Merter Apartları

En iyi 8 apart otel, en uygun fiyatlar

Merter Apart Otel Fiyatları

İstanbul'un tekstil semti Merter, her geçen gün gelişmekte ve iş merkezlerinin önemli bir durağı haline gelmektedir. Bugün semtin bünyesinde iş amaçlı konaklamalar için pek çok seçenek yer alıyor.

Genelinde geniş bir oturma alanı, mutfak ve banyo olan Merter apart otelleri, konukların ihtiyaçlarını ön planda tutmaktadır. Mutfak gereçlerinin tesisler tarafından temin edildiği dairelerde sabah kahvaltılarınızı ya da akşam yemeklerinizi kendiniz hazırlama olanağı bulabilirsiniz. Dilerseniz ise, Merter apart otelleri çevresinde yer alan çeşitli restoran ve kafeleri tercih edebilirsiniz.

İstanbul'un en hızlı gelişen semtlerinden biri olan Merter, özellikle iş amaçlı konaklamalarda fazlasıyla tercih ediliyor.

Ulaşım olanakları geniş ve oldukça kolay olan Merter apart otellerinden gideceğiniz yere kısa sürede ulaşabilirsiniz. Ayrıca tesislerin geneli Atatürk Havalimanı'na da kısa mesafe uzaklıkta yer almaktadır.

Merter apart otel fiyatları ise yıl boyunca uygun bütçeli bir aralıkta hizmet vermektedir. Nasıl bir konaklama istediğinize ve konaklama tarihinize karar verdiyseniz 2019 Merter apart otel fiyatlarına sitemiz üzerinden kısa bir araştırma yaparak ulaşabilir ve tesislerle iletişime geçerek rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

1960'lı yıllara dek Merter, üzüm bağlarının ve tarlaların olduğu bir yerdi. O zamanlar Kırkpınar ağalığı yapan Ahmet Merter, burada büyük ve modern bir site kurma kararı almış ve bu siteye de Merter Sitesi ismini vermiş. Zaman içerisinde gittikçe büyüyen semt, şimdiki ismini almış. Şimdilerde Veysel Karani Camii'nin bulunduğu bölge, bu semtin merkezi olarak biliniyor.

İstanbul'un tekstil cenneti olan Merter, geniş ulaşım imkanlarıyla da konaklama açısından fazlasıyla tercih ediliyor. Merkezi bir yerde olması, metro ve metrobüs olanaklarına yakın bir konumda olması nedeniyle Merter otelleri, özellikle iş amaçlı konaklamaların bir numaralı tercihi olarak görülüyor.

Bu anlamda Merter otel fiyatları da oldukça geniş seçeneklerle çıkıyor karşımıza. Daha çok business ve spa otellerinin bulunduğu Merter'de, fiyat yelpazesi oldukça geniş. Merter otel fiyatları, otelin bulunduğu konuma, sağladığı olanaklara, sunduğu hizmetlere ve hizmetlerin kalitesine göre değişkenlik gösteriyor. 5 yıldızlı Merter otellerinin fiyatları, diğerlerine göre bir tık daha yukarılarda seyrediyor dolayısıyla. Ancak her gelir düzeyine uygun bir otel bulabilmek mümkün Merter'de. Genel olarak 2019 Merter otel fiyatlarına baktığımızda 120 TL ile 1410 TL arasında değiştiğini söyleyebiliriz.

Siz de, özellikle iş amaçlı olarak İstanbul'a gelmeyi planlıyorsanız, konaklamak için Merter'i tercih edebilir ve bütçenize uygun olan bir Merter otelinde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon fırsatlarını takip ederek, Merter otel fiyatlarından daha uyguna yararlanabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.