Medusa Beach Club

  • Aydın / Didim / Altınkum
  • Yalı Cad. No:30

Medusa Beach Club

Aydın, ülkemizde yaz tatili deyince ilk akla gelen yerlerden birisi ve hiç şüphesiz Didim ise Aydın'da en çok tercih edilen bölge. Gerek plajları gerekse doğal ve tarihi güzellikleri ile yerli ve yabancı pek çok turisti kendine çeken Didim sahillerinde hizmet veren pek çok beach club var. Bunlardan en bilineni ve sıkça tercih edileni ise Medusa Beach Club.

Medusa Beach Club, Didim tatilinin olmazsa olmazlarından. Plajı, denizi ve size sunduğu eğlence ortamı ile keyifli zamanlar geçirmenizi sağlayan mekan, bölgede denize girmek için seçilebilecek en ideal yerlerden birinde, Altınkum bölgesinde yer alıyor. İşletmenin plajında bulunan iskeleden Ege'nin serin sularında yüzmeniz mümkün. Ayrıca plajda bulunan minderler ve şezlongların yanı sıra eşsiz bir müzik sistemine sahip olan Medusa Beach Club, sizi denizde serinlerken bile müzik ve eğlenceden geri bırakmıyor.

Her özel plaj işletmesinde olduğu gibi girişlerde belirli bir miktar ücret ödemeniz gerekiyor. Güneşin ve denizin tadını çıkardıktan sonra dilerseniz işletme bünyesinde yer alan restoran/kafe ve bardan yararlanabilirsiniz. Medusa Beach Club'ın, Didim'de en çok tercih edilen plajlardan olmasının en önemli nedeni ise bir club işletmesi olarak sağladığı eğlence ortamı. Kaliteli bir ses sistemi ile işletme, her yıl çeşitli etkinliklere ve partilere ev sahipliği yapıyor. Ünlü sanatçılar ve DJ performansları ile yapılan etkinlikler plajın daha da çok tercih edilmesine olanak sağlıyor.

Deniz, kum, güneş üçlüsüne eğlence hayatını da katabileceğiniz Didim'de konaklama açısından da çok geniş alternatifler bulunmakta. Genellikle her gruba ve bütçeye uygun fırsatlar sunan Didim otelleri, misafirlerinin bütün ihtiyaçlarını karşılayacak nitelikte oluyor. Eğer siz de eğlence hayatının ve Ege'nin serin sularının aynı anda tadını çıkarmak isterseniz, Medusa Beach Club'ı gezilecek yerler listenize eklemenizi öneririz.

8 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
8
Saygı duymuyorlar
1

-

Böyle bir işletme olmaz. Önceden iyiydi şuanda kötü durumda. Saygı duymuyorlar.

8
Doğa Gömeçoğlu tarafından...
2

-

Müşteriye doymuş, egoist bünyeleri sizi paranızla rezil ediyor resmen. Rezillikten başka bir şey değil.

8
Fiyatlar çok yüksek
4

-

Mekan güzel. Doluluk oranı da gayet iyi. Yalnız fiyatlar çok yüksek. Alternatif mekanlar değerlendirilmeli.

8
Didim demek Medusa demek
8

-

Didim deyince akla ilk Medusa Beach Club gelir. Badigartlar olsun, garsonlar olsun güvenliği sağlamak için son derece iyi çalışıyorlar. Çevredeki hiçbir mekanda bu kadar rahat eğlenemezsiniz. Burasını farklı kılan en önemli nokta da bu. Ancak fiyatlar konusunda biraz sıkıntı yaşadığımız doğrudur. :D

8
Çok kötü
2

-

Merhaba 15.08.2014 tarihinde gittiğim mekanda güvenlik görevlisinin davranışları hiç hoş değildi. Bu tarz kişileri Medusa Beach Club gibi elit bir mekan için kınıyorum. Yapılan hakareti güvenlik amirine söylediğim halde hiç bir konuda yardımcı olmadı. Medusa Beach Club işletmecisi Sinan Bey'in dikkatine, ben o kişiden şikayetçiyim. Bu hakaret, davranış kabul edilebilir gibi değil. Yanımda bayan arkadaşım olduğu hal.. Devamını Göster

8
Güzel mekan ancak pahalı
6

-

Selamlar, güzel bir mekan, ilgili servis ekibi var. Ama hesaba dikkat edin yedikleriniz hem pahalı yazılıyor hem de fazla fazla yazılıyor. İtiraz olmasın diye o kadar ilgi var sanırsam. Deniz o sıradaki tüm beach clublarda çok iyi. Çok para vermeden eğlenmeye bakin. :)

8
İşletmecisinden not
10

-

İşletmecisi olduğmnuz Medusa Beach Club, Didim ve çevredeki il ve ilçelerin en iyi clubları arasındadır. 20 yıldır hizmet sektörüne kendini adamış bir işletmeci tarafında yönetilen Medusa Beach Club, güvenlik, kalite açısından en ileri gelen Türk clublarındandır. Müziklerin beğenilmemesi bir gece kulübünü kötü yapmaz, müzik zevki kişiye göre değişen bir şeydir. En hit parçaların çalındığı mekan, müzik zevkine uymaya.. Devamını Göster

8
Çok kötü bir yer
2

-

Arkadaşlar kendilerini Reina ile karıştırıyorlar. Kapıdakı güvenliklerle müşterilere içeride sanki bir şey varmış havası veriyorlar. Onlar da müşteriyi dövecek gibi davranıyor zaten. 33 cl bira 20 TL, su 5 lira, giriş 20 lira. Ne ışıklandırma var, dj diye birini koymuşlar 10 müzikten başka bir şey bilmiyor. Tuvaletler pislik içinde. Daha ne olsun?