Meşhur Mahmutbey Kanatçısı, Kozyatağı

Meşhur Mahmutbey Kanatçısı

  • İstanbul / Kadıköy / Kozyatağı
  • İnönü Cad. No:53 Sahrayı Cedit /

Meşhur Mahmutbey Kanatçısı

Erenköy'ün Sahra-ı Cedid semtinde bulunan Meşhur Mahmutbey Kanatçısı, 2002'den beri bu tadı sevenleri ile paylaşıyor.

Tahir Yılmaz, Süleyman Üger'in hayata geçirdikleri ve Anadolu Yakası'nı insanını kendine bağlayan mekânımız, 200 kişilik kapasitesi, 30 kişilik güler yüzlü ve seçkin personeli ile tercih sebebi olagelmiştir.

Bir çok ünlünün de uğrak yeri olan Meşhur Mahmutbey Kanatçısı, özel soslu kanadı ve spesiyal mezeleri ile damak zevkini bilenlerin tercih ettiği mekanlar arasında ilk ve tek adresi olmuştur.

Temelini kanatçılığın çıkış noktası olan Avrupa Yakası'ndan alan Meşhur Mahmutbey Kanatçısı, Anadolu Yakası'nda bu tadı yaşatan yegâne mekândır. Geniş bahçesi ve balıklı havuzu ile de misafirlerinin hoşça vakit geçirebileceği bir ortam sunar.

13 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
13
Acılı kanatları üzerine tanımıyorum
10

-

Acılı kanatları üzerine tanımıyorum. Gerçekten sosu çok kıvamında ve lezzetli. Şakşuka ve atom da favorilerimizden, muhakkak denenmeli.

13
Kalitesini hiç bozmadı
10

-

Senelerdir geldiğimiz ve kalitesini hiç bozmamış mekandır. Acılı kanat/atom/bira/patates kombini denenmeli. Fiyatlar lezzete oranla gayet makul.

13
Adisyonu inceleyin
1

-

09.11.2018 akşamı ilgili yere ailemle birlikte gittim. Verdiğim siparişler: İki çorba, iki kanat, bir çoban salata, bir haydari, bir barbunya pilaki, bir peynir, bir kavun, iki su, 20'lik Yeni Rakı. Toplam ücret: 329.00 TL. İncelediğimde ücrete acılı ezme, bir haydari fazla ilave edildiğini gördüm. Sorduğumda utanmadan yanlışlık olduğunu başka masanın hesabını getirdiklerini söyleyecek kadar karşısındakini kötü dur.. Devamını Göster

13
Yediğim açık ara en iyi kanat
10

-

Yediğim açık ara en iyi kanat diyebilirim. Sıkıntı olan servis sorunu çözülmüş, bütün kadro yenilenmiş, anlayacağınız senelerdir gördüğüm ve tavrını beğenmediğim garsonları göndermişler, çok da iyi yapmışlar, yeniden kazandılar beni, her şey mi güzel olur? Bir şeker paresi var, tadı damağımda kaldı. En sevdiğim yanı da aile işletmesi olması, bayan arkadaşlarımla gidip, gönül rahatlığı ile rakımızı içip sıkıntısız me.. Devamını Göster

13
Kanatlar çok lezzetli
10

-

Kanatlar çok lezzetli, gerçekten güzel marine edilmiş. Servis konusunda hiçbir sıkıntı yaşamadık. Gayet ilgiliydiler, özetle denemenizi öneririm.

13
Esefle kınıyorum
4

-

Kapalı alan olup da sigara içilmesine izin veren mekanları esefle kınıyorum. Yemek mi yedik, izmarit mi yedik inanın bilemedim. Yazık çok yazık.

13
Müşteri memnuniyeti az
2

-

Garsonlar yardımcı olmuyor, hatta ilgilenmiyorlar bile. Önceleri böyle değildi, artık 2 senedir uğramıyorum bile. Müşteri memnuniyeti çok az.

13
ÖZensiz yemek 55 TL
4

-

Abartılmış bir yer, hiçbir özelliği olmayan, herhangi bir yerde yiyebileceğiniz kanat tadı. İki kişi özensiz basit bir yemeğe 55 TL ödedik. Park problemi ciddi! Bir şey kaçırmış olmazsınız.

13
Servis kötü
2

-

Servis kötü, on kere sipariş vermek zorundasınız, geciktiği zaman hatırlatsaydınız cevabı alıyorsunuz, sigara içen ve içmeyen aynı mekana mahkum. Çocukla gidilemez, sigara dumanı, dumanı yok etmek için tavanı açıyorlar, içersi buz kesiyor.

13
Servis kötü
2

-

Servis kötü. Menü getirmiyorlar sorduğunuzda isteseydiniz cevabı alıyorsunuz. Şikayetçi oluyorsunuz ilgilenen yok. Fiyatlar böyle bir hizmete göre yüksek. Kanatlar lezzetli ama sadece lezzet yetmiyor.

13
Servis kötü
4

-

Servis önemli değil diyorsanız kanatları çok güzel. Ama birazcık da olsa servis kalitesi olsun diyorsanız sakın gitmeyin derim.

13
Enfes kanat
10

-

Burada kanat yemeden önce en güzelini şurada burada yedim diyebilirsiniz. Ama bu mekanda yeyince fikirler, tabular yıkılıyor.

13
Kanatları harika
10

-

Tek kelimeyle harika kanatlara sahip. Kanadın sosu muhteşem keyifle yenilebilir. Ayrıca mekanda alkol var diye biliyorum. Mahmutbey Kanatçısı'na gidip sakın köfte yemeyin; yani kanat varken yazık olur. :)