Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Mesudiye Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Mesudiye Pansiyonları

Mesudiye için {{ (filteredHotels).length}} / 15 pansiyonda gecelik en uygun fiyat bulundu.

  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Sertifikalı

Mesudiye Pansiyonları

Mesudiye Pansiyonları

Mesudiye Pansiyonları

Ordu'da yer alan Mesudiye, doğa içerisinde bulunan küçük bir ilçe. Bölge, Karadeniz tatili sevenler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Bu sebepler arasında Karadeniz'in doğal güzelliklerini görmek, lezzetlerini tatmak ve Ordu'nun tarih sahnesindeki yerine ilgi duymak olabiliyor. Sebebiniz ne olursa olsun işler tatil planlamasına geldiğinde zor ve zahmetli bir hal alabiliyor. Aslında keyifli bir iş olması gereken tatil planlamasının stresini azaltmak için gezilecek yerler ve konaklama imkanları hakkında önceden bilgi almak faydalı olabiliyor. Bölgede butik otel, apart otel, pansiyon gibi pek çok konaklama türü bulunabiliyor. Özellikle konaklama için daha düşük bütçe ayırmış kişiler, pansiyon tipi bir Mesudiye oteli tercih edebiliyor. Pansiyonlarda bir evin bir odası veya birkaç odası, misafirlerin konaklaması için ayrılıyor. Bazen ev sahibinin de misafirlerle birlikte evin başka bir bölümünde konaklamaya devam edebiliyor. Çoğu pansiyonda sabahları kahvaltı hizmeti sunuluyor. Mesudiye pansiyonları da Ordu'da konaklama için sıklıkla tercih ediliyor. Bölgedeki pansiyonlar, ekonomik bir tatil için uygun fırsatlar sunuyor. Elbette diğer konaklama tesislerinde olduğu gibi pansiyonlar arasında da kalite, sunulan imkanlar ve fiyat bakımından farklılıklar bulunabiliyor. Bunun için hem bütçenizi, hem ihtiyaçlarınızı hem de zevklerinizi göz önünde bulundurarak Mesudiye'deki size en uygun pansiyona karar verebilirsiniz.

Mesudiye Gezilecek Yerler

Mesudiye Gezilecek Yerler

Mesudiye'de ve çevresinde hem Karadeniz'in doğallığının keyfini sürebileceğiniz mekanları hem de tarihi ve kültürel yapısıyla karşılaşabileceğiniz mekanları ziyaret edebilirsiniz. Mesudiye'den ordu il merkezine belirli saatlerde kalkan servisler veya özel aracınızla ulaşabilirsiniz. Gezilecek yerler;

 • Perşembe Yaylası, Ordu'nun en meşhur yaylasıdır denebilir. Burada muhteşem doğa ile baş başa kalabileceğiniz gibi yamaç paraşütü ve safari gibi sporları da deneyebilirsiniz.
 • Yason Burnu Yarımadası'nda samimi bir köy ortamına şahit olabilirsiniz. Aynı zamanda oldukça ünlü 19. yüzyıldan kalma Yason Burnu Kilisesi de bu yarımadada bulunuyor.
 • Boztepe'ye teleferikle çıkarak tüm şehri kuşbakışı olarak izleyebilirsiniz. Ziyaretçiler için nefes kesici manzara karşısında büyülenmemek elde olmayabiliyor.
 • Taşbaşı Kilisesi enfes bir deniz manzarasında sahip bir tepe üzerinde bulunuyor. Yine 19. yüzyıldan kalma bu kiliseyi ve çevresini listenize ekleyebilirsiniz.
 • Ünye Kalesi, tarihi milattan önceye dayanan bir kale olarak biliniyor. Yörenin çok kültürlülüğü ve tarihi zenginliğini yansıtması açısından önem teşkil ediyor.
 • Hoynat Adası, doğal yaşama ve canlı türlerine ilgi duyanların listelerine eklemesi gereken bir yer olabilir. Burada çeşitli kuş türlerini gözlemleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra ada tepeli karabatakların Türkiye'de yuva yaptığı tek yer olma özelliği taşıyor.
 • Ordu'ya sonbaharda gidecekseniz tüm o yeşilliğin sonbahar yaprakları ile ne kadar büyüleyici görüneceğini tahmin edebilirsiniz. Ulugöl'de bu harika doğa olayını gözlemlemek için çok uygun bir mekan olabilir.

