Neredekal.com
Üyelik
Giriş Yap
Üye Ol

Fıstıklı Gezilecek Yerler

Fıstıklı civarında görülmesi gereken 1 yer.
En Çok Tavsiye Ettiklerimiz
Fıstıklı Plajı
Aktivite-Eğlence
Çalışma saatleri bilinmiyor
Neredekal DeğerlendirmeHenüz Puanlanmamış
Yalova

1 mekandan 1 tanesi gösteriliyor

Fıstıklı Gezilecek Yerler ve Turistlik Yerler

Armutlu’nun gelişmiş bir köyü olan Fıstıklı, Türkiye’nin en güzel sahillerinin birine sahip olup, çevresine yakın olan gezilecek alanlarıyla da tatilcilere unutulmaz bir yolculuk sunuyor.

Fıstıklı Köyü’nün meydanındaki 300 yıllık şadırvan görmenizi önerdiğimiz yerlerin ilk sıralarındadır. Şadırvan yapıldığı dönemde çeşme olarak kullanılmıştır. Bu bilgiye, şadırvanın kitabesinden ulaşılmaktadır. Fıstıklı’da yaylalar da bulunmaktadır. Tatilinizde Fıstıklı yaylalarını teker teker gezip keşfetme imkanını kesinlikle kaçırmayın.

Yeşilin her tonunu gözler önüne seren bölge, yakınlarındaki gezilecek alanlarıyla da sizleri küçük yolculuklara davet edecek.

Yalova’nın Termal ilçesinde bulunan Sudüşen Şelalesi, gezi listenizde mutlaka yer vermeniz gereken bir noktadır. Şelale, ruhunuzu dinlendirmekle kalmayacak, piknik alanlarıyla da eğlenceli vakitler geçirmenizi sağlayacak.

Doğanın eşsiz parçalarından biri de Erikli Şelalesi’dir. Erikli Kent Ormanı’nda bulunan şelale, Çifte Şelaleler olarak da adlandırılmaktadır. Erikli Şelalesi’nin çevresi de piknik yapmak için çok uygundur. Fıstıklı tatilinizde Erikli Şelalesi’ne gidip güzel bir geçirebilirsiniz.

Fıstıklı Gezilecek Yerler ve Turistlik Yerler Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Fıstıklı için gezilecek ücretsiz yerler nelerdir?
Fıstıklı için gezilecek ücretsiz yerler : Fıstıklı Plajı, Fıstıklı konumundaki tüm seçenekleri incelemek için web sitemizi detaylı inceleyebilirsiniz.
Fıstıklı için gezilecek kalabalık gruplara yerler nelerdir?
Fıstıklı için gezilecek kalabalık gruplara yerler : Fıstıklı Plajı, Fıstıklı konumundaki tüm seçenekleri incelemek için web sitemizi detaylı inceleyebilirsiniz.
Fıstıklı için gezilecek yerler nelerdir?
Fıstıklı için gezilecek yerler : Fıstıklı Plajı, Fıstıklı konumundaki tüm seçenekleri incelemek için web sitemizi detaylı inceleyebilirsiniz.