Giriş
23.05.22
Çıkış
24.05.22
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0
Haritayı görüntüle

Fiyat Aralığı

Kendi bütçenizi belirleyin
0 TL - 200 TL
200 TL - 400 TL
400 TL - 600 TL
600 TL - 800 TL
800 TL +

Merter Butik Otelleri:

Merter için 10 otel listelendi.

En Çok Tavsiye Ettiklerimiz
Otel
İş Seyahati Oteli
2.9/5 Ortalama
(6 değerlendirme)
Merter merkezine 570 m uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Oda-Kahvaltı
550 TL
Otelz.com
597 TL
En uygun fiyat
550 TL
Tesis Fiyatı
En uygun fiyat:
Tesis Fiyatı
550 TL
Otel
Aile Dostu
5/5 Mükemmel
(4 değerlendirme)
Merter merkezine 4.0 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
%5 Tasarruf
Sadece Konaklama
1.140 TL
Otel
Çocuk Dostu Oteller
4.6/5 Mükemmel
Merter merkezine 4.6 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Oda-Kahvaltı
964 TL
Otel
İş Seyahati Oteli
4.2/5 Mükemmel
(11 değerlendirme)
Merter merkezine 5.9 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Sadece Konaklama
1.100 TL
Otel
Şehir Oteli
4.2/5 Mükemmel
Merter merkezine 7.1 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Oda-Kahvaltı
890 TL
Otel
İş Seyahati Oteli
4.3/5 Mükemmel
(2 değerlendirme)
Merter merkezine 8.7 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Oda-Kahvaltı
850 TL
Odamax
1.095 TL
En uygun fiyat
850 TL
Tesis Fiyatı
En uygun fiyat:
Tesis Fiyatı
850 TL
Otel
Şehir Oteli
3.8/5 Çok İyi
Merter merkezine 9.3 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Oda-Kahvaltı
500 TL
Henüz Puanlanmamış
Merter merkezine 10.9 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Sadece Konaklama
1.286 TL
4.3/5 Mükemmel
Merter merkezine 2.1 km uzaklıkta
Otelz.com
Sadece Konaklama
1.561 TL
Odamax
1.568 TL
En uygun fiyat
1.561 TL
Otelz.com
En uygun fiyat:
Otelz.com
1.561 TL
Otel
Otel Zincirleri
3.7/5 Çok İyi
Merter merkezine 2.8 km uzaklıkta
Otelz.com
%30 Tasarruf
Sadece Konaklama
850 TL
Coral Tatil
850 TL
En uygun fiyat
850 TL
Otelz.com
En uygun fiyat:
Otelz.com
850 TL

Merter Butik Oteller

İstanbul'un Avrupa Yakası'ndaki semti Merter, genellikle birçok farklı iş merkezinin faaliyet gösterdiği bir alandır. İstanbul'un Güngören ilçesine bağlı olan Merter'de, tekstil firmaları ve atölyeler dikkat çeker. Bu yüzden de bölgede turizmden ziyade iş odaklı seyahatler çok daha fazladır. Merter butik otelleri de bu tarz iş seyahatleri için ideal konaklama tesisleridir. Bölgenin birçok noktasında hizmet sunan Merter butik otelleri en uygun hizmet seçeneklere sahiptir. Aynı zamanda bölgedeki çoğu firmaya da yakın konumdadır.

Merter butik otelleri, özellikle iş adamlarının yoğun koşturmacaları arasında nefes alabilecekleri iyi bir merkez. Çoğu tesis, kolay ve rahat ulaşılabilir bir noktada. Ayrıca Merter butik otel fiyatları bakımından da uygun seçenekler çıkabilir karşınıza. Konuklarına yıl boyunca kusursuz bir konaklama hizmeti sunma amacıyla faal olan Merter en uygun butik otelleri, en yoğun dönemini de yaz aylarında yaşamaktadır.

Piyasaların en hareketlendiği dönem olan yaz mevsiminde, çoğu Merter butik oteli yoğunluktan dolayı o dönemler rezervasyona kapalı durumda kalıyor. Bu yüzden seyahat planlarınız belliyse şayet, erken rezervasyon imkanlarından yararlanarak Merter butik otel fiyatları konusunda indirimli seçeneklerden de yararlanabilirsiniz. Merter butik otel en uygun tesisler listesine sitemizden her zaman ulaşabilirsiniz.

