Çıralı Gezilecek Yerler

Çıralı civarında görülmesi gereken 1 yer.
En Çok Tavsiye Ettiklerimiz
Çıralı Yanartaş
Turistik Yerler
Çalışma saatleri bilinmiyor
Neredekal Değerlendirme3.3/5 Çok İyi
(7 yorum)
Antalya

1 mekandan 1 tanesi gösteriliyor

Çıralı Gezilecek Yerler ve Turistlik Yerler İçin Yapılan Yorumlar
5/5 Mükemmel
Neredekal Değerlendirme
Yorum puanı 1Yorum puanı 2Yorum puanı 3Yorum puanı 4Yorum puanı 5
26.11.2019
Akın Acar
Çıralı Yanartaş için yapılan yorum
Mutlaka gidilmeli
Uzun saatler geçirebileceğiniz bir ortam yok ama mutlaka gidilip başında birkaç kare fotoğraf çekilmesi gereken bir mekan. :) Yukarı çıkarken rahat spor bir ayakkabı tercih edilmesi gerekiyor. Biraz dik ve yorucu merdivenler.

Çıralı Gezilecek Yerler ve Turistlik Yerler

Yanartaş: Çıralı'da en çok merak edilen yer kuşkusuz ki Çıralı Yanartaş'tır. Mitolojik öykülere ve efsanelere konu olmuş Yanartaş plajın kuzeyinde yer alır. Merkeze yaklaşık yarım saatlik bir yürüyüş mesafesinde bulunan Yanartaş'a çıkmadan Çıralı'dan dönmeyin.

Antik Kentler: Eğer tarihe meraklı gezginlerdenseniz Çıralı size bu konuda çok şey vaadediyor. Binlerce yıllık bir geçmişin izlerini görebileceğiniz bir yer olan Çıralı ve çevresinde mutlaka gezmenizi tavsiye ettiğimiz antik şehirler Phaselis Antik Kenti ile Olimpos Antik Kenti.

Çıralı'dan kısa bir yolculukla ulaşabileceğiniz bu antik şehirleri gezin ve bölgenin tarihinde keyifli bir yolculuğa çıkın...

Koylar: Çıralı ve çevresinde keşfedebileceğiniz muhtelem güzellikte koylar bulunuyor. Adrasan Koyu, Sazak Koyu, Ceneviz Koyu bu koyların başında geliyor. Teknelerle ulaşabileceğiniz bu koyların yanı sıra Çıralı Plajı ve Olimpos Plajı da denizin keyfini çıkarabileceğiniz yerlerden.

Çıralı'ya kadar gelmişken hemen yanı başındaki Olimpos'u ve Adrasan'ı gezmeden dönmek olmaz. Bu iki yörenin eşsiz bir doğa örtüsüyle çevrelenmiş ortamını keşfetmeden tatilnizi noktalamayın.

Çıralı Gezilecek Yerler ve Turistlik Yerler Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Çıralı için gezilecek ailelere uygun turistik yerler nelerdir?
Çıralı için gezilecek ailelere uygun turistik yerler : Çıralı Yanartaş, Çıralı konumundaki tüm seçenekleri incelemek için web sitemizi detaylı inceleyebilirsiniz.
Çıralı için gezilecek ücretsiz yerler nelerdir?
Çıralı için gezilecek ücretsiz yerler : Çıralı Yanartaş, Çıralı konumundaki tüm seçenekleri incelemek için web sitemizi detaylı inceleyebilirsiniz.
Çıralı için gezilecek kalabalık gruplara yerler nelerdir?
Çıralı için gezilecek kalabalık gruplara yerler : Çıralı Yanartaş, Çıralı konumundaki tüm seçenekleri incelemek için web sitemizi detaylı inceleyebilirsiniz.
Çıralı için gezilecek yerler nelerdir?
Çıralı için gezilecek yerler : Çıralı Yanartaş, Çıralı konumundaki tüm seçenekleri incelemek için web sitemizi detaylı inceleyebilirsiniz.