Neredekal.com
Üyelik
Giriş Yap
Üye Ol

Meşhur Mahmutbey Kanatçısı

₺ ₺
₺ ₺ ₺
Türk Mutfağı
Bu restaurant menüleri Türk Mutfağı mutfak türünden oluşmaktadır.
+ 6 Fotoğraf
3.1/5
Çok İyi
Neredekal Değerlendirme
Yorum puanı 1Yorum puanı 2Yorum puanı 3
3 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Meşhur Mahmutbey Kanatçısı Hakkında

Erenköy’ün Sahra-ı Cedid semtinde bulunan Meşhur Mahmutbey Kanatçısı, 2002’den beri bu tadı sevenleri ile paylaşıyor. Tahir Yılmaz, Süleyman Üger’in hayata geçirdikleri ve Anadolu Yakası’nı insanını kendine bağlayan mekânımız, 200 kişilik kapasitesi, 30 kişilik güler yüzlü ve seçkin personeli ile tercih sebebi olagelmiştir. Bir çok ünlünün de uğrak yeri olan Meşhur Mahmutbey Kanatçısı, özel soslu kanadı ve spesiyal mezeleri ile damak zevkini bilenlerin tercih ettiği mekanlar arasında ilk ve tek adresi olmuştur. Temelini kanatçılığın çıkış noktası olan Avrupa Yakası’ndan alan Meşhur Mahmutbey Kanatçısı, Anadolu Yakası’nda bu tadı yaşatan yegâne mekândır. Geniş bahçesi ve balıklı havuzu ile de misafirlerinin hoşça vakit geçirebileceği bir ortam sunar.

Yorum / Değerlendirme

3.1/5
Çok İyi
Neredekal Değerlendirme
Yorum puanı 1Yorum puanı 2Yorum puanı 3
3 değerlendirme
Meşhur Mahmutbey Kanatçısı
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
0/5 Çok Kötü
10.11.2018
Çetin Kezer
Adisyonu inceleyin
09.11.2018 akşamı ilgili yere ailemle birlikte gittim. Verdiğim siparişler: İki çorba, iki kanat, bir çoban salata, bir haydari, bir barbunya pilaki, bir peynir, bir kavun, iki su, 20’lik Yeni Rakı. Toplam ücret: 329.00 TL. İncelediğimde ücrete acılı ezme, bir haydari fazla ilave edildiğini gördüm. Sorduğumda utanmadan yanlışlık olduğunu başka masanın hesabını getirdiklerini söyleyecek kadar karşısındakini kötü durumuna düşürecek kadar son derece düşüncesiz davrandılar. Ben bu iş yerine sürekli giden bir müşteri olarak ilk defa adisyonu incelemiştim. Allah bilir şimdiye kadar benden ne kadar fazla paramı aldılar. Aldıkları haram olsun. Bu dünyanın öbür tarafı da var. 290 TL’ye indirdiler. Hesabı ödedim çıktım. Gidecek insanların mutlaka yedikleri ile gelen adisyonu incelemelerini öneririm
5/5 Mükemmel
Yorum puanı 1Yorum puanı 2Yorum puanı 3Yorum puanı 4Yorum puanı 5
26.04.2019
Ekrem Polat
Kalitesini hiç bozmadı
Senelerdir geldiğimiz ve kalitesini hiç bozmamış mekandır. Acılı kanat/atom/bira/patates kombini denenmeli. Fiyatlar lezzete oranla gayet makul.
5/5 Mükemmel
Yorum puanı 1Yorum puanı 2Yorum puanı 3Yorum puanı 4Yorum puanı 5
12.05.2019
Ekrem Polat
Acılı kanatları üzerine tanımıyorum
Acılı kanatları üzerine tanımıyorum. Gerçekten sosu çok kıvamında ve lezzetli. Şakşuka ve atom da favorilerimizden, muhakkak denenmeli.