Üyelik
Giriş Yap
Üye Ol

Meşhur Mahmutbey Kanatçısı

₺ ₺
₺ ₺ ₺
Türk Mutfağı
Bu restaurant menüleri Türk Mutfağı mutfak türünden oluşmaktadır.
+ 6 Fotoğraf
3.1/5
Çok İyi
13 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Yorum / Değerlendirme

3.1/5
Çok İyi
13 değerlendirme
Meşhur Mahmutbey Kanatçısı
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
5/5 Mükemmel
12.05.2019
Ekrem Polat
Acılı kanatları üzerine tanımıyorum
Acılı kanatları üzerine tanımıyorum. Gerçekten sosu çok kıvamında ve lezzetli. Şakşuka ve atom da favorilerimizden, muhakkak denenmeli.
5/5 Mükemmel
26.04.2019
Ekrem Polat
Kalitesini hiç bozmadı
Senelerdir geldiğimiz ve kalitesini hiç bozmamış mekandır. Acılı kanat/atom/bira/patates kombini denenmeli. Fiyatlar lezzete oranla gayet makul.
0/5 Çok Kötü
10.11.2018
Çetin Kezer
Adisyonu inceleyin
09.11.2018 akşamı ilgili yere ailemle birlikte gittim. Verdiğim siparişler: İki çorba, iki kanat, bir çoban salata, bir haydari, bir barbunya pilaki, bir peynir, bir kavun, iki su, 20’lik Yeni Rakı. Toplam ücret: 329.00 TL. İncelediğimde ücrete acılı ezme, bir haydari fazla ilave edildiğini gördüm. Sorduğumda utanmadan yanlışlık olduğunu başka masanın hesabını getirdiklerini söyleyecek kadar karşısındakini kötü durumuna düşürecek kadar son derece düşüncesiz davrandılar. Ben bu iş yerine sürekli giden bir müşteri olarak ilk defa adisyonu incelemiştim. Allah bilir şimdiye kadar benden ne kadar fazla paramı aldılar. Aldıkları haram olsun. Bu dünyanın öbür tarafı da var. 290 TL’ye indirdiler. Hesabı ödedim çıktım. Gidecek insanların mutlaka yedikleri ile gelen adisyonu incelemelerini öneririm
5/5 Mükemmel
24.08.2017
Nihat aydın
Yediğim açık ara en iyi kanat
Yediğim açık ara en iyi kanat diyebilirim. Sıkıntı olan servis sorunu çözülmüş, bütün kadro yenilenmiş, anlayacağınız senelerdir gördüğüm ve tavrını beğenmediğim garsonları göndermişler, çok da iyi yapmışlar, yeniden kazandılar beni, her şey mi güzel olur? Bir şeker paresi var, tadı damağımda kaldı. En sevdiğim yanı da aile işletmesi olması, bayan arkadaşlarımla gidip, gönül rahatlığı ile rakımızı içip sıkıntısız mekandan ayrılabiliyoruz. Kesinlikle öneririm.
5/5 Mükemmel
29.04.2017
Birsen K.
Kanatlar çok lezzetli
Kanatlar çok lezzetli, gerçekten güzel marine edilmiş. Servis konusunda hiçbir sıkıntı yaşamadık. Gayet ilgiliydiler, özetle denemenizi öneririm.
Daha fazla yorum gör