Mektup Cafe & Bar

₺ ₺
₺ ₺ ₺
Fast food + 4
Bu restaurant menüleri Fast food,Pizza,Salata,Türk Mutfağı mutfak türlerinden oluşmaktadır.
+ 5 Fotoğraf
2.3/5
Ortalama
9 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Mektup Cafe & Bar Hakkında

Mektup Cafe Türkü Bar 1999 yılında faaliyet göstermeye başlamıştır, Sabah gazetesi ve yazarları tarafından 2003 yılında Türkiye’nin en iyi Türkü Bar’ı seçilmiştir. Gerek sanatçılarıyla, gerek menü ve servisiyle son yıllardaki en iyi Türkü Bar ünvanını almıştır. Hüseyin Turan’la başlayan sanatçı furyası, Yıldız Tilbe, Berdan Mardini, Mogollar (Cahit Berkay), Cengiz Özkan, Nuray Hafiftaş, Taylan Özgür Ölmez, Ender Balkır, Tayfun Talipoğlu, Sümer Ezgü, Suavi, Yusuf Hayaloğlu, Ayfer Vardar, Emre Kızıl ve daha birçok ülkeye malolmuş sanatçıların katılımıyla beyoğlundaki uğrak yerlerden birisi haline gelmiştir. En son Hürriyet gazetesinin 2007 yılındaki en iyi türkü barlar listesinde yine zirvede yerini almıştır.

Yorum / Değerlendirme

2.3/5
Ortalama
9 değerlendirme
Mektup Cafe & Bar
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
1/5 Kötü
29.01.2017
Vakkas kızıldağ
İki bira 90 TL
En içten duygularımla iki bira 90 TL imiş. Bu arkadaş biranın içine büyük ihtimalle altın tozu koyuyorlar, yoksa iki bira 90 TL etmez. Bu bir kazık değil, kazık olsa 70 olurdu, bu çok başka bir şey. Mekan çok karanlık, galiba müşteriler birbirlerini görmesin diye o denli karanlık. Eğer paranız çok ise hiçbir şey anlamak istemiyorsanız gidin.
2/5 Ortalama
30.11.2014
Misafir
Bu türkü bara gidenler çok mu zengin
Eğer başlıktaki gibiyse gidenlere sözüm yok. Ama asgari ücretin bin lira civarında olduğu ülkemizde üç parça mezeye 300 TL civarında ödeme isteniliyorsa (ki türkü bara gidenlerin ekonomik durumunun çokta iyi olduğunu düşünmüyorum - istisnalar vardır) bunun adı başka bir şeydir.
2/5 Ortalama
27.11.2014
Misafir
Müzik ve hesap
Kardeşim bu ne ya, türkü bara mı geldik yoksa pahalı bara mı geldik? 50 liralık rakı, yanında 3 liralık salatalık ve havuç, iki parça peynir (en fazla 10 lira), iki kase kuru yemiş (en fazla 10 lira), 3 tabak meyve (o da 15 lira). Gelen hesap: 270 TL (içinee müzik için 20 TL eklemişler utanmadan).
1/5 Kötü
31.07.2014
Seren
Çok pahalı bir yer
Hayatımda bu kadar pahalı bir bar görmedim. Fiyatlar uçuk, sanatçı ücretini çıkarmak için hesabı size yüklüyorlar. 4 biraya 345 TL yazacak kadar. Sanatçıları başarılı değil.
1/5 Kötü
26.01.2014
Misafir
Fahiş fatura
Mekân arasanız bulamayacağız güzellikte dekore edilmiş, elit bir muhitte bulunuyor. Adı sanı duyulmamış türküleri dinleyip, ısmarlamadığınız kuver, görmediğimiz hizmet için fahiş bir fatura ödeyip coşku içinde eğlenebileceğiniz bir yer. Kuver olarak verilen bayat salatalık, havuç, yanmış fıstıklar Tibet’ten geliyor olsa gerek, 4 kişinin birer bira kuver masrafı 250 TL gibi cüzi bir rakamdı!
Daha fazla yorum gör