Tüm bu mekanları gezerken meşhur Karadeniz lezzetlerini de bulduğunuz her fırsatta tadabilirsiniz. Siz de Mesudiye'yi tatil planlarınıza dahil ederek doğayla iç içe bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Mesudiye Pansiyon Fiyatları

Mesudiye Pansiyon Fiyatları

Her yerde olduğu gibi Mesudiye'de de pansiyonların fiyatları üzerinde etkili olan hususlar bulunuyor. Pansiyonların konumu ise bu faktörlerin başında yer alıyor. Mesudiye ilçesinin denize kıyısı bulunmuyor ama ilçe ulaşımında merkezi bir konumda bulunan tesisler daha pahalı olabiliyor. Bunun dışında konaklama süreniz de ödemeniz gereken ücret üzerinde etkili olabilir. Mesudiye'de seçeceğiniz bir günlük pansiyon konaklamasının gün başına fiyatı, haftalık bir konaklamadan daha pahalı olabilir. Mesudiye pansiyon fiyatları üzerindeki bir diğer önemli etken ise birlikte konaklayacağınız kişi sayısı olabiliyor. Çok kişilik konaklamalar, çoğunlukla bireysel konaklamalardan daha ucuza denk geliyor. Pansiyonlar birbirlerinden farklı hizmetler sunuyor. Bu da farklı fiyat politikaları izlemelerine sebep oluyor. Bazı tesisler yalnızca kahvaltı hizmeti sunarken bazıları üç öğün yemek hizmeti sunuyor olabilir. Bazı tesisler manzaralı ve geniş odalara sahip olabilirken bazılarında daha küçük odalar olabilir. Otellerin sunduğu imkanların kalitesinin ve miktarının otel fiyatları ile doğru orantılı olduğunu söyleyebiliriz. Siz de bu doğrultuda Mesudiye'deki pansiyonseçenekleri arasından kendinize en uygun olanı seçebilirsiniz.

Mesudiye Pansiyonları En Uygun

Mesudiye Pansiyonları En Uygun

İyi bir araştırma yapıldığında Mesudiye pansiyonları en uygun fırsatlarla bulunabiliyor. Araştırma yaparken de tesislerden bekleyebileceğiniz hizmetler konusunda bilgi sahibi olmak gerekiyor.

 • Daha küçük ölçekli ve ev sahibinin de aynı binada konakladığı pansiyonlar bulabilirsiniz. Bu tür pansiyonlar nispeten daha ucuz olabilir. Bunun yanında işletme sahibi ile herhangi bir sorununuz hakkında çabucak iletişim kurma şansına sahip olursunuz.
 • Ailenizle yapacağınız ve arkadaşlarınızla yapacağınız tatiller için farklı pansiyonlar tercih etmeniz gerekebilir. Bazı pansiyonların daha katı kuralları vardır ve yalnızca ailelerin konaklamasına özel olabilir.
 • Tesisin size kaç öğün yemek sağladığı da dikkat edilmesi gereken bir nokta olabilir. Bazı tesisler sabah ve akşam yemek hizmeti sunarken bazıları yalnızca kahvaltı veriyor olabilir.
 • Bazı işletmeler toplu konaklamalarda veya uzun süreli konaklamalarda indirim sağlıyor olabilir. Bu gibi fırsatların takipçisi olabilirseniz konaklama masraflarından tasarruf edebilirsiniz.
 • Sıkıntı yaşamamak için ulaşım imkanları iyi olan bir pansiyon tercih edebilirsiniz. Eğer kendi aracınızla seyahat etmiyorsanız ulaşımı kolay bir pansiyon seçerek, havaalanı ya da otogara çok daha kolay ulaşabilirsiniz.

Konaklayacağınız mekanın seçimi konusunda hem isteklerinizi hem de ihtiyaçlarınızı ve bütçenizi göz önünde bulundurursanız tatilinizden tüm bu hususlara dair arzular mümkün olduğunca tatmin edilmiş şekilde ayrılabilirsiniz.

Mesudiye Pansiyonları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Mesudiye için ₺200 den başlayan fiyatlarla çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat ₺850 dir.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Mesudiye otellerinde ₺200 ile ₺1500 fiyatları arasında otel buldu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Mesudiye otellerinde ₺200 den başlayan fiyatlarla oda buldu. 4 yıldızlı otel fiyatları ₺1500 den başlıyor.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller Reşadiye, Palamutbükü, Ovabükü, Mesudiye, Kösekesik, Körmen Karaköy, Kızılbük, Hayıtbükü, Eski Datça, Datça Merkez semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.