Ümraniye Gezilecek Yerler

Ümraniye civarında görülmesi gereken 2 yer.
En Çok Tavsiye Ettiklerimiz
Meydan İstanbul AVM
Alışveriş Merkezi
Çalışma saatleri bilinmiyor
Neredekal DeğerlendirmeHenüz Puanlanmamış
İstanbul
Dudullu Otogarı
Yerleşkeler
Çalışma saatleri bilinmiyor
Neredekal DeğerlendirmeHenüz Puanlanmamış
İstanbul

2 mekandan 2 tanesi gösteriliyor

Ümraniye Gezilecek Yerler ve Turistlik Yerler

Alışveriş Merkezleri: Özellikle hafta sonu Ümraniye birçok semtten ve ilçeden ziyaretçi akınını uğrar. Çünkü ilçede büyük bir ev ve dekorasyon malzemelerinin satıldığı devasa bir alışveriş merkezi vardır. Burası ilçenin hareketliliğini ikiye katlar.

Ev alışverişi yapmak, rengarenk reyonlar arasında kaybolmak ve restoran bölümünde uygun fiyatlara birbirinden güzel yemek ve tatlılardan yemek istiyorsanız mutlaka buraya uğramalısınız.

Ümraniye Çarşı: İlçenin en hareketli, en renkli alanıdır Ümraniye Çarşı. Burada her keseye uygun mağazalar, dükkanlar ve restoranlar bulmak mümkün. Hediyelik eşya dükkanlarından, kitapçılara, marka mağazalardan, teknoloji mağazalarına her şey ama her şey vardır bu renkli çarşıda. Yorulduğunuzda ise kafelerden birinde mola verip, kahvenizi yudumlayıp, gelen geçeni izleyebilirsiniz.

Semt Pazarları: Ümraniye ilçesinin semtlerinde haftanın farklı günleri birbirinden güzel pazarlar kurulur. Daha küçük bütçelerle alışveriş yapmak isterseniz mutlaka ama mutlaka semt pazarlarına uğramalısınız. Bu pazarlardan bazıları; Acısu Semt Pazarı, İnkılap Semt Pazarı, Çakmak Semt Pazarı, Ümraniye Merkez Semt Pazarı ve Esenkent Semt Pazarıdır.

Parklar: Ümraniye ve çevresinin nefes alma alanı olan parklar özellikle bahar ve yaz aylarında yoğun ilgi görür. Çocuğunu getirenler, köpeğini gezdirenler, bankta oturup kitabını okuyanlar ve piknik yapanlarla dolup taşar parklar.

Yüksek binalarla çevrili olan Ümraniye’ye renk veren, hareketlilik katan yemyeşil parklardan bazıları ise; Yahya Çavuş, Zigana, Yunus Emre ve Yakamoz Parkıdır.

Ümraniye Gezilecek Yerler ve Turistlik Yerler Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Ümraniye için gezilecek ücretsiz yerler nelerdir?
Ümraniye için gezilecek ücretsiz yerler : Dudullu Otogarı, Meydan İstanbul AVM, Ümraniye konumundaki tüm seçenekleri incelemek için web sitemizi detaylı inceleyebilirsiniz.
Ümraniye için gezilecek kalabalık gruplara yerler nelerdir?
Ümraniye için gezilecek kalabalık gruplara yerler : Dudullu Otogarı, Meydan İstanbul AVM, Ümraniye konumundaki tüm seçenekleri incelemek için web sitemizi detaylı inceleyebilirsiniz.
Ümraniye için gezilecek yerler nelerdir?
Ümraniye için gezilecek yerler : Dudullu Otogarı, Meydan İstanbul AVM, Ümraniye konumundaki tüm seçenekleri incelemek için web sitemizi detaylı inceleyebilirsiniz.