Meşhur Köfteci Sami Usta

+ 8 Fotoğraf
5/5
Mükemmel
2 değerlendirme
Ücretsiz
Telefon

Meşhur Köfteci Sami Usta Hakkında

Göze,mideye ziyafet eden Sami usta’dan mesleğine köfte, iskender kültürünün ve lezzetinin köklü geçmişe sahip Bursa’da çocukluk yıllarında başlamıştır. Çıraklık ve ustalık dönemlerinde Bursa’nın seçkin köftecilerin de çalışmış işini ehil ellerden öğrenmiştir. 1983 yılından bu yana siz değerli Karaköy ve İstanbullulara hizmet vermekteyiz. Köftemizde kullanılan malzemelerde herhangi bir katkı maddesi bulunmamaktadır. Köftenin sunumu ise hafif sulu ve az pişmiş yenmesi lezzet bakımından tavsiye edilmektedir

Yorum / Değerlendirme

5/5
Mükemmel
2 değerlendirme
Meşhur Köfteci Sami Usta
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
5/5 Mükemmel
21.10.2015
Misafir
Fiyatı uygun ve mekan süper
Haziran ayında oradaydık ama hala o tat damağımda, inanılmaz bir lezzet. Fiyatı uygun ve mekan süper. Güler yüz ve dükkanın kendine has yapısı muazzam bir yer. Tatilimizin 3. günü keşfettik ve kalan her gün gittik. Hala kaşarlı köftenin tadı damağımda. Herkesin yemesini, tatmasını tavsiye ederim. Damağımda kalan bu eşsiz lezzet için teşekkürler `Datça`.
5/5 Mükemmel
29.12.2013
Misafir
Süper damak tadı
Sami Usta'nın muazzam bir damak tadıyla yaptığı köfteler için öncelikle teşekkür ederim. Tek kelimeyle mükemmel. Her damak tadı düşkününe tavsiye ederim. Eşi olmayan bir tat bence. Ayrıca Ulusoy ailesinin uğrak bir mekanıdır.