Merter butik otel fiyatlarında sene içerisinde değişimler gözlenebilir. Özellikle resmi ve bayram tatilleri Merter butik otellerindeki fiyat değişimlerinin en büyük etmenleridir. En uygun Merter butik otelleri konusunda bölgede farklı seçeneklere ulaşma konusunda iyi bir zenginliğin olması ise az da olsa kalacak yer bulmanız konusunda size avantaj sağlayabilir. Fakat yine de tavsiyemiz, Merter butik otelleri için erken rezervasyon yapmanız yönünde olacaktır.

Merter butik otelleri konsepte göre de değişebilir. Öyle ki çoğu otel 3, 4, 5 yıldızlı hizmetlere sahip. Merter butik otel fiyatları da mevcut seçeneklere göre değişiyor. Bölgede ticari faaliyetlerinizi rahat bir şekilde sürdürebilir, bu doğrultuda da en uygun Merter butik otellerinde de gönül rahatlığıyla konaklayabilirsiniz. İş akışlarını şehirlerarası kurmak zorunda olan çoğu iş insanı açısından Merter butik otelleri ideal dinlenme noktaları oluşturmaktadır.

Merter Butik Otel Fiyatları

Merter Butik Otelleri

Merter butik otel fiyatları, sunduğu hizmetlerine dair farklılık gösteriyor. Çoğu tesiste konferans salonları, toplantı odaları ve sinevizyon odası bulunuyor. Bu özellik, iş odaklı seyahatlerde ani gelişmelere dair bir düzeni de gösteriyor Merter butik otel hizmetlerinde.

Her şey dahil en uygun Merter butik otel seçeneklerinde klima ve ısıtma sorunu yaşanmıyor. Kahvaltı, akşam yemeği, spa, spor salonu ve havuz gibi seçenekleri bulunan Merter butik otelleri, fiyat performans dengesini iyi kurabilen işletmeler. Bu konuda Merter butik otel fiyatlarını detaylıca incelemenizde fayda görüyoruz.

Merter butik otel fiyatları yanında, civarda rahatlıkla ulaşabileceğiniz lüks restoranlar mevcut. Bölgede alışveriş yapabileceğiniz bölgeler, ulaşım alanları ve rahat bir lokasyon hakim. En uygun Merter butik otellerinin dizilimi de genellikle bu lokasyona uyumlu. Bu da iş koşturmacalarınız arasında gitmeniz gerekecek yerlere ulaşımı rahatlıkla sağlayabilir.

En uygun Merter butik otel fiyatları bakımından da bütçeye göre seçenekler mevcut. Bunun için sayfalarımızdaki Merter butik otel fiyat seçeneklerini inceleyebilir, kısa sürede istediğiniz otele erişim sağlayabilirsiniz. Temiz ve konforlu konaklamalar konusunda bölgedeki çoğu tesisin güvenilir hizmetleri mevcut.

Merter Gezilecek Yerler

Merter Gezilecek Yerler

En uygun Merter otel fiyatları konusunda her işletmenin özgün tutumları ve hizmet seçenekleri var. Bunun dışında bölgede işten arda kalan zamanlarınızda gezip görebileceğiniz önemli noktalar da mevcut.

Peki Merter'de nereler gezilip görülmeli?


  • Balıklı Meryem Ana Rum Ortodoks Manastırı
  • Panorama 1453
  • Marmara Forum
  • Mihrişah Valide Sultan Külliyesi

Tüm bölgeleri gezme olanağı sunan bölgedeki konaklama noktaları ve Merter otel fiyatları hakkında Merter Apartları yazımızı da incelemenizi tavsiye ederiz.

Merter Butik Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Merter bölgesinde Covid sertifikalı tesisler var mıdır?
Merter bölgesindeki Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı otelleri Merter Butik Otelleri - Uygun Merter Butik Otel Fiyatları sayfamızda bulunan filtre alanını kullanarak filtreleyebilir, size en uygun tesisleri inceleyebilirsiniz.
Merter Butik Otelleri için en popüler tesis özellikleri nelerdir?
Merter Butik Otelleri için en popüler tesis özellikleri: Kahvaltı dahil.
Merter Butik Otelleri için ödeme yöntemleri nasıldır?
Merter Butik Otelleri için Otelde ödeme,taksitli ödeme seçenekleri bulunan tesisleri filtre alanımızı kullanarak inceleyebilirsiniz.