Örnek Harita Görseli
Haritayı Görüntüle
Filtreler

Kategori

Aktivite-Eğlence
Turistik Yerler
Yerleşkeler
Alışveriş Merkezi

Antalya Kepez Gezilecek Yerler

Antalya civarında görülmesi gereken 4 yer.
En Çok Tavsiye Ettiklerimiz
ÖzdilekPark Antalya AVM
Alışveriş Merkezi
Çalışma saatleri bilinmiyor
Neredekal DeğerlendirmeHenüz Puanlanmamış
Antalya
Antalya Otogarı
Yerleşkeler
Çalışma saatleri bilinmiyor
Neredekal DeğerlendirmeHenüz Puanlanmamış
Antalya
Mall of Antalya
Alışveriş Merkezi
Çalışma saatleri bilinmiyor
Neredekal DeğerlendirmeHenüz Puanlanmamış
Antalya
Reşadiye Camii
Turistik Yerler
Çalışma saatleri bilinmiyor
Neredekal Değerlendirme5/5 Mükemmel
(1 yorum)
Antalya

4 mekandan 4 tanesi gösteriliyor

Kepez Gezilecek Yerler ve Turistlik Yerler

Antalya Kepez’in gezilecek yerlerini bu sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Kepez’in sınırları içerisinde her ne kadar çok fazla gezilecek mekan yoktur. Fakat bu açığını çevresine yakın olan doğal güzelliklerle kapatıyor.

Kepez tatilinizde ilçenin hayvanat bahçesini mutlaka ziyaret etmelisiniz. Hayvanat bahçesi özellikle minikler için harika bir gezi olabilir.

Şelaleler şehri Antalya’nın en göz alıcı akarsuyu olan Düden Şelalesi de Kepez’e oldukça yakındır. Düden Şelalesi, kaynağını Kepez Hidroelektrik Santrali’nden alır. Şelalenin Akdeniz’e ulaşma çabasına şahit olacağınız Düden Şelalesi’nde, yeşillikler arasında tüm stresinizi atacağınız unutulmayacak bir gezi yaşayabilirsiniz.

Kepez’e çok yakın olan Döşemealtı’ndaki Kırkgöz Han, gezi listenizde mutlaka yerini almalı. Kırkgöz Han, şehir merkezine 30 kilometre uzaklıktadır ve günümüze ulaşan kitabesine göre II. Gıyasettin Keyhüsrev Bin Keykubat tarafından yaptırılmıştır. Yapım yılı 1236-1246 yılları arasıdır. Kervansaray özelliği taşıyan Kırkgöz Han, Kepez’deki gezi rotalarınızdan birini oluşturabilir.

Kepez Gezilecek Yerler ve Turistlik Yerler Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Kepez için gezilecek ailelere uygun turistik yerler nelerdir?
Kepez için gezilecek ailelere uygun turistik yerler : Reşadiye Camii, Kepez konumundaki tüm seçenekleri incelemek için web sitemizi detaylı inceleyebilirsiniz.
Kepez için gezilecek ücretsiz yerler nelerdir?
Kepez için gezilecek ücretsiz yerler : Reşadiye Camii, Antalya Otogarı, Kepez Kipa AVM, Kepez konumundaki tüm seçenekleri incelemek için web sitemizi detaylı inceleyebilirsiniz.
Kepez için gezilecek kalabalık gruplara yerler nelerdir?
Kepez için gezilecek kalabalık gruplara yerler : Reşadiye Camii, Antalya Otogarı, Kepez Kipa AVM, Kepez konumundaki tüm seçenekleri incelemek için web sitemizi detaylı inceleyebilirsiniz.
Kepez için gezilecek yerler nelerdir?
Kepez için gezilecek yerler : Reşadiye Camii, Antalya Otogarı, Kepez Kipa AVM, Kepez konumundaki tüm seçenekleri incelemek için web sitemizi detaylı inceleyebilirsiniz.