Mono Cafe & Brasserie

  • İstanbul / Şişli / Osmanbey
  • Halaskargazi Cad. No:95

Mono Cafe & Brasserie

Mono Cafe & Brasserie, Avrupa yakasının alış veriş ve eğlence merkezlerinden biri olan Osmanbey'de yer alıyor. Halaskargazi Caddesi üzerinde bulunan mekan, günün her saati hareketli; fakat aynı zamanda huzurlu ve sakin bir kaçış noktası.

Mono Cafe'de her damağa ve zevke uygun bir tat bulmak mümkün. Dilerseniz lezzetli ve uzun bir hafta sonu kahvaltısı için, dilerseniz keyifli bir kahve veya tatlı molası için Mono'ya uğrayabilirsiniz.

Şarküteri bölümü ise tablo gibi; birbirinden güzel gözüken meze ve atıştırmalıkları seyretmekten hangisini alacağınıza karar vermekte zorlanabilirsiniz.

Genç ekibi, keyifli atmosferi, şık dekorasyonu, lezzeti ve çeşidi bol iddialı menüsü ile bağımlılık yaratan Mono Cafe & Brasserie, sizleri Osmanbey'de bekliyor.

3 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
3
Yemek saatini zehir etmeye gerek yok
1

-

Asık suratlı garsonların sipariş almamak için masaya bile bakmadığı bir mekandır. Masaya 2 ayrı seferde çay söylerseniz, hepsini tek seferde neden söylemiyorsunuz diye bir de azarlanabilirsiniz. Aman dikkat, yemek saatini zehir etmeye gerek yok. Uzak durun derim.

3
Menü zengin, servis hızlı
8

-

Civardaki nispeten şirin mekanlardan birisi. Menü oldukça zengin, servis hızlı. Yan tarafta yarı kapalı mekan sigara kullananlar için bir artı olabilir.

3
Sadece cafe
4

-

Tatlı tarafını bilmiyorum ama yemek ve meze bölümü pek de tatmin edici değil. Krep, köfte ve körili tavuk denedim ve kesinlikle başarısız. Serviste de sürekli eksiklikler, yanlış anlaşılmalar oldu.