Merter Butik Otelleri

En iyi 8 butik otel, en uygun fiyatlar

Merter Butik Otel Fiyatları

İstanbul Avrupa Yakası'nda bulunan Merter, iş merkezleri ile öne çıkmaktadır. Bölgeye iş için gelenler de konaklamada sıklıkla Merter butik otelleri kategorisinde yer alan tesisleri tercih etmektedir.

Konaklamada da bölgedeki firmalara yakın olma amacıyla Merter butik otelleri kategorisinde hizmet veren tesisleri sıklıkla tercih etmektedirler. Merter butik otelleri ulaşım açısından da oldukça kolay ve rahat bir noktada yer almaktadır. Hem toplu taşıma duraklarına hem de anayollara yakın mesafelerde konumlanmışlardır.

Zoe Boutique Hotel Güngören

Merter - Butik Otel - 3 Misafir Yorumu

İstanbul Merter'de hizmet veren Zoe Boutique Hotel, modern iç mekanları ve canayakın Türk misafirperverliği ile konuklarını ağırlamaktadır. Zoe Boutique Hotel'in konaklama yapılan odaları modern dizaynı ile oldukça şık bir atmosfere sahiptir. Tüm odalarında standart olarak klima, balkon, uydu kanallı LCD TV ve minibar, buzdolabı yer almaktadır. Delüks odalar da oldukça geniş olup ihtiyaca cevap verebilecek şekilde, geniş bir alana sahip oturma bölümü ile ekstra konfor sunmaktadır. Zoe Boutique Hotel'in her yerinde ve tüm odalarında ücretsiz Wi-Fi ve ücretsiz otopark imkanları bulunmaktadır. Zoe Boutique Hotel'in Zoe Restoran'ının nezih ortamında Türk ve dünya mutfaklarından harika lezzetlerin tadına bakabilirsiniz. Otelin kafe barı öğleden sonra bir kahve veya yatmadan önce...

İstanbul'un en hızlı gelişen semtlerinden biri olan Merter, özellikle iş amaçlı konaklamalarda fazlasıyla tercih ediliyor.

Merter butik otelleri yıl boyunca açıktır ve konuklarına kusursuz bir hizmet sunma amacıyla çalışmaktadır. Bölgedeki butik oteller en yoğun dönemini yaz sezonunda yaşamaktadır. Piyasaların hareketlendiği yaz aylarında iş için gelenlerin de sayısı artmaktadır.

Merter butik otel fiyatları da yıl içerisinde değişmektedir. Fiyatlarda görülen bu değişikliklerde mevsimlerin etkisi kadar resmi tatil günleri ve bayram tatilleri de etkili olmaktadır. İndirimli Merter butik otel fiyatlarından faydalanmanız için tavsiyemiz kesinlikle erken rezervasyon yaptırmanız yönündedir. Merter butik otelleri için erken rezervasyon yaptırarak hem dilediğiniz zaman aralıklarında istediğiniz odada konaklamanızı yapabilir hem de indirimli erken rezervasyon fiyatlarından faydalanabilirsiniz.

Merter butik otel fiyatları tesisler arasında da farklılık göstermektedir. Bu farklılıkta da her tesisin misafirlerine sunmuş olduğu olanaklar ve imkanlar etkili olmaktadır. Ayrıca tesisin bulunduğu konumda fiyatlarda farklılıklar olmasında bir etkendir.

1960'lı yıllara dek Merter, üzüm bağlarının ve tarlaların olduğu bir yerdi. O zamanlar Kırkpınar ağalığı yapan Ahmet Merter, burada büyük ve modern bir site kurma kararı almış ve bu siteye de Merter Sitesi ismini vermiş. Zaman içerisinde gittikçe büyüyen semt, şimdiki ismini almış. Şimdilerde Veysel Karani Camii'nin bulunduğu bölge, bu semtin merkezi olarak biliniyor.

İstanbul'un tekstil cenneti olan Merter, geniş ulaşım imkanlarıyla da konaklama açısından fazlasıyla tercih ediliyor. Merkezi bir yerde olması, metro ve metrobüs olanaklarına yakın bir konumda olması nedeniyle Merter otelleri, özellikle iş amaçlı konaklamaların bir numaralı tercihi olarak görülüyor.

Bu anlamda Merter otel fiyatları da oldukça geniş seçeneklerle çıkıyor karşımıza. Daha çok business ve spa otellerinin bulunduğu Merter'de, fiyat yelpazesi oldukça geniş. Merter otel fiyatları, otelin bulunduğu konuma, sağladığı olanaklara, sunduğu hizmetlere ve hizmetlerin kalitesine göre değişkenlik gösteriyor. 5 yıldızlı Merter otellerinin fiyatları, diğerlerine göre bir tık daha yukarılarda seyrediyor dolayısıyla. Ancak her gelir düzeyine uygun bir otel bulabilmek mümkün Merter'de. Genel olarak 2019 Merter otel fiyatlarına baktığımızda 120 TL ile 1410 TL arasında değiştiğini söyleyebiliriz.

Siz de, özellikle iş amaçlı olarak İstanbul'a gelmeyi planlıyorsanız, konaklamak için Merter'i tercih edebilir ve bütçenize uygun olan bir Merter otelinde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon fırsatlarını takip ederek, Merter otel fiyatlarından daha uyguna yararlanabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Merter Butik Otelleri ile ilgili Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Merter için 130 TL den başlayan fiyatlar çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat 202 TL dir

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Merter otellerinde 130 TL den başlayan fiyatlarla oda buldu. 3 yıldızlı otel fiyatları,130 TL den ve ortalama otel fiyatları 202 TL arasında değişiyor.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Merter otellerinde 130 TL den başlayan fiyatlarla oda buldu. 3 yıldızlı otel fiyatları 230 TL ve ortalama otel fiyatları 202 TL arasında değişiyor.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller Merter semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.