını da çok merak ediyorum.

7
Koşuyolu'nun en büyük renklerinden
8

-

Koşuyolu'nun en büyük renklerinden biri oldu Müzeyyen. Mavi - beyaz dekorasyonu, zengin menüsü, şirin bahçesi ve fonda her daim çalan ve eskilere götüren müzikleri ile Koşuyolu'nun en keyifli mekanlarından biridir Müzeyyen Lokanta.