Mihrabat Korusu Restaurant & Cafe

+ 12 Fotoğraf
3.1/5
Çok İyi
6 değerlendirme
Ücretsiz
Telefon

Mihrabat Korusu Restaurant & Cafe Hakkında

Düşlerinizden mükemmel anlara... Etkinlik organizasyonları alanında deneyimlerimize dayanarak, iki temel soruya yanıt arandığını belirtebiliriz. "Düşlediğim organizasyon gerçekleştirilebilir mi?" "Unutamayacağım mükemmel anlar yaşayabilir miyim?" Gerçekte aynı yanıtı bekleyen bu iki soruya bir çırpıda "Evet!" demek ne güzel olurdu! İşte bu noktada anahtar "Doğru iletişim ve verimli işbirliği" olarak karşımıza çıkıyor. Mihribat Korusu, düşlerinizi gerçekleştirmede, unutulmaz anılar yaşatmada hizmete hazır. Geleneği ile... Deneyimi ile... Birikimi ile... Zengin altyapı ve insan kaynağı ile... Sınırsız seçenekleri ile... Toplam Kalite anlayışı ile...

Yorum / Değerlendirme

3.1/5
Çok İyi
6 değerlendirme
Mihrabat Korusu Restaurant & Cafe
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
0/5 Çok Kötü
30.07.2018
Misafir
Servis kötüydü
Eşimle evlilik yıl dönümümüzü kutlamak için akşam yemeği rezervasyonu ayarladım. Mekan görsel ve manzara olarak süper ancak yemek yenilen yerler kötü. Özel bir yemek için gidiyorsunuz mahalle kafeleri gibi daracık, ilgisiz bir yerde yemek yiyorsunuz. Servis sıfır, ilgi sıfır. Vale para verdiğin halde parayı beğenmiyor ve para istiyor. Eski tip arabaları alıp dışarılara atıyorlar. Mekan için 5 puan anca veririm gerisi kocaman sıfır. Akşam çay, kahve içmeye gidenler için ideal bir kafe.
2/5 Ortalama
19.07.2014
Hanife ulker
Yemekler daha iyi olmalı
Manzara çok güzel, mekan çok güzel ama ona layık olmayan yemekler. İftar yemeğinde resmen aç kaldık.
1/5 Kötü
13.05.2013
Misafir
Organizasyon kötü
Yemek, kahvaltı için gidilebilir. Gayet keyifli olabilir. Ancak bir organizasyon vb için sakın düşünmeyin.
5/5 Mükemmel
21.01.2013
Misafir
Mihrabat Korusu mutlaka görülmeli
Mükemmel bir manzara eşliğinde hafta sonu kahvaltınızı yapabileceğiniz bir restoran. Temiz havanın ve yeşil alanın verdiği huzur ise cabası... Mihrabat Korusu, `İstanbul`'da mutlaka gidip görmeniz gereken yerlerin arasında.
5/5 Mükemmel
18.01.2013
Misafir
Muhteşem manzara
Bayıldım, harika bi mekan! Mükemmel bir boğaz manzarası var... Daha merdivenlerden aşağı inerken içime çocuksu bir coşku, sevinç doldu. ;) Hani Türk filmlerinde, dizilerde görüp de nerden bu manzaralı mekanlar dediğimiz oluyor ya; işte öyle bir yer... Bütün günümü burada geçirebilirim. İçim, ruhum aydınlandı. Hemen tüm sevdiklerimle bu mekanı paylaşmak, onları da buraya getirmek istedim. Kahvaltı leziz, servis muazzam, mekan çok nezih... Herkese şiddetle tavsiye ediyorum. :)
Daha fazla yorum